Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dzikie plaże FKK

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kowalczyk-stefan
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 18.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kowalczyk-stefan » 18.05.2016 17:32

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 31.05.2018 17:05 przez kowalczyk-stefan, łącznie edytowano 1 raz
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 18.05.2016 19:15

kowalczyk-stefan napisał(a):Witam. Jestem nowy na forum. Mam pytanie. Czy na takich plażach FKK można swobodnie uprawiać s**s? Nawet jeśli ktoś jest powiedzmy 20 metrów od nas(bo żonie to nie przeszkadza)? Dziękuję z góry za odpowiedź.


Na typowej plaży FKK gdziekolwiek 8O ! jest to niemile widziane. Można zostać ukaranym przez oficjalnych przedstawicieli władzy lub możesz zostać conajmniej wygoniony przez prawdziwych naturystów. Skoro chcesz być oglądany i ew. oglądać to jedź do Cap D'agde na specjalną plażę.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 20.05.2016 09:19

kowalczyk-stefan napisał(a):Witam. Jestem nowy na forum. Mam pytanie. Czy na takich plażach FKK można swobodnie uprawiać s**s? Nawet jeśli ktoś jest powiedzmy 20 metrów od nas(bo żonie to nie przeszkadza)? Dziękuję z góry za odpowiedź.


Plaża FKK od tekstylnej mim zdaniem różni się tylko i wyłącznie brakiem stroju kąpielowego. Przebywając na niej zawsze warto być normalnym człowiekiem i przestrzegać norm którego takowego określają ...
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 20.05.2016 09:53

piotrulex napisał(a):
kowalczyk-stefan napisał(a):Witam. Jestem nowy na forum. Mam pytanie. Czy na takich plażach FKK można swobodnie uprawiać s**s? Nawet jeśli ktoś jest powiedzmy 20 metrów od nas(bo żonie to nie przeszkadza)? Dziękuję z góry za odpowiedź.


Plaża FKK od tekstylnej mim zdaniem różni się tylko i wyłącznie brakiem stroju kąpielowego. Przebywając na niej zawsze warto być normalnym człowiekiem i przestrzegać norm którego takowego określają ...


No tak normalni sie nie pieprzą :mrgreen: a dzieci przynosi bocian :mrgreen:

Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.05.2016 09:58

kowalczyk-stefan napisał(a):Witam. Jestem nowy na forum. Mam pytanie. Czy na takich plażach FKK można swobodnie uprawiać s**s? Nawet jeśli ktoś jest powiedzmy 20 metrów od nas(bo żonie to nie przeszkadza)? Dziękuję z góry za odpowiedź.


Wydaje mi sie, ze naturyzm a agorafilia to 2 rozne rzeczy, ktorych nie nalezy ze soba kojarzyc.

To o czym pytasz bardziej pasowalo by na plazy dla swingers'ow
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.05.2016 10:08

bluesman napisał(a):
piotrulex napisał(a):
kowalczyk-stefan napisał(a):Witam. Jestem nowy na forum. Mam pytanie. Czy na takich plażach FKK można swobodnie uprawiać s**s? Nawet jeśli ktoś jest powiedzmy 20 metrów od nas(bo żonie to nie przeszkadza)? Dziękuję z góry za odpowiedź.


Plaża FKK od tekstylnej mim zdaniem różni się tylko i wyłącznie brakiem stroju kąpielowego. Przebywając na niej zawsze warto być normalnym człowiekiem i przestrzegać norm którego takowego określają ...


No tak normalni sie nie pieprzą :mrgreen: a dzieci przynosi bocian :mrgreen:



Normalni i nie normalni sie piep...rza, ale nie kazdy musi to ogladac. Sex jest fajny jesli uczestnicy i swiadkowie chca brac w nim udzial. Jesli chcesz podam przyklad, w ktorym nawet Tobie by sie to nie spodobalo.....
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 20.05.2016 10:10

nagato.1985 napisał(a):Normalni i nie normalni sie piep...rza, ale nie kazdy musi to ogladac. Sex jest fajny jesli uczestnicy i swiadkowie chca brac w nim udzial. Jesli chcesz podam przyklad, w ktorym nawet Tobie by sie to nie spodobalo.....

Wiesz co to jest ironia ? Czytałeś to co wcześniej napisałem ? wątpie :)

Oooooooooo nie wiedziełem, że wiesz co mi się podoba :) Zwolennik Pisu-u, PO i innych takich co wiedzą lepiej ode mnie co jest dla mnie dobre ? :mrgreen:
kowalczyk-stefan
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 18.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kowalczyk-stefan » 21.05.2016 14:26

Dziękuję za odpowiedzi. Nie chciałem wywołać burzy. Nie jestem swingersem (nawet nie wiem co to znaczy)... Po prostu mamy chęć zrobi to na plaży. Wiadomo że będziemy szukać totalnie ustronnego miejsca ale czasem jak się ktoś przyszfęda to po prostu w stosowanej odległości by nam to nie przeszkadzało. Dziękuje za informacje.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 23.05.2016 14:34

kowalczyk-stefan napisał(a):Dziękuję za odpowiedzi. Nie chciałem wywołać burzy. Nie jestem swingersem (nawet nie wiem co to znaczy)... Po prostu mamy chęć zrobi to na plaży. Wiadomo że będziemy szukać totalnie ustronnego miejsca ale czasem jak się ktoś przyszfęda to po prostu w stosowanej odległości by nam to nie przeszkadzało. Dziękuje za informacje.


swing to taki hotel w Krakowie lub pociągi z Bydgoskiej pesy

czyli hotelarz lub kolejarz - to właśnie swingers :)

Ludzie maja rózne marzenia. Jak będziesz realizować swoje nie przeszkadzajac innym to nie ma problemu. Mi bzykajaca sie para w zasiegu mojego wzroku by przeszkadzała
Luigi MG
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 13.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Luigi MG » 27.05.2016 08:55

Ludzie mają marzenia ;)
BigDaniel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 07.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 05.02.2017 22:16

Witam. Mam pytanie odnośnie wyspy Solta w Chorwacji. Czy ktoś z was był?? Czy są jakies kampingi naturystyczne lub tekstylne?? Jak z ilością turystów w miesiącach lipcu i sierpniu?? Jezeli nie ma naturystycznych kampingów to czy sa jakies wyznaczone plaze?? Czy tylko na dziko?? Jezeli na dziko to ktory rejon polecacie?? Za wszelkie informacje będę wdzieczny. Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.02.2017 00:16

Na Solcie jest tylko jeden kemping tekstylny.
Ale zatoczki naturystyczne znajdziesz.

http://www.visitsolta.com/
BigDaniel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 07.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 07.02.2017 18:19

Ktoś jeszcze coś napisze w tym temacie??

Jeden camp to słabo. Ale z drugiej strony mniej turystów.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.02.2017 18:23

Mała wyspa - mało kampów.
Może maslinka wie coś więcej :?:

maslinka-w-maslinicy-t50944.html
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 885
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 10.02.2017 13:29

Byłem na Solcie, mała wyspa, mało turystów, fajne zatoczki i plaże. Jak ktoś pragnie ciszy i spokoju miejsce dobre. Mi brakowało życia na tej wyspie, ale to moje zdanie. Sytuację ratowała ekipa z którą byłem ( 21 osób)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Dzikie plaże FKK - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone