Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty w Tucepi

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rotado3
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 18.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rotado3 » 29.12.2015 11:47

karin74 czy możesz napisać ile płaciliście za apartament, czy wymagany był zadatek i ile, kiedy zamawialiście, czy maja parking
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 29.12.2015 23:03

rotado3 napisał(a):karin74 czy możesz napisać ile płaciliście za apartament, czy wymagany był zadatek i ile, kiedy zamawialiście, czy maja parking

II połowa czerwca 85 euro , rezerwowałam w połowie stycznia, zadatek 100 euro, z przodu i z tyłu budynku jest parking
grabka
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 09.09.2015
Nocleg w Tucepi u Pani Małgosi .

Nieprzeczytany postnapisał(a) grabka » 02.01.2016 19:11

Witam , czy ktoś mógłby wrzucić kilka zdjęć pokoi , budynku . Jaka jest plaża w pobliżu ? Czy daleko jest do centrum ? Kontaktowałam się już w sprawie noclegu ale rezerwacje można składać dopiero bodajże w kwietniu .. chciałabym szybciej się zorientować sie jak to tam wygląda .. Dziękuję za wszystkie informacje
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005
TUCEPI apartamenty Michelle COVIC Gornij Ratac 10

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 17.09.2016 17:33

Mamy pytanie.
Czy ktoś zna lub był w apartamentach COVIC Gornij Ratac 10?
Szukamy opinii na ich temat.
Chyba, że możecie polecić sprawdzone apartamenty z widokiem na morze za rozsądną ceną dla 3-4 osób w Tucepi. Może być na priv.
Pozdrawiamy i z góry dziękujemy za pomoc. :hut:
shira22
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 11.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shira22 » 19.09.2016 10:37

Niestety w tym apartamencie nie byliśmy, nasz znajdował się niedaleko. Mogę powiedzieć że lokalizacja fajna, plaża bardzo blisko. Mimo ze Jadranka niedaleko to naprawdę nie przeszkadza. My byliśmy w apartamentach Ruzica Ekonomija 19-jestesmy naprawdę zadowoleni, więc polecam serdecznie.
Auriś
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 18.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Auriś » 31.10.2016 13:06

witam,
proszę o podpowiedź czy w północnej części Tucepi przy ulicy Dracevice można znaleźć jakieś apartamenty? Szukam apartamentu z niewielkim chociaż ogrodem żeby dzieciaki wieczorem miały gdzie "pobrykać" . wydaje mi się że w północnej części plaże są bardziej zacienione, proszę o podpowiedź i jak ktoś posiada to namiar na apartament przyjazny dla rodzin z dziećmi
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
20laura20
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 26.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) 20laura20 » 06.04.2017 14:33

[quote="robbson"]W Tucepi polecam przy samej plaży.
W zeszłym roku za ap. 3+2 ( dwie łazienki, wymiana ręczników, parking, dwa balkony) za otatnie 10 dni czerwca 70 euro.[/quot


Witam,

Mamy zarezerwowany apartament villa roko przy ul.Kamena 6. Apartament z sypialnia, pokojem dziennym z kuchnia oraz dwie łazienki. Lokalizacja świetna tylko jedziemy w dwie pary z dwójka małych dzieci (2 i 3 lata) , może mi ktoś doradzić czy ten apartament jest w miarę duży . Początkowo chcieliśmy wynająć apartament z dwoma sypialniami i salonem, ale o taki bardzo ciężko a jak już jest, to cena dobrze ponad 140 euro początkiem sierpnia. Wiem, ze to wysoki sezon ale niestety w tym roku tam nam wypadł urlop. Proszę o kilka uwag od osób które były w tym apartamencie. Z góry bardzo dziękuje.
Remika222
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 08.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Remika222 » 16.04.2017 15:00

Wybieram się do Tucepi na przełomie sierpień/wrzesień - czy ktoś nocował w Villa Athina? Villa osadzona jest dosyć wysoko na ul. Kamena, ok 1 km od centrum. Będę wdzięczna za info.
Remika222
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 08.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Remika222 » 10.01.2018 19:55

Witajcie, w poprzednim poście pytałam o Villa Athina w Tucepi. Zaryzykowałam i byliśmy tam. Informacja dla tych, którzy nie odnajdują żadnej informacji o tym miejscu. W tym roku również tam wracamy!!! Warto! Bardzo przyjemne i wyposażone pokoje, zadbany basen, sympatyczni gospodarze, piękne widoki!!! Odległość od plaży nie przeraża, momentem jest troszkę pod górkę, ale do przeżycia. POLECAM!
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 30.03.2018 11:45

Witam,

proszę o informację czy ktoś był w apartamencie Stipe & Sanja Bušelić w Tucepi. Interesuje mnie opinia o tym apartamencie. Wiem, że znajduje się blisko Jadranki dlatego obawiam się trochę o nadmierny hałas. Proszę o info na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
RaulCzarna
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) RaulCzarna » 28.01.2019 12:41

Witam potrzebuje noclegu od 20-29.06 2019 w Tucepi:) ważne żeby były 3 oddzielne sypialnie i aneks kuchenny I do ok 500 m:) ktoś cos?
majki13
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 05.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) majki13 » 30.05.2019 10:07

Cześć!

Czy macie może jakieś sprawdzone apartamenty w Tucepi z dwiema sypialniami? Jechalibyśmy w 4 osoby dorosłe i 2 dzieci - każde ma 1 rok.

Ewentualnie jakiś apartament dla dwóch dorosłych i jednego dzieciaka?
magnyc
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 03.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) magnyc » 30.05.2019 10:47

Przyjemnie mieszkało mi się w Farm Stay Feniks - ale to jest Górne Tucepi - więc bez auta ani rusz. Miałem tam apartament z salonem (tam było z tego co pamiętam dwie rozkładane sofy) + typowa sypialnia z jednym dużym łóżkiem. 10% zniżki na jedzenie w ich Konobie, choć ta ożywa jedynie na weekendy, gdy zjeżdżają się biesiadować lokalsi.
Ania_1977
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania_1977 » 09.06.2019 11:43

Witajcie
Czy możecie powiedzieć ile kosztuje teraz ( chodzi mi o lipiec) apartament dla dwóch osób ? Nie byliśmy w Chorwacji kilka lat i nie bardzo się orientujemy...
skrzys
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) skrzys » 23.06.2019 12:00

Witam, wybieramy się w okresie pomiędzy 22.07.2019 a 15.08.2019 roku do Chorwacji a konkretnie do padło na Tucepi( nie mamy jeszcze sprecyzowanego terminu) i szukamy fajnej miejscówki, blisko morza-im bliżej tym lepiej :-) ale trochę dalej od centrum. Wiem wymagania duże. jest nas dwie pary i jeden 10latek, musowo dwie lub trzy(lepiej) sypialnie. Poradźcie bo od przeglądania netu i forum już mam mętlik w głowie, chyba w południowej części byłoby lepiej. Nie znamy miejscowości :? Poradźcie coś mój mail to: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty w Tucepi - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone