Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Omiś

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maly1111
Plażowicz
Re: omiś

Nieprzeczytany postnapisał(a) maly1111 » 13.01.2013 15:58

Prośba o podesłanie namiary na jakiegoś gospodarza w OMIŚ. Szukam jedengo dużego lub 2 mniejszych apartamentów dla 3 rodzin. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
czacha19
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) czacha19 » 06.04.2013 22:35

Sztyrlic69 napisał(a):Witam

(...) Jeżeli ktoś jest zaintersowany proszę o info.

Pozdrawiam

Z góry dziękuję za podanie namiarów adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.

Pozdrawiam.
sebus119
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebus119 » 07.04.2013 10:34

W Chorwacji byłem kilka razy i nie wiem czemu wszyscy piszą tak źle o Duce?! Ja w tym roku jadę tam drugi raz! Każdy co był chociaż raz w Duce pisze o tej miejscowości w samych superlatywach a tu na forum wszyscy wypowiadają się o tej miejscowości nigdy w niej nie mieszkając. Byłem tam z trojgiem dzieci i nie ma żadnego problemu z przejściem przez Jardanke, za apartamentem góry widoki z nich piękne można posiedzieć i wypić Kaelowacko :lol: Plaża dla dzieci super piasek płytko, dla wolących kamyczki plaża z kamienista niedaleko można iść brzegiem w stronę Dugi Rat, ceny bardzo przystępne w porównaniu z innymi miejscowościami za Omisiem do Omisia 3 kilometry wieczorny spacerek dobrze robi na spożyte duże ilości Karlowacko :mrgreen: Polecam tą miejscowość jest super
andreas66
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) andreas66 » 09.04.2013 19:45

sebus119 napisał(a):W Chorwacji byłem kilka razy i nie wiem czemu wszyscy piszą tak źle o Duce?! Ja w tym roku jadę tam drugi raz! Każdy co był chociaż raz w Duce pisze o tej miejscowości w samych superlatywach a tu na forum wszyscy wypowiadają się o tej miejscowości nigdy w niej nie mieszkając. Byłem tam z trojgiem dzieci i nie ma żadnego problemu z przejściem przez Jardanke, za apartamentem góry widoki z nich piękne można posiedzieć i wypić Kaelowacko :lol: Plaża dla dzieci super piasek płytko, dla wolących kamyczki plaża z kamienista niedaleko można iść brzegiem w stronę Dugi Rat, ceny bardzo przystępne w porównaniu z innymi miejscowościami za Omisiem do Omisia 3 kilometry wieczorny spacerek dobrze robi na spożyte duże ilości Karlowacko :mrgreen: Polecam tą miejscowość jest super

MAM PYTANIE PROSZE O NAMIARY TEJ KWATERY JAK I JAKIES FOTKI OKOLICY?
davidson22
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) davidson22 » 10.04.2013 12:34

Witam,
Szukam noclegów dla 6 osób (3 pary) tylko osobne pokoje.Planujemy region Istria, ale jak coś się znajdzie to pojedziemy w inny:)Termin od 3-10 sierpnia.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam
sebus119
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebus119 » 10.04.2013 12:38

andreas66 podaj mi maila i termin kiedy chcesz wyjechać
andreas66
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) andreas66 » 13.04.2013 19:02

sebus119 napisał(a):andreas66 podaj mi maila i termin kiedy chcesz wyjechać
ok pocz sierpnia 2 tyg adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sebus119
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebus119 » 14.04.2013 09:39

Poszły na PRIV :lol:
Gazowana34
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gazowana34 » 14.04.2013 12:45

andreas66 napisał(a):
sebus119 napisał(a):W Chorwacji byłem kilka razy i nie wiem czemu wszyscy piszą tak źle o Duce?! Ja w tym roku jadę tam drugi raz! Każdy co był chociaż raz w Duce pisze o tej miejscowości w samych superlatywach a tu na forum wszyscy wypowiadają się o tej miejscowości nigdy w niej nie mieszkając. Byłem tam z trojgiem dzieci i nie ma żadnego problemu z przejściem przez Jardanke, za apartamentem góry widoki z nich piękne można posiedzieć i wypić Kaelowacko :lol: Plaża dla dzieci super piasek płytko, dla wolących kamyczki plaża z kamienista niedaleko można iść brzegiem w stronę Dugi Rat, ceny bardzo przystępne w porównaniu z innymi miejscowościami za Omisiem do Omisia 3 kilometry wieczorny spacerek dobrze robi na spożyte duże ilości Karlowacko :mrgreen: Polecam tą miejscowość jest super

Witam, byłam zaledwie dwa razy w Chorwacji. Raz nie pamiętam jaka miejscowość, gdzieś pod namiotami, a drugi raz w Biogradzie. Ta miejscowość dla ludzi, którzy szukają rozrywki. Mieliśmy bardzo fajny apartament, tani, blisko morza, wówczas wyszukał go mąż. Tym razem na mnie spadło szukanie fajnej kwatery. Jedziemy w terminach 11.08-23.08.2013, w dwie rodziny, czyli w czworo dorosłych i dwoje dzieci. Po wielu szukaniach w sieci stwierdziłam, że dobrym miejscem będzie Omis, Podgora lub właśnie Duce, ze względu na piaszczyste plaże (których i tak jest tam mało). Mam pytanie, czy można podesłać tą kwaterę na priv adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Z góry bardzo dziękuję, a i tak jeszcze będę szukała.
Fatamorgana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 14.04.2013 14:43

sebus119 napisał(a):W Chorwacji byłem kilka razy i nie wiem czemu wszyscy piszą tak źle o Duce?!

Bo Mussolini nie jest lubiany. :lol: :wink:
jeremijo
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) jeremijo » 14.04.2013 15:03

Ja nie polecam w ogóle Duce po 1 bardzo duży ruch na ulicy w dzień i nocy po 2 zimna woda jak byliśmy na Istri syn nie chcieł wyjść z wody a w Duce może i super plaża daleko płytko ale zimna woda jak dla naszego syna no i dla mnie też
Gazowana34
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gazowana34 » 14.04.2013 15:34

Hm, szukam raczej plaż piaszczystych ze względu na syna, no i dość ciepłej wody. Może i masz rację. A może masz jakiś namiar na tą kwaterę, chociaż bym wolała na lądzie. Zawsze na wyspach jest dużo drożej. Przynajmniej tak słyszałam. Jeśli masz jakiś namiar to poproszę na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Z góry dzięki. PS. tak na prawdę to szukam czegoś bliżej Dubrovnika, byłam dwa razy, ale tam akurat nie.
jeremijo
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) jeremijo » 15.04.2013 20:41

sory ale nie mam namiarów
mackal
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) mackal » 21.04.2013 19:59

andreas66 napisał(a):

MAM PYTANIE PROSZE O NAMIARY TEJ KWATERY JAK I JAKIES FOTKI OKOLICY?

Też bardzo prosiłbym o informacje i namiary na kwaterę. Za info będę wdzięczny 8)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
janusz0990
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz0990 » 02.06.2013 20:46

Polecam Nemire !! Bardzo fajna miescinka blisko omisu - spacerkiemzaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022