Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rafting i Zipline Omiś.

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dorian13
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 16.05.2022
Rafting i Zipline Omiś.

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorian13 » 17.05.2023 04:26

Witam. Czy ktoś korzystał z oferty https://rafting-pirate.com/ ? Może ktoś orientuje się jak wygląda plan dnia przy wykupie pakietu rafting i tyrolka? Na stronie nie za bardzo jest to opisane.
histe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 202
Dołączył(a): 22.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) histe » 17.05.2023 06:55

My korzystaliśmy w 2021r ale tylko z raftingu. Bardzo nam się podobało, ale tak naprawdę jet to kwestia osoby, która "prowadzi" ponton.
MrOwA
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 06.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrOwA » 09.06.2023 12:58

Też u ubiegłym roku korzystałem z raftingu i śmiało polecam. Faktycznie zależy sporo od "sternika"- nasz był super :)
Z tyrolki korzystałem kilka lat wcześniej ale nie pamiętam czy też z Pirate.
Napisz maila to podeślą CI pewnie plan dnia dla pakietu.
dbh
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dbh » 14.06.2023 13:20

czesc
mozesz mi podeslac ten plan adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pawel_nowy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 26.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel_nowy » 14.06.2023 14:46

MrOwA napisał(a):Też u ubiegłym roku korzystałem z raftingu i śmiało polecam. Faktycznie zależy sporo od "sternika"- nasz był super :)
Z tyrolki korzystałem kilka lat wcześniej ale nie pamiętam czy też z Pirate.
Napisz maila to podeślą CI pewnie plan dnia dla pakietu.


Na rafitgu w Omiś byłem dwa razy. Faktycznie sternik robi robotę. Pierwszym razem było super, oczywiście "bomba" była jak trzeba. Drugim razem byłem mocno rozczarowany. Sternik po krótkim instruktarzu zamilkł prawie na całą drogę. Na pytania odpowiadał zdawkowo i jakby z przymusu. Pontonem też sterował bez rewelacji i często lądowaliśmy w przybrzeżnych zaroślach.
Polecam zwrócić sie do "naganiaczy" stojących przy marinie na Cetinie zaraz przy przejściu dla pieszych. Można z nimi negocjować stawkę. :) Jeśli traficie na super sternika to wrażenia z raftingu na długo zapadną Wam w pamięć.

Jeśli chcesz mieć fotki z tej imprezy proponuje zabrać ze sobą pendrive. Można sobie wybrać zdjęcia :)
dorian13
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 16.05.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorian13 » 15.06.2023 09:28

Z tyrolki na pewno skorzystamy a żeby ten rafting jeszcze wkleić w plan dnia to muszę na prawdę tam napisać jak to wygląda gdy się wykupi pakiet. Będę w Podstranie miał „bazę” wypadową i na Omiš mam przeznaczony jeden dzień.

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone