Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co zwiedzić -Pisak,Makarska Omiś...

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vodice
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.04.2014
Co zwiedzić -Pisak,Makarska Omiś...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vodice » 14.04.2014 19:01

Witajcie! :)
Jedziemy w połowie maja do chorwacji. Kwatere zarezerwowaliśmy w Pisaku aczkolwiek chcemy trochę najbliższe okolice pozwiedzać.Stąd też moje pytanie do osób,które w tych rejonach były, jakie miejsca polecacie? Może jakaś dzika plażą? I co można porobić oprócz smażenia się na plaży? Myślimy nad wjazdem na sv Jure.(I tu moje pytanie czy przed sezonem kursują busiki zawożące turystów na jakąś wysokość drogi na sv Jure?Tak aby jakąś część trasy się przejść?

Na pewno też Omiś,widoki wyglądają przecudnie .Gdzieś na forum widziałam też wzmiankę o szlaku z Baski Vody,z tym,że nie ma tam dokładnych informacji.Jeśli ktoś coś o tym szlaku wie to proszę o informacje:)
Pozdrawiam
Vodice
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vodice » 15.04.2014 21:25

Dziękuję za linki:)Właśnie przeglądam.
Udało mi się znaleźć,chyba mało znane,ale ciekawe miejsce:
Imotski - Jezioro czerwone i niebieskie,30 km od Baski Vody;)

" Miasteczko słynie z fenomenu, jakie stanowią dwa skalne jeziora – Modro Jezero (Niebieskie Jezioro) i Crveno Jezero (Czerwone Jezioro ). Oba jeziora są połączone podziemnymi kanałami z Morzem Adriatyckim. Oba jeziora są tzw. lejami krasowymi, które ukształtowały się poprzez stopniowe usuwanie się podłoża (zwykle wapiennego) poprzez płynącą podziemiami wodę. " Nad niebieskie można zejść a czerwone jedynie podziwiać;)


Interesują mnie właśnie takie niezbyt znane szlaki,jeziorka:)Jeśli coś więcej na ten temat wiecie to proszę o wskazówki :)
Pozdrawiam

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Co zwiedzić -Pisak,Makarska Omiś...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone