Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty w Tucepi

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 13.03.2012 12:56

jeżeli wszyscy powoli rezygnują z Breli to kto tam pojedzie w tym roku :P
tuptus
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 29.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tuptus » 19.03.2012 19:24

My byliśmy w zeszłym roku tu:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Płaciliśmy 50 euro, nie wiem jak się kształtuj cena w tym roku.
Polecam dla 2 zaprzyjaźnionych rodzin - na 1 piętrze 2 apartamenty 3+2 ze wspólnym zamykanym holem.
Jeden apartament od strony gór, drugi ma widok na morze.
Do plaży 100m.
Dla nurkujących - baza nurkowa również 100m :lol:
Miejscowość spokojna - nie to co Makarska.
Fajna baza wypadowa do zwiedzania południowej części Dalmacji.
Polecam
Ewig
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 26.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewig » 26.03.2012 12:50

Witam, Wybieram się pierwszy raz do Chorwacji i wybór padł właśnie na Tucepi. Mam pytanie o Apartamenty Plaza przy ul. Kamena ( przy samej plaży)- jakie były ceny np. w zeszłym roku. Na wrzesień (I połowa) za 2 osoby zaproponowano mi apartament za 50E. dużo? Czy ktoś coś słyszał o tych apartamentach? Dodatkowe pytanko od nowicjuszki - czy taki mały porcik jaki jest w Tucepi jest uciążliwością dla turystów wynajmujących pobliskie apartamenty? Niestety...im dalej od portu - tym wyższa cena nawet za 70- 80 E (A2+1).
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 26.03.2012 13:27

50E za 2 osoby we wrześniu to... sporo :roll: chyba, że to jakieś ekskluzywne apartamenty. Porcik nie jest uciążliwy. Poza tym ulica Kamena jest nie w samym porcie.

Wyjazd we wrześniu sugerowałbym.... w ciemno :)
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 26.03.2012 15:16

Ewig napisał(a):Witam, Wybieram się pierwszy raz do Chorwacji i wybór padł właśnie na Tucepi. Mam pytanie o Apartamenty Plaza przy ul. Kamena ( przy samej plaży)- jakie były ceny np. w zeszłym roku. Na wrzesień (I połowa) za 2 osoby zaproponowano mi apartament za 50E. dużo? Czy ktoś coś słyszał o tych apartamentach? Dodatkowe pytanko od nowicjuszki - czy taki mały porcik jaki jest w Tucepi jest uciążliwością dla turystów wynajmujących pobliskie apartamenty? Niestety...im dalej od portu - tym wyższa cena nawet za 70- 80 E (A2+1).


A masz może link do strony tych apartamentów?
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 26.03.2012 15:49

Chyba chodzi o zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :wink:
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 26.03.2012 15:56

Hymm z tego co pamiętam to właśnie w tym miejscu na plaży jest najwięcej ludzi :?
We wrześniu to zdecydowanie w ciemno. :)
Ewig
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 26.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewig » 26.03.2012 17:41

Tak - to jest ta willa , poniżej wklejam link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


a ostatni tydzień sierpnia może też już być luźniej (osobowo i cenowo) aby jechać w ciemno?
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 26.03.2012 22:26

Dla 2 osób to i w szczycie sezonu coś fajnego znajdziecie. W ubiegłym roku na przełomie lipca i sierpnia było sporo tabliczek z napisem free.

:)
Wiewiórek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 29.01.2012
Apartamenty TUCEPI

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiewiórek » 30.12.2012 16:26

Witam, prosiłbym o namiary na apartamenty w Tucepi, jedziemy w czerwcu z 8 miesięcznym synkiem i chcemy zarezerwować aby nie szukać na miejscu, mój mail to adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, Pozdrawiam Marek
Ostatnio edytowano 30.12.2012 20:44 przez Wiewiórek, łącznie edytowano 1 raz
husband
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 813
Dołączył(a): 24.06.2011
Re: Apartamenty TUEPI

Nieprzeczytany postnapisał(a) husband » 30.12.2012 16:33

Może tu: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Wiewiórek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 29.01.2012
Re: Apartamenty TUEPI

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiewiórek » 30.12.2012 18:35

Dzięki wielkie, to już znalazłem, bardziej chodziło mi o jakieś sprawdzone przez forumowiczów :D
A gdzieś kiedyś na forum znalazłem taką mapkę Tucepi z apartamentami, teraz szukam i nie widzę, jak by się ktoś natknął na nią to prosiłbym o linka :smo: , w sumie jedziemy w 3 rodziny, my z małym i dwie rodziny po dwoje małych dzieci, dlatego zależy mi aby apartamenty były blisko plaży, żeby nie tachać się ze wszystkim jak rumuny przez pół miasteczka :papa:
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008
Re: Apartamenty TUEPI

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 30.12.2012 18:37

Proszę :D
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Agulek777
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 591
Dołączył(a): 06.06.2011
Re: Apartamenty TUCEPI

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agulek777 » 04.01.2013 17:40

Witaj Wiewiórek,
nie wiem co konkretnie Cię interesuje. Byliśmy z mężem w 2011 w Tucepi, mieszkaliśmy bardzo blisko głównego deptaku, była to bodajże druga linia brzegowa, dosłownie z deptaku wchodziło się między domy i już byliśmy na miejsu. Nie był to raczej apartament, a pokój z łazienką, kuchnie dzieliliśmy z właścicielami,którzy byli przemili, ale inne apartamenty miały swoją kuchnie. Niestety płaciliśmy dość sporo, bo 50euro, ale ciężko było cokolwiek negocjować, był to weekend - przełom lipca i sierpnia, gdzie był tak niesamowity natłok szukających, że Chorwaci nic a nic nie chcieli spuścić. Na drugi dzień się okazało, że wielu turystów spało w samochodach przy głównym molo, gdyż nie znaleźli noclegu.
Ogólnie polecam, bo właściciele byli super -sprawili nam chorwacki obiad i częstowali non stop swoimi wyrobami, było też bardzo bliziutko do wszystkiego, ale nie było widoku na morze, bo jak pisałam, była to druga linia zabudowy i domy stojące przed zasłaniały cały widok.
Buziak
Wiewiórek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 29.01.2012
Re: Apartamenty TUCEPI

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiewiórek » 06.01.2013 13:52

Dzięki za mapkę i odpowiedzi, zdecydowaliśmy się na apartamenty w willi SEWELJ zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link w poniedziałek wpłacamy zaliczkę, może ktoś tam był i się wypowie zanim wpłacimy. Pozdrawiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty w Tucepi - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone