Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pisak - kto był i pamięta?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jacek_P
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 25.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek_P » 10.07.2020 20:00

Gizmo, 30% czego?

Turystôw? Cały tydzień próbowałem znaleźć apartament dla swojej rodzinki, wszystko porezerwowane ;) No ale ja celuję w koniec lipca. Tak tak tak! Jedziemy! Wprawdzie nie do Pisaka bo nie ma dla nas już miejsc, bardziej na południe ale i tak się jaram. :D

Z resztą samego Pisaka jako miasteczka mi nie szkoda, wąsko, stromo, ciasno, wiadomo. Ale plaże wymiatają, to trzeba przyznać.

W tym roku 1/2 tradycyjnie Rogoźnica i pedałowanko po okolicach a 2/2 okolice Drvenika i w planach bieganko po górach i zwiedzenia kawałeczka Hvaru. Chce się żyć. ;)
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 13.07.2020 07:12

Tak prawił Ivan, że 30%.
Jeszcze są albo dokładnie były u Niego apartamenty wolne ( w zeszłym tygodniu ) ale w 2-giej połowie sierpnia.
Ale Ty masz już poukładany wyjazd, zatem zdrowotności, szczęśliwości i niezapomnianych wrażeń.
Pozdrawiam: oG. :)
chriso
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) chriso » 13.07.2020 08:16

Ja jestem od ostatniego czwartku. Przyjechaliśmy w ciemno, znaleźliśmy na 2 tyg apart, który w ogóle nie był jeszcze otwierany w tym roku. Cena bez negocjacji od razu podana atrakcyjna. Znaleziony metodą jedna pani zadzwoniła do drugiej pani, a ta do jeszcze innej. Ogólnie jest luźno, przy okazji wyborów wczoraj zwiedzaliśmy pustawy Split i wymarły Trogir.
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 13.07.2020 10:03

Czyli jednak....
Mam podgląd na plażę w Omisiu i szału nie ma - ilość ludzi...
p_majer
Cromaniak
Posty: 555
Dołączył(a): 08.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) p_majer » 14.07.2020 14:04

chriso napisał(a):Ja jestem od ostatniego czwartku. Przyjechaliśmy w ciemno, znaleźliśmy na 2 tyg apart, który w ogóle nie był jeszcze otwierany w tym roku. Cena bez negocjacji od razu podana atrakcyjna. Znaleziony metodą jedna pani zadzwoniła do drugiej pani, a ta do jeszcze innej. Ogólnie jest luźno, przy okazji wyborów wczoraj zwiedzaliśmy pustawy Split i wymarły Trogir.


Konoba Porat czynna?
SebM
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 11.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebM » 09.06.2021 23:59

Troszkę odgrzeję temat.
Możecie podać namiary na jakieś fajne apartamenty dla 2+2 w Pisak.
Mieliśmy nie jechać znowu do HR, ale jednak, dlatego tak późno szukam.
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 10.06.2021 07:43

TU znajdziesz całkiem sporo ofert.
Co do polecanych to my byliśmy kiedyś w SIDRO i u Pana KAPOVIČ i podobało nam się
Na forum polecane są jeszcze ap. ORA.
eirik
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 14.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) eirik » 10.06.2021 08:24

SebM napisał(a):Troszkę odgrzeję temat.
Możecie podać namiary na jakieś fajne apartamenty dla 2+2 w Pisak.
Mieliśmy nie jechać znowu do HR, ale jednak, dlatego tak późno szukam.


Parę lat temu, ale polecam: Apartmani ORA:http://apartmaniorapisak.com/?page_id=1562
Z Piskiem jest ten problem, że są bardzo małe plaże. W sezonie może być tłoczno, a może nawet nie udać się rozłożyć.
sossna
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 05.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) sossna » 10.06.2021 19:09

eirik napisał(a):
SebM napisał(a):Troszkę odgrzeję temat.
Możecie podać namiary na jakieś fajne apartamenty dla 2+2 w Pisak.
Mieliśmy nie jechać znowu do HR, ale jednak, dlatego tak późno szukam.


Parę lat temu, ale polecam: Apartmani ORA:http://apartmaniorapisak.com/?page_id=1562
Z Piskiem jest ten problem, że są bardzo małe plaże. W sezonie może być tłoczno, a może nawet nie udać się rozłożyć.

Za każdym razem byliśmy w Pisaku w szczycie sezonu, nie zdarzyło się, żebyśmy nie znaleźli miejsca na plaży- a jest nas pięcioro i zawsze mamy ze sobą mnóstwo klamotów, łącznie z półnamiotem
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 12.06.2021 06:55

SebM napisał(a):Troszkę odgrzeję temat.
Możecie podać namiary na jakieś fajne apartamenty dla 2+2 w Pisak.
Mieliśmy nie jechać znowu do HR, ale jednak, dlatego tak późno szukam.

Jeżeli wybralibyście "ORA" to polecam apartament A-3 dla 2+2. Duży taras; zresztą plany są na stronce ....
Pozdrawiam.
oG
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 17.06.2021 07:05

A propos apartament w Pisaku.
Poniżej link gdzie można coś "wygrzebać"....

https://www.casamundo.pl/search/5460aed ... E&hl=pl_PL
Kamisiap
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.07.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kamisiap » 04.07.2022 19:14

Witam w sierpniu jedziemy z rodziną pierwszy raz do Chorwacji. Kwaterę mamy przy drodze put borka 53 marusici. Problem jest taki że na mapach Google nie pokazuje dojazdu do miejsca docelowego tylko do końca innej drogi jakieś 700 metrów wcześniej. Moje pytanie czy ta droga put borka da się przejechać samochodem ? To jest 50 metrów od plaży borka z takim domkiem. Ciekawi mnie też zejście na tą plażę ponieważ jedziemy z dzieciakami. Bardzo proszę o pomoc
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 04.07.2022 19:46

Wg mojej oceny można dojechać :
https://www.google.pl/maps/dir/44-210+R ... 43.4016923
Co dp zejścia do plaży - nie znam miejsca. Popytaj właściciela.
Pozdrawiam.
Kamisiap
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.07.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kamisiap » 04.07.2022 20:44

Bardzo dziękuję
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pisak - kto był i pamięta? - strona 72
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone