Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty w Tucepi

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
arabesqa74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 26.11.2010
Re: Apartamenty TUCEPI

Nieprzeczytany postnapisał(a) arabesqa74 » 06.01.2013 14:18

Wiewiórek jeśli to nie tajemnica - ile płacicie za apartament (3 czy 4 osobowy)?
Wiewiórek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 29.01.2012
Re: Apartamenty TUCEPI

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiewiórek » 06.01.2013 16:14

Żadna tajemnica :smo: Za apartament 2+2 60euro a za 2+1 45euro, próbowałem stargować chociaż po 5 euro z apartamentu, ale się nie dało :lol:
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008
Re: Apartamenty TUCEPI

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 06.01.2013 16:22

To bardzo dobra cena , a miejsce bajeczne :)
arabesqa74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 26.11.2010
Re: Apartamenty TUCEPI

Nieprzeczytany postnapisał(a) arabesqa74 » 06.01.2013 22:15

Dzięki Wiewiórek za info. Z tym targowaniem to różnie bywa, ale nam udało się na miejscu trochę urwać :oczko_usmiech:
Również uważam, że to dobra cena.
Aneta.K, czy znasz tę lokalizację? Z tego co czytałam Tucepi to bardzo popularna miejscowość. Z tego co zauważyłam to ten apartament jest troche na uboczu. Czy w związku z tym, na przełomie lipca i sierpnia można spodziewać się nieprzebranych tłumów, czy jest szansa na spokojniejsze zatoczki w pobliżu?
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008
Re: Apartamenty TUCEPI

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 06.01.2013 23:15

Dom stoi zaraz przy deptaku , Kamena jet prawie na samym końcu Tucepi więc uważam że jest tam zawsze troszeczkę lużniej niż w samym centrum , ale może być różnie bo to jednak sezon :)
arabesqa74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 26.11.2010
Re: Apartamenty TUCEPI

Nieprzeczytany postnapisał(a) arabesqa74 » 06.01.2013 23:21

Dzięki, lukam właśnie po stronach :oczko_usmiech:
inka 777
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 25.08.2011
Re: Apartamenty TUCEPI

Nieprzeczytany postnapisał(a) inka 777 » 07.01.2013 17:28

Witam Wiewiórek czy te ceny obowiązują w czerwcu?
Wiewiórek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 29.01.2012
Re: Apartamenty TUCEPI

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiewiórek » 07.01.2013 21:03

No, pieniążki przelane, teraz tylko pozostało czekać na wyjazd do 15 czerwca, okolice znamy bo jeździliśmy na plażę tą między Tucepi a Podgorą i bardzo nam się podobała, 3 razy robiliśmy podejście aby spędzić wakacje w Tucepi ale zawsze jeździliśmy w ciemno i nigdy nie mogliśmy znaleźć wolnego apartamentu, po około godziny poszukiwań poddawaliśmy się i jechaliśmy do Podgory, albo cofaliśmy się do Baśki Vody, tam apartament znajdował się w przeciągu 20min, teraz kiedy mamy małego szkraba nie chcemy jechać w ciemno. :papa:
Wiewiórek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 29.01.2012
Re: Apartamenty TUCEPI

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiewiórek » 07.01.2013 21:16

He, kurcze ale ze mnie dizel, jakiś długi czas temu czytałem fajną relację z Tucepi, o tą rodzice-rodzicom-czyli-przepis-na-chorwacje-t34710.html bardzo mi się podobała, a dopiero teraz zajarzyłem że autor był w tej samej willi.
wokri
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 08.07.2012
Re: Apartamenty TUCEPI

Nieprzeczytany postnapisał(a) wokri » 07.01.2013 21:41

Cześć. Byliśmy we trójkę (a raczej czwórkę :D ) tej willi na początku września 2012. Ja robiłem zdjęcie
Było świetnie, chociaż moje zdanie może nie być miarodajne ponieważ był to nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji i nie mam porównania z innymi willami.
Po wyjściu z posesji od razu mieliśmy pod nosem przy plaży ławeczkę gdzie w cieniu siedzieliśmy z Lucusiem.
Płaciliśmy 45E + 5E za Lucusia (ten na czterech łapach).
Mieliśmy do czynienia z dwoma paniami w tej willi. Obie bardzo fajne.
Osobiście polecam.
Załączniki:
tucepi (57).JPG
tucepi (13).JPG
assia i norbert
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 271
Dołączył(a): 22.10.2006
Re: Apartamenty TUCEPI

Nieprzeczytany postnapisał(a) assia i norbert » 07.01.2013 22:21

Trudno polecić apartament gdyż każdy posiada inne preferencje. My w 2011r. mieszkaliśmy tu:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Byliśmy zadowoleni z apartamentu, natomiast z samego miejsca niekoniecznie, preferujemy mniejszą ilość ludzi zarówno na plażach jak i deptakach. Tucepi niestety nie daje tego spokoju i ciszy.
W tym roku zawitaliśmy na Vis ale to tak jak pisałam, każdy posiada własne preferencje i upodobania. Za apartament w Tucepi płaciliśmy jakieś 40euro.
Pozdrawiam
Wiewiórek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 29.01.2012
Re: Apartamenty TUCEPI

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiewiórek » 08.01.2013 01:15

To prawda, tyle ile ludzi tyle gustów, mi natomiast takie miasteczka jak Tucepi, Podgora czy Baśka Voda bardzo odpowiadają, 3 lata temu byliśmy w tak zachwalanym tu na forum Mandre na wyspie Pag, i niestety ale nam się tam nie podobało, WOKRI też byliśmy z psiakiem 2 razy w cro.
assia i norbert
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 271
Dołączył(a): 22.10.2006
Re: Apartamenty TUCEPI

Nieprzeczytany postnapisał(a) assia i norbert » 08.01.2013 11:53

Nie mniej jednak trzeba przyznać, że Tucepi, jest ślicznym miasteczkiem może nie z takim klimatem jakiego my zawsze szukamy ale jest bardzo ładne, podobnie Brela czy Baśka Voda. Ogólnie rzecz biorąc Chorwacja to piękny kraj. Życzę miłego wypoczynku.
lillylive
Croentuzjasta
Posty: 171
Dołączył(a): 13.03.2011
Re: Apartamenty TUCEPI

Nieprzeczytany postnapisał(a) lillylive » 09.01.2013 11:49

Polecam tutaj!!!- sprawdzone w ubiegłym roku:http://www.tucepi.net/murtela/index.htm
inka 777
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 25.08.2011
Re: Apartamenty TUCEPI

Nieprzeczytany postnapisał(a) inka 777 » 09.01.2013 16:05

Jeśli można wiedzieć ile płaciłeś i w jakim terminie?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty w Tucepi - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone