Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pisak - kto był i pamięta?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 25.06.2019 21:27

dzanek napisał(a):Też tam będę w tym roku pod koniec sierpnia do 1 września :)

Pisak uzależnia jeśli ktoś lubi odpoczywać w taki leniwy sposób.

Aha i przez ostatnie lata trochę po Chorwacji jeździłem i nigdzie nie było takiego bogactwa różnych rybek, żyjątek jak tutaj. Maski potrzebne koniecznie :)

Pozdrawiam !!

A byłeś na Hvarze? Pisak, rzeczywiście ma chyba najwięcej życia podwodnego, jednak Hvar (Ivan Dolac, Zawala, Sveta Nedjlela) to dopiero ogień :)
Pozdrav
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 26.06.2019 07:15

To "dzanek".
A u kogo/nazwa domu, macie kwaterę -apartament ?
dzanek
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 01.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzanek » 26.06.2019 10:02

henius34 napisał(a):A byłeś na Hvarze? Pisak, rzeczywiście ma chyba najwięcej życia podwodnego, jednak Hvar (Ivan Dolac, Zawala, Sveta Nedjlela) to dopiero ogień :)
Pozdrav


Jak byłem w okolicy Hvar to akurat była kiepska pogoda w drugiej połowie września więc trochę pechowo :) Ale też słyszałem o tych miejscach sporo dobrego.

oldGIZMO napisał(a):A u kogo/nazwa domu, macie kwaterę -apartament ?


Standardowo Luxor :) Chyba lubimy się "wspinać" do góry idąc z plaży :)
dzanek
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 01.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzanek » 26.06.2019 10:22

Agawa. napisał(a):
Jacek_P napisał(a):
oldGIZMO napisał(a):A ta Stara Baska to na wyspie Krk ?


Jeśli Stara to tak. Ta Młoda jest obok Pisaka. ;)


Dokładnie Stara to wyspa Krk :D


Miło wspominam wyspę KRK. Pierwszy wyjazd do Chorwacji i nocleg w Malińskiej. A najlepiej wspominamy miejscowość Punat. Jakoś najbardziej Nam spasowała wtedy.
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 26.06.2019 10:58

Wspinaczka, wspinaczką - ale widok z balkonu pewnie obłędny …

… generalnie jak to godajo …. w Pisaku zawsze pod górkę :)
Jacek_P
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 25.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek_P » 27.06.2019 11:23

Ale mnie nakręcacie tym Pisakiem. :D
Postaram się zrobić obszerny foto-video-felieton po powrocie, żeby już kolejni mieli jasność w co idą. :) Gdyby chodziło tylko o mnie to wspinaczki tego typu to jak woda dla ryby. Ja biegam w górach. Ale ciekawe co 3 marudy i Najlepsza z Żon na to. ;)
Piter7707
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 21.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter7707 » 27.06.2019 11:39

Byłem w Pisaku rok temu w lipcu ,moje pierwsze wczasy w Chorwacji.Jak ktoś szuka miasteczka gdzie jest cisza i spokój jedną knajpa dwa małe sklepiki to polecam.Brak jest miejsc gdzie można gdzieś wyjść wieczorem na spacer, jakiś deptak.Ogolnie polecam było fajnie.W tym roku mam już zarezerwowane w Baskavoda.
Jacek_P
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 25.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek_P » 27.06.2019 11:57

Ja mam dwie lokalizacje na tych wakacjach, przeważnie tak robimy by nie siedzieć w jednym regionie.
Pierwszy to Rogoźnica gdzie będzie bardziej tłumnie, knajpowo, rowerowo, wycieczkowo itd.... Chociaż i tak mieszkamy na peryferiach gdzie i tak jest spokojniej.
Na a drugi to ten "mityczny" w tym roku Pisak. Nie należę do imprezowych ludzi, duży tłum mnie raczej męczy. Wolę pójść na szlak niż na deptak. Knajpy? Raczej rzadko bo u nas jest wszystko x5. A jak już przyjdzie ochota to można podjechac np. do Baśka Voda. Zakładam że będzie dobrze. ;)
nawi_1981
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 03.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) nawi_1981 » 03.07.2019 22:47

Byliśmy, ze znajomymi w Pisaku w 2017 - rezerwowałem kwaterę przez casamundo. Wiadomo, i ja i wynajmujący zapłaciliśmy sporą prowizję. Jak wyjeżdżaliśmy to właścicielka dała nam maila, z info , że następnym razem prosi o kontakt mailowy aby właśnie tej prowizji nie płacić. Niestety maila zgubiłem :( W przyszłym roku chcielibyśmy tam wrócić. Jakby znalazła się jakaś dobra dusza, która będzie w Pisaku i mogłaby podejść do Pani Jeleny Munitić, adres Zapadna ulica 46 i poprosić o maila to byłbym wdzięczny baaardzo wdzięczny :) - jestem w stanie podrzucić zdjęcia o, który dokładnie dom chodzi.
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 04.07.2019 07:27

nawi_1981 napisał(a):Byliśmy, ze znajomymi w Pisaku w 2017 - rezerwowałem kwaterę przez casamundo. Wiadomo, i ja i wynajmujący zapłaciliśmy sporą prowizję. Jak wyjeżdżaliśmy to właścicielka dała nam maila, z info , że następnym razem prosi o kontakt mailowy aby właśnie tej prowizji nie płacić. Niestety maila zgubiłem :( W przyszłym roku chcielibyśmy tam wrócić. Jakby znalazła się jakaś dobra dusza, która będzie w Pisaku i mogłaby podejść do Pani Jeleny Munitić, adres Zapadna ulica 46 i poprosić o maila to byłbym wdzięczny baaardzo wdzięczny :) - jestem w stanie podrzucić zdjęcia o, który dokładnie dom chodzi.

Jak nie zapomnę ze względu na wiek to postaram się załatwić sprawę. Jak dożyję to zaczynam od 27 sierpnia br.
… a nie masz numeru telefonu ???????



Kontaktní informace:

Adresa : Zapadna ulica 46
Obec: Pisak- Omiš
Region:
Telefon: +38521878445, +38521346601, +385989339582
Fax: neuvedeno
Jacek_P
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 25.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek_P » 04.07.2019 08:22

nawi_1981 napisał(a):Byliśmy, ze znajomymi w Pisaku w 2017 - rezerwowałem kwaterę przez casamundo. Wiadomo, i ja i wynajmujący zapłaciliśmy sporą prowizję. Jak wyjeżdżaliśmy to właścicielka dała nam maila, z info , że następnym razem prosi o kontakt mailowy aby właśnie tej prowizji nie płacić. Niestety maila zgubiłem :( W przyszłym roku chcielibyśmy tam wrócić. Jakby znalazła się jakaś dobra dusza, która będzie w Pisaku i mogłaby podejść do Pani Jeleny Munitić, adres Zapadna ulica 46 i poprosić o maila to byłbym wdzięczny baaardzo wdzięczny :) - jestem w stanie podrzucić zdjęcia o, który dokładnie dom chodzi.


Zapisałem :) Będę na początku sierpnia. Jako że jestem dreptacz to zapewne tam zajrzę.

To chyba ten domek? --> http://www.chorvatsko-ubytovani.cz/regi ... na-munitic
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 04.07.2019 11:26

Dyć toć tyn haus… :)
nawi_1981
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 03.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) nawi_1981 » 04.07.2019 13:14

Jak nie zapomnę ze względu na wiek to postaram się załatwić sprawę. Jak dożyję to zaczynam od 27 sierpnia br.
… a nie masz numeru telefonu ???????



Kontaktní informace:

Adresa : Zapadna ulica 46
Obec: Pisak- Omiš
Region:
Telefon: +38521878445, +38521346601, +385989339582
Fax: neuvedeno


Sęk w tym, że telefon mam - tylko Pani nigdy nie odbiera i nie mówi po angielsku :)

Zapisałem :) Będę na początku sierpnia. Jako że jestem dreptacz to zapewne tam zajrzę.

To chyba ten domek? -->

Dokładnie ten.
Jacek_P
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 25.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek_P » 05.07.2019 15:59

Spoko, jak tam będę i nikt ci wcześniej nie pomoże to postaram się zdobyć. A jak zapomnę to jeszcze nadzieja w OldGizmo. :D
Ustian
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 18.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ustian » 07.07.2019 12:09

ktat napisał(a):na przełomie lipca i sierpnia będziemy 3 raz w Pisaku (przypadek ... miała być Istria , aaaale to nie to ;) w dodatku znaleźć coś w maju dla 12 osób sprawa trudna ) byliśmy już w Ora , Zdravka (super) teraz Galic - ma ktoś opinie o tym domu ? jak daleko do plaży wszak to końcówka Pisaka Put Vrulje 63

Hej. Byliscie w app Zdravka na Put Vrulje 18? My wlasnie sie tam wybieramy w tym roku i wiadomo troche obaw jest jak bedzie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pisak - kto był i pamięta? - strona 68
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone