Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co zabieracie na plażę.

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
elach
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 14.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) elach » 18.05.2009 05:52

Czytam i czytam, zbieram wszystkie Wasze rady i tak się zastanawiam: jak Wy z tym wszystkim organizujecie sobie transport na plaże? Poważnie pytam. My będziemy mieć jakieś 15 minut spacerkiem do plaży i nie planujemy ruszać się wtedy autem.
Leżak/dwa leżaki, karimaty, lodóweczka, zabawki dla dziecka, dziecko (jedna ręka zajęta bo to dwulatek), parasol itd...???
Udzielcie niedoświadczonej rady :D
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 18.05.2009 08:22

Jeżeli leżaki są na plaży to nie musisz ich nosić, ja np w Omiśu płaciłam 10 kun za cały dzień. Jeżeli nie ma , albo nie chcesz płacić to zabierasz ze sobą albo leżaki albo karimaty, karimaty mają czasami taki fajny uchwyt na ramię. Lodówki na plażę nie biorę, ale zakupiłam na allegro plecak termiczny, wkładam do niego wkłady i problem z niesieniem z głowy. A tak z doświadczenia to ci powiem , to po kilku dniach pewnie zaczniesz jeździć samochodem :wink:
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 18.05.2009 10:03

u nas swietnie sprawdza się wozek spacerówka, młoda ma 4 lata, i od 2 lat nie uzywa poza Chorwacja.
mozna uwiesic prawie wszystko.lodowki nie biore, a reszta jakos sie miesci. na plecach staram sie nie nosic bo w tym skwarze nieść wrzynajacy się
plecak, lezak itp jest dla mnie nie do przejścia.
co do samochodu zalezy gdzie jedziecie. na Murterze, Pagu, Novi Vinodolskim jeździłam samochodem, a w Breli tylko piechotką kilka minut nadbrzeżem.
Gorzej jak masz schody jak np. w wielu apartamentachw Breli :(
po kilku dniach sama dojdziesz do tego co ci potrzebne a z czego mozna zrezygnować.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 18.05.2009 12:12

takie zkladane na 4 razy gabki z uchwytem do noszenia i gumka ktora trzyma to w ryzach :wink: . nie wiem jak to sie fachowo nazywa. dosc poreczne, spimy tez na tym w namiocie, lezymy na kafelkach na basenie, jemy sniadanko przed namiotem itd
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 18.05.2009 12:39

piotrulex napisał(a):takie zkladane na 4 razy gabki z uchwytem do noszenia i gumka ktora trzyma to w ryzach :wink: . nie wiem jak to sie fachowo nazywa. dosc poreczne, spimy tez na tym w namiocie, lezymy na kafelkach na basenie, jemy sniadanko przed namiotem itd


szukam "takiego" czegoś do kupienia i nigdzie nie mogę znaleźć a w Cro dużo ludzi to miało.
Guzior
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 424
Dołączył(a): 23.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Guzior » 18.05.2009 12:52

A ja na plażę leżaki, parasol i karimaty zanoszę tylko raz, później leżą sobie one tam spokojnie przez dwa tygodnie i zbieram ten cały majdan przed wyjazdem do domu. Pozostaje codzienny donos browarka i napojów dla córci ale z tym to już nie ma problemu :D
elach
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 14.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) elach » 18.05.2009 13:00

To mam z głowy kolejny problem: brać wózek czy nie.
Jedziemy do Pakostane więc schody nam nie grożą.

Dzięki za odpowiedzi!
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 18.05.2009 13:00

Guzior napisał(a):A ja na plażę leżaki, parasol i karimaty zanoszę tylko raz, później leżą sobie one tam spokojnie przez dwa tygodnie i zbieram ten cały majdan przed wyjazdem do domu.


W Komarnej zabierałeś ze sobą :oczko_usmiech:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 18.05.2009 13:43

jorgus111 napisał(a):
Guzior napisał(a):A ja na plażę leżaki, parasol i karimaty zanoszę tylko raz, później leżą sobie one tam spokojnie przez dwa tygodnie i zbieram ten cały majdan przed wyjazdem do domu.


W Komarnej zabierałeś ze sobą :oczko_usmiech:

bo tam grasował wówczas niejaki spasilac z lubelskiego Obrazek
Guzior
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 424
Dołączył(a): 23.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Guzior » 18.05.2009 22:18

jorgus111 napisał(a):
Guzior napisał(a):A ja na plażę leżaki, parasol i karimaty zanoszę tylko raz, później leżą sobie one tam spokojnie przez dwa tygodnie i zbieram ten cały majdan przed wyjazdem do domu.


W Komarnej zabierałeś ze sobą :oczko_usmiech:


Hahaha ale tylko swoje tych plastików gospodarza to już nie :D :D :D , a poza tym jak zauważyłeś ponton zawsze zostawał na plaży :D . Pozdrowionka :D
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 19.05.2009 06:23

Popiel napisał(a):bo tam grasował wówczas niejaki spasilac z lubelskiego Obrazek


Obrazek
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 19.05.2009 06:26

Generalnie najważniejszy to krem z filtrem - to oczywiście uwaga dla tych co pierwszy raz - cała reszta to kwestia upodobań i potrzeb wedle uznania.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 19.05.2009 07:45

Blums napisał(a):
piotrulex napisał(a):takie zkladane na 4 razy gabki z uchwytem do noszenia i gumka ktora trzyma to w ryzach :wink: . nie wiem jak to sie fachowo nazywa. dosc poreczne, spimy tez na tym w namiocie, lezymy na kafelkach na basenie, jemy sniadanko przed namiotem itd


szukam "takiego" czegoś do kupienia i nigdzie nie mogę znaleźć a w Cro dużo ludzi to miało.


ja do dostalem a bylo to chyba produkcji STABIPOL lub podobnie
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 20.05.2009 12:03

znalazłam takie maty, juz zakupiłam
http://www.allegro.pl/item635698713_gru ... rebki.html
wydaja sie ok
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 20.05.2009 13:56

Mamy takie maty już od ok 15 lat, cały czas służą wyśmienicie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Co zabieracie na plażę. - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone