Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Pisak

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jupek
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 21.02.2012
Re: Pisak 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jupek » 22.07.2014 18:29

zbig72 - wszystko jak najbardziej ok. Kaucja miała być od nas pobrana w dniu przyjazdu w wysokości 100 euro ale Pani która nas przyjmował powiedziała, żeby dać sobie spokój. Apartament ok aczkolwiek zależy czego kto wymaga. Nam pasowało. Największym utrapieniem są schody (302 do plaży w jedną stronę ;) ) oraz na parking (ok 120). Widoki piękne a sam Pisak urokliwy i cichy. Wszędzie blisko. Ogólnie jesteśmy zadowoleni i to zarówno my młodzi jak i nasi rodzice.

p.s.
Pani które nas przyjmowała najlepiej porozumiewa się w języku niemieckim - dzięki Bogu, że była z nami Mama bo inaczej pewnie bolały by nas ręce przy rozmowie ;). Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku i zazdroszczę, że Wy macie to jeszcze przed sobą.
tyger
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 25.01.2014
Re: Pisak 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyger » 22.07.2014 21:18

Polecam fish piknik z Omisia statkiem Junior cena 180 kun od osoby. Warto też z Omisia wybrać się na wycieczkę wzdłuż żeki Cetina do fajnej restauracji gdzie podają bardzo dobrze przyrządzone żaby lub pstrągi. Rejs po rzece łodzią ok 20 osobową w jedną stronę około 40 min a na miejscu po dopłynięciu do restauracji czas wolny 1 godziny akurat na zjedzenie czegoś pysznego. Z Parasailingu w Makarskiej lub baśka Woda też warto skorzystać za dwie osoby zapłaciłem 490 kun fajna sprawa na linie 500 metrów. Można taniej na krótszej linie. Widoki wspaniałe na Makarską. Wchodzenie po schodach w Pisaku trochę męczy ale jak się jest na plaży to widoki nieziemskie.
Maciej69
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 26.05.2014
Pisak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej69 » 23.07.2014 10:28

Cześć Tyger. Jesteś w Pisaku przy Put prta 44 ? Ile płacisz za apartament i w którym jesteś.
tyger
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 25.01.2014
Re: Pisak 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyger » 23.07.2014 16:31

Ja już w czwartek wróciłem. Byłem pod nr 34 płaciłem 73 Euro za 4 osoby Rezerwacje miałem od marca
zbig72
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.07.2014
Re: Pisak 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbig72 » 27.07.2014 11:39

zbifal napisał(a):Witaj zbig72 ja też będę w Pisaku od 16.08 pod adresem Put Porta 13. Apartament mam już w całości opłacony i też do końca niewiem jak jest z tą kaucją. Nigdy wcześnie nie załatwiałem apartamentu przez pośrednika, ale ze względu, że mamy roczne dziecko chciałem mieć to z głowy. Jeżeli chodzi o okolice to jest rewelacyjna, byliśmy już dwa razy w Baska Voda. Pozdrawiam


Witam zbifal!

my wyjeżdżamy 15.08, zawitamy po drodze do Plitwickich Jezior. Udanego pobytu w Pisaku.
P.S.
Ostatnio u nas cieplej niż w CRO :o
janosz.cholonek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 30.07.2014
Re: Pisak 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) janosz.cholonek » 30.07.2014 11:56

Czesc,
Wlasnie zastanawiam sie nad zarezerwowaniem u nich noclegow. Znalazlem tego posta, bo tez mialem watpliowsci, np nie znalazlem informacji o Bojanie, na stronie pisak-dalmatia, a zdjecia z apartmentu sa inne niz te na Apartmani Ana. Prawdowdopodobnie Jupek zdazyl juz od nich wrocic, chcialbym zapytac jak bylo i czy warto :)

Pozdrawiam,
K.
Jupek
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 21.02.2012
Re: Pisak 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jupek » 31.07.2014 19:28

Jupek napisał(a):zbig72 - wszystko jak najbardziej ok. Kaucja miała być od nas pobrana w dniu przyjazdu w wysokości 100 euro ale Pani która nas przyjmował powiedziała, żeby dać sobie spokój. Apartament ok aczkolwiek zależy czego kto wymaga. Nam pasowało. Największym utrapieniem są schody (302 do plaży w jedną stronę ;) ) oraz na parking (ok 120). Widoki piękne a sam Pisak urokliwy i cichy. Wszędzie blisko. Ogólnie jesteśmy zadowoleni i to zarówno my młodzi jak i nasi rodzice.

p.s.
Pani które nas przyjmowała najlepiej porozumiewa się w języku niemieckim - dzięki Bogu, że była z nami Mama bo inaczej pewnie bolały by nas ręce przy rozmowie ;). Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku i zazdroszczę, że Wy macie to jeszcze przed sobą.


janosz.cholonek wypadało by się najpierw przywitać to raz, :? a dwa chociaż przeczytać to co pisałem już ja i inni wcześniej. Odpowiedź na Twoje pytania masz w zacytowanym wyżej moim poście. :twisted:
janosz.cholonek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 30.07.2014
Re: Pisak 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) janosz.cholonek » 18.08.2014 14:15

Czy "Czesc" to nie jest przywitanie?
Już wróciłem i apartament jako taki mogę spokojnie rekomendować, ale ilość schodów, pokonywanych w upale sprawia, że zastanowiłbym się nad ponownym wyborem tego miejsca. Wysoko, więc widok świetny, ale powrót z plaży to z 10-15 min pięcia się pod górę (w większości po schodach) w upale. Tak więc wzmocniłem sobie niespodziewanie nogi :) Wydawało mi się jednak, że jest ok. 220 schodów na plażę i 200 do auta? :)


Pozdrawiam,
K.
jackq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 135
Dołączył(a): 21.05.2013
Re: Pisak 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackq » 04.08.2015 18:16

Siemka, może jest ktos lub był w tym roku w Pisaku? Jak tam z restauracyjkami, coś się zmieniło, jakie ceny, ile luda? Wybieramy się w niedzielę a mam wątpliwości, czy może wstąpić jeszcze gdzieś indziej po drodze na rozeznanie ;)
maci78
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 27.02.2012
Re: Pisak 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) maci78 » 05.08.2015 08:14

hej,

właśnie jesteśmy od 10 dni. ludzi średnio dużo.

knajpy: 2 sztuki
bary: 2 sztuki
sklep: 1 sztuka

;)
Dudek2222
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5318
Dołączył(a): 02.09.2010
Re: Pisak 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dudek2222 » 05.08.2015 11:52

A co w knajpkach ?
I barach ?

Wyjeżdżam 14 sierpnia, w Chorwacji n-ty raz, ale Pisak to dla mnie nowość.
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011
Re: Pisak 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 07.08.2015 23:43

Wyjeżdżam 14 sierpnia, w Chorwacji n-ty raz, ale Pisak to dla mnie nowość


Zdania są podzielone

Pozdrav
Isabell
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 06.03.2015
Re: Pisak 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Isabell » 16.08.2015 14:40

Witam,
My w Pisaku będziemy na tydzień od 30.08.
Widzę, że miejscówka na Put Porta 44 już sprawdzona:>
Rezerwując noclegi, miejsce wyglądał na świeżo po remoncie... nie wiem jak było w zeszłym roku?
plusa.anna
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.04.2016
Pisak

Nieprzeczytany postnapisał(a) plusa.anna » 13.04.2016 12:09

Pisak - czy miejsce to nadaje sie na pobyt z dziećmi? Jakie są plaże? Czy mają łagodne zejścia do wody? Jakie kwatery polecacie blisko morza?
hossplatan
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 03.03.2017
Pisak pomoc

Nieprzeczytany postnapisał(a) hossplatan » 03.03.2017 19:38

Jako nowy chciałem skorzystac z waszej pomocy :) czy może ktoś polecić apartament dla 4 osób 27czerwiec-11 lipiec w miejscowosci Pisak :) jak najblizej plaży :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty Pisak - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone