Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tucepi - rower

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 20.06.2012 20:45

Akurat jeśli chodzi o Tucepi, to z rowerkiem nie poszalejesz.

borek1974 napisał(a):po zakupy mozna skoczyc


Niby można, tylko że w godzinach otwarcia sklepów dość dużo osób porusza się deptakiem na... piechotkę :twisted:

borek1974 napisał(a):w sumie objechac plaże żeby znaleźć dobre miejsce


Z tymi plażami to też nie do końca tak. W lipcu to trzeba w ogóle znaleźć miejsce :lol: A wybór nie jest duży, bo plaża jest... jedna :roll: tyle że..... czterokilometrowa :lool: :wink:

Mimo wszystko rowerek może się przydać, choć w samym Tucepi racze nie bardzo.
borek1974
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 22.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) borek1974 » 20.06.2012 21:02

Ups no to teraz jestem w czarnej d.....ie .

A nei orientujecie sie czy z Tucepi sa jakies wypłyniecia na rybki zeby polowiac ze statku "????
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 20.06.2012 21:15

borek1974 napisał(a):Ups no to teraz jestem w czarnej d.....ie .


Nie aż tak 8O Tucepi to bardzo przyjemna miejscowość, może tylko niekoniecznie na.... rower :)

borek1974 napisał(a):A nei orientujecie sie czy z Tucepi sa jakies wypłyniecia na rybki zeby polowiac ze statku "????


Niczego takiego nie spotkałem. Owszem statki a w zasadzie statek wypływa na... fishpicnic, ale tam się te rybki tylko konsumuje i rakiją popija :twisted: :wink: Wędkarze natomiast widoczni są w marinie.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 20.06.2012 21:17

Iwona1973 napisał(a):Ja tydzień Hvar-Jelsa, a poźniej Tucepi, ale rower obowiązkowo musi być :D .Chorwacja to kopalnia pomysłów- zawsze znajdzie sie jakąś boczną dróżkę jadąc którą można natknąć się na bajeczną zatoczkę. :D

Iwona podzielam Twoje zdanie :)niekoniecznie muszę być miszczem Vidowej góry :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 20.06.2012 21:19

RafałSC napisał(a):O ściezkach zapomnij. Ja byłem tam z rowerm ale poza sezonem. Na rower górski w terenie jak dla mnie za gorąco. Na szosę jak najbardziej. Tylko że ja jezdzilem w głąb lądu w gory po 100km. A tak rekreacyjnie....hmmm.....no wzdłuz morza z synem po promenadzie ale w sezonie może tam byc niezły slalom pomiedzy ludźmi.... :evil:
Ja jadę w lipcu do północnej CRO i oczywiście biorę (bo nie ma innej opcji :lol: ) ale tylko szosę. A tak do rekreacyjnej jazdy ....muszisz przekalkulować czy warto targać taki kawał rower (no chyba że masz np Audi Q7 czy innego potwora że nie liczysz się z bagażem....... :D


Mistrzu Rafale mam nadzieję, ze nie od Bike...............ja wystarczy chęć, nie marka samochodu !!!! :)
Ostatnio edytowano 20.06.2012 21:21 przez bluesman, łącznie edytowano 1 raz
borek1974
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 22.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) borek1974 » 20.06.2012 21:20

Myślallem o wypłynieciu polowy makreli lub tuńczyka .Jak bylem w Trogirze na targu widzilem jak wnosili spzredawcy TUnczyka takiego 1,2 Mtr i cieli na dzwonki do sprzedaży ,byla duza osmiornica i girice za neiduze pieniadze ;d;d;d
adamcmar
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 08.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamcmar » 20.06.2012 21:54

[quote="borek1974"]No ja do Tucepi jade 6 lipca ale wciąz kusi mnie ten rowerek .po zakupy mozna skoczyc i w sumie objechac plaże żeby znaleźć dobre miejsce[/quote]

Bierz rower , promenada jest OK ,Konzum - poranne zakupy , a można też podjechać na Biokowo :)
borek1974
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 22.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) borek1974 » 20.06.2012 22:11

No i mnie pzrekonales !!! bede 7 raz w CRO zawsze maiel rowerki tylko w Rabacu sie nei przydal bo kwatera byla na górkach i dupa ogolna z bikiem tzreba bylo go nosic . wiec tylko zrobił 3000 km gratis
hondac
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 14.11.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) hondac » 23.06.2012 16:58

Mój rower szosowy juz spakowany :) za kika dni wyruszam do Breli-tam wypoczynek,poranne przejadżki (np Górne Tucepi,Biokovo)a potem się zacznie...
W planie Karytnia i wysokie góry.Już nie mogę się doczekać...
RafałSC
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RafałSC » 23.06.2012 17:58

hondac napisał(a):Mój rower szosowy juz spakowany :) za kika dni wyruszam do Breli-tam wypoczynek,poranne przejadżki (np Górne Tucepi,Biokovo)a potem się zacznie...
W planie Karytnia i wysokie góry.Już nie mogę się doczekać...


ja wyruszam w lipcu, ale na północ CRO w rejon Crikvenicy. Też biorę szosę , mtb miałem i jest za gorąco na teren. A poza tym chyba nasze beskidy jednak biją CRO na głowę w terenie.... 8)
hondac
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 14.11.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) hondac » 12.07.2012 22:59

i już po :cry: , ale było super a wyjazd z poziomu zero na ponad 1700m
dostarczył niezapomnianych przeżyć
RafałSC
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RafałSC » 15.07.2012 13:15

Ja też po :cry:
Ale byłem w rejonie Crikvenicy i powiem , powiem że na rower więcej możliwości niz na makarskim wybrzeżu.
Ale trasy na szosie masakra: 1 - 1'30h podjazdu z nachyleniami 10-18% przy temperaturce 35-38C , w górach już na wysokości ponad 800-900m. termometr mi pokazywał "polskie" 27-28C i zjazdy ......miodzio.....co ja tam wyprawiałem....... :twisted: ale 80km/h nie szło wykręcic nigdzie .....
Ppaulinaa
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.06.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ppaulinaa » 15.06.2022 09:57

Witam. Czy w Tucepi znajdę wypożyczalnie skuterów i rowerów (NIE wodnych)? Czy tylko Makarska i Podgora?
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone