Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Pisak

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dario85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 267
Dołączył(a): 14.01.2011
Apartamenty w Pisak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dario85 » 15.01.2011 13:22

Witam. Proszę o opinie na temat tych apartamentów (może ktoś był i coś doradzi). Spodobał mi się Pisak ze względu na to, że znajduje się w regionie który sobie założyłem jako miejsce wyprawy, no i jest mozna powiedziec odizolowany od Jadranki czego nie mozna powiedziec o Lokvie czy Mimicach. Stromizna troche przeraza ale jakos moze damy rade. Chodzi mi o apartament 2+1, a co do wyboru apartamentow spodobaly mi (stosunek ceny do zdjec(bo o jakosci ciezko mowic) ZARKO, VILLA ANTONIO, KAPOVIC, CUK, ANTARES . Pozdrawiam i dziekuje adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
wojownik73
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 12.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojownik73 » 12.03.2011 23:08

Tam nie ma żadnej wielkiej stromizny - bez przesady. A ja osobiście stacjonowałem w Villa Antonio - SUUUUUUUUPER !!!!!!!!!!! Polecam.
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 13.03.2011 18:44

Bywało bardziej stromo :lol:
warek71
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) warek71 » 28.04.2011 11:21

wojownik73 napisał(a):Tam nie ma żadnej wielkiej stromizny - bez przesady. A ja osobiście stacjonowałem w Villa Antonio - SUUUUUUUUPER !!!!!!!!!!! Polecam.

Witam! W tym roku w lipcu wybieram się do Viila Antonio. Mieszkać bedę w apartamencie AP7. Czy możesz podać więcej o lokalu, właścicielach, plazy i samym Pisaku?
Dzięki z góry
Jupek
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 21.02.2012
Apartamenty Pisak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jupek » 13.02.2014 14:19

Witam !
Jako, że jestem raczej namiętnym czytaczem forum (i to już od dwóch lat) a nie kimś kto pisze postanowiłem to zmienić. Zacznę od powiedzenia wszystkim "Dzień dobry" (bo przy okazji poszukiwania kwater w odpowiednim wątku ktoś zarzucił mi, że tego nie zrobiłem :roll: ).
Po wyjeździe dla nas pionierskim w 2012 roku do Cirkvenicy i zakochaniu się w Chorwacji postanowiliśmy w tym roku pojechać gdzieś dalej. Jako, że fundusze mamy (znaczy ja i moja piękniejsza połówka) uszczuplone przez zakup mieszkania i remonty z zeszłego roku decyzja padła, że wykorzystamy do podziału moich rodziców i namawiamy ich do wspólnego wyjazdu. Namowy się udały i zaczęliśmy poszukiwania kwatery dla 4 osób gdzieś w Dalmacji. Szukaliśmy miejsca które mogło by być dobrą bazą wypadową.
Przez agencje znaleźliśmy kwaterę w Pisaku - Apartaments Ana (Zeljka Stevic/ Ana Tolic). Moje pytanie brzmi czy ktoś może korzystał z tego Apartamentu i może coś powiedzieć ? Zaliczka już wpłacona (termin 28.06. -12.07) ale im więcej zdjęć oglądam tym bardziej się niepokoje czy wszystko ok. Do tego opinie o samym Pisaku też są skrajne, więc fajnie było by usłyszeć od doświadczonych Cro maniaków, że będzie ok. :wink:
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011
Re: Pisak 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 13.02.2014 14:53

Witaj

Cóż Cię niepokoi?
Jupek
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 21.02.2012
Re: Pisak 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jupek » 13.02.2014 15:06

Firma przez którą rezerwowałem pisała, że jest tam klimatyzacja a mam po obejrzeniu zdjęć co do tego wątpliwości (jest tylko wiatrak). Same zdjęcia na portalu był ładniejsze po otrzymaniu danych właściciela wyszukałem inne i standard mnie trochę niepokoi aczkolwiek nie wiem czy nie wyszukałem starych. Mimo wszystko liczę, że może ktoś był tam i będzie mi mógł powiedzieć czy nie trafiłem na jakąś minę. Co do wątpliwości odnośnie Pisaka obawiam się czy moi rodzice (już po 60) dadzą rade chodzić na plaże i z powrotem. Opowieści o stromiznach i ciasnocie Pisaka trochę mnie martwą. Od takie wątpliwości gościa który wpłacił już zaliczkę a teraz się zastanawia czy na pewno dobrze zrobił :?
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011
Re: Pisak 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 13.02.2014 15:30

Apartamentów nie znam.
Napisałeś ,że jedziecie z rodzicami wiec spokój i cisza pewnie dla Was będą sie liczyć,a w Pisaku to znajdziecie.
Pełen relaks.


Opowieści o stromiznach i ciasnocie Pisaka trochę mnie martwą

Stromizny są bo Piskak jest tak położony,a opowieści o ciasnocie według mnie są grubo przesadzone.



Czy to ten dom przy Put Porta 44?
Jaka jest nazwa obiektu u pośrednika?
Jupek
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 21.02.2012
Re: Pisak 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jupek » 13.02.2014 16:25

Tak adres to Put Porta 44 - nazwy u pośrednika nie ma - dostałem po rezerwacji tylko kontakt z adresem
Zeljka Stevic, Put Porta 44 i mailem adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Rezerwowałem przez novas...(nie wiem czy można podawać tu nazwy pośredników.
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011
Re: Pisak 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 13.02.2014 17:48

Myślę że wszelkie niedogodności związane z dojściem do plaży zrekompensują wam piękne widoki jakich w Pisaku nie brakuje.
Co do klimy to opisane jest w ilości sztuk jeden(pewnie któraś sypialnia).

Jak po przyjeździe na miejsce stwierdzisz ,że nie tak miało być to możesz zawsze znaleźć coś na miejscu
(tylko zależy ile tej zaliczki dałeś :? ).
W zeszłym roku w lipcu widziałem powystawiane tabliczki APARTMAN FREE.

Ale zbytnio się nie przejmuj Pisak na pewno was zauroczy.

Ps.
Wysłałem na PW linka do strony apartmanu i tam też jest opisane ,że jest klima :)
Z tą odległością do plaży też nie ma tragedi.
Znalazłem zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
ten dom i jak widać jest fajnie położony i nie ma zbyt dużych różnic wysokości.
(na drugim zdjęciu trzeba zbliżyć i można wylukać)


Pozdrawiam. :papa:
Starszy Pan
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 29.07.2013
Re: Pisak 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Starszy Pan » 13.02.2014 20:26

Witam
Byłem w tym apartamencie w 2012r z rodziną.Właściciele to miłe starsze małżeństwo z Bośni.Co do apartamentu to parking mieści się na głównej ulicy zaraz po wjeździe do miasta (przy pierwszych zabudowaniach )więc nie musisz zjeżdżać do centrum.Minusem położenia są schody.Od parkingu (jeżeli nie zmienili jego położenia)do apartamentu dzieli Cię około 180 stopni w dól.Idąc na plażę możesz wrócić na górę i iść ulicą lub skorzystać ze skrótu-to kolejne 250 stopni(w połowie znajduje się ławeczka na której można odpocząć).Jednak po paru dniach ilość schodów nie miała już dla nas znaczenia gdyż widok tarasu rekompensował nam ten wysiłek.Najbardziej zachwyciły nas delfiny,które odwiedziły ten zakątek kilkakrotnie.Ja chętnie ponownie odwiedziłbym Pisak oraz ten apartament więc polecam.
Życzę udanego urlopu.Pozdrawiam.
Załączniki:
DSCF1266.JPG
widok z tarasu
DSCF1210.JPG
delfiny
DSCF1180.JPG
zejście na plażę
Jupek
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 21.02.2012
Re: Pisak 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jupek » 14.02.2014 09:05

SUPER :D
Jak to fajnie rano wstać i poczytać dobre wieści. Dziękuje Panowie za zainteresowanie, dobre wieści i uspokojenie mnie w momentach zwątpienia. :wink: O siebie i mojego Ojca to się nie obawiam jeśli chodzi o schody bo ja czynnie uprawiam sport a Ojciec ma jeszcze kondycje bo też dawał sobie w kość za młodu. Gorzej może być z naszymi Paniami ale trochę ruchu na wakacjach na pewno wyjdzie im na zdrowie :wink: . Przynajmniej będą nas chętniej wysyłały po pifko do sklepu samych :wink:.

Starszy Panie jako, że byłeś tam osobiście mam pytanie w jakich językach mówią właściciele? Ja nawijam z moja piękną po angielsku, moja Mama po niemiecku a Ojciec jako, że zawodowy kierowca - emeryt we wszystkich językach po trochu. :wink:

p.s.
Wam też życzę udanego urlopu i może do zobaczenia w Cro
Starszy Pan
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 29.07.2013
Re: Pisak 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Starszy Pan » 14.02.2014 19:20

Jeśli byłeś wcześniej w Chorwacji i rozumiałeś co mówią "tubylcy" to nie powinno być większych problemów ze zrozumieniem właścicieli , do których się wybierasz bośniacki jest podobny. Wracając do Twojej rezerwacji jeżeli zarezerwowany dom to CDT 058 to klimatyzacja jest w salonie z aneksem kuchennym. Byliśmy tam w podobnym terminie i w sypialniach nie było jakiś problemów z upałami. My w tym roku od 16.08 Istria.W razie pytań jeśli znam odpowiedź chętnie pomogę.
Pozdrawiam :D
Jupek
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 21.02.2012
Re: Pisak 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jupek » 15.02.2014 20:33

Tak jest nasz dom to CDT 058 :) Mamy więc klime - hurra. dzięki za info i za pomoc. Życzę miłego pobytu na Istrii :D
MaJaKi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 235
Dołączył(a): 26.08.2008
Re: Pisak 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaJaKi » 16.02.2014 20:32

my też jedziemy do Pisaka, villa Antares i sąsiedni, termin podobny 29.06-13.07 :) myślę, że to będzie dobry wybór. do zobaczenia na miejscu, mamy autko oklejone cronaklejka
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone