Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dzikie plaże FKK

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
remik2106
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.03.2013
Dzikie plaże FKK

Nieprzeczytany postnapisał(a) remik2106 » 14.03.2013 16:17

Wybieramy się w tym roku z dziewczyną po raz drugi do Chorwacji w rejon Splitu. W zeszłym roku byliśmy na Istrii na kempingu Ulika i tam też się opalaliśmy.
W tym roku zamierzamy zwiedzać Chorwację na rowerkach i dużo się przemieszczać. W związku z tym chciałem się dowiedzieć czy macie jakieś doświadczenia z opalaniem się na golasa w niewyznaczonych do tego miejscach. Nie mam na myśli oczywiście głównej plaży w mieście ale jakieś plaże na uboczu mało uczęszczane. Czy jest to dopuszczalne w Chorwacji?
Pozdrawiam
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 14.03.2013 16:35

Cześć.

Patrzyłeś tu?
http://www.cronatur.com


Pzdr
remik2106
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) remik2106 » 14.03.2013 18:58

Jacek S napisał(a):Cześć.

Patrzyłeś tu?
http://www.cronatur.com


Pzdr


Tak czytałem, założyłem posta bo chodzi mi bardziej doświadczenia innych niż o prawo. Czy ludzie nie patrzą krzywo widząc golasów w nie wyznaczonym miejscu...
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 14.03.2013 20:05

remik2106 napisał(a):
Jacek S napisał(a):Cześć.

Patrzyłeś tu?
http://www.cronatur.com


Pzdr


Tak czytałem, założyłem posta bo chodzi mi bardziej doświadczenia innych niż o prawo. Czy ludzie nie patrzą krzywo widząc golasów w nie wyznaczonym miejscu...


Wielokrotnie było o tym na forum, stron nie jest tak dużo do ew. lektury :papa:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.03.2013 07:49

bluesman napisał(a):Wielokrotnie było o tym na forum, stron nie jest tak dużo do ew. lektury :papa:


Skoro tak to może pomóż koledze i coś podlinkuj.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 15.03.2013 08:21

Jacek S napisał(a):
bluesman napisał(a):Wielokrotnie było o tym na forum, stron nie jest tak dużo do ew. lektury :papa:


Skoro tak to może pomóż koledze i coś podlinkuj.


Wybacz nie zamierzam poświęcać swojego czasu i samemu czytać, a nie pamiętam gdzie i co napisałem lub gdzie ktoś coś napisał :) skoro komuś się nie chce :lol: mógłbym też napisać ale ........... :) n-ty raz .... ?
Aha Jacku usuń ten mój genialny temat do śmieci, wiesz który :mrgreen:






p.s. nie ma problemu w Cro z opalaniem się nago, byle nie na środku tekstylnej plaży i w centrum miasta. Nie spotkałem się ani ja ani znajomi z sytuacją by ktoś zwrócił uwagę. W wielu zatoczkach widzieliśmy opalających się nago ludzi. tam jest duża tolerancja.
remik2106
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) remik2106 » 15.03.2013 18:01

Sorki za poruszanie tematów które już były obgadane, na swoje usprawiedliwienie ma tylko to że jestem tu nowy :( Ciekawe jest że przejrzałem chyba wszystkie wątki i nie znalazłem potrzebnych informacji.

P.S. Dzięki za odpowiedz
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 15.03.2013 18:03

remik2106 napisał(a):Sorki za poruszanie tematów które już były obgadane, na swoje usprawiedliwienie ma tylko to że jestem tu nowy :( Ciekawe jest że przejrzałem chyba wszystkie wątki i nie znalazłem potrzebnych informacji.

P.S. Dzięki za odpowiedz

Chyba :papa:
tomek7b
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 28.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek7b » 25.03.2013 08:18

Witam,
Polecam miejscowość Zivogośce ok 20 km za Makarską tam sa dwie kameralne plaże FKK bo obu stronach tej małej miejscowości, można znaleść urocze miejsce gdzie nie ma ludzi w pobliżu.........:)
Pozdrawiam
remik2106
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) remik2106 » 28.03.2013 21:48

tomek7b napisał(a):Witam,
Polecam miejscowość Zivogośce ok 20 km za Makarską tam sa dwie kameralne plaże FKK bo obu stronach tej małej miejscowości, można znaleść urocze miejsce gdzie nie ma ludzi w pobliżu.........:)
Pozdrawiam


Na pewno je obie sprawdzimy, dzięki
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 29.03.2013 16:31

Padło 7 odpowiedzi bez odpowiedzi :)
Dlatego prośba do forumowiczów jeżeli znacie takie miejsca to podajcie namiar na lokalizację a jeżeli nie to po prostu nie zaśmiecajcie forum.
Powracając do pytania
My znamy z autopsji Brelę i BaśkoPolje.
W tej drugiej miejscowości bardzo nam się podobało
Fajne urocze dzikie plaże ale nie bezludne.
Brela bardziej odludna ale - trudne zejście i jakoś tak byle jak
remik2106
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) remik2106 » 02.04.2013 14:36

Alen napisał(a):Padło 7 odpowiedzi bez odpowiedzi :)
Dlatego prośba do forumowiczów jeżeli znacie takie miejsca to podajcie namiar na lokalizację a jeżeli nie to po prostu nie zaśmiecajcie forum.
Powracając do pytania
My znamy z autopsji Brelę i BaśkoPolje.
W tej drugiej miejscowości bardzo nam się podobało
Fajne urocze dzikie plaże ale nie bezludne.
Brela bardziej odludna ale - trudne zejście i jakoś tak byle jak


Nie bezludne, ale z opalaniem w stroju Adama chyba nie ma problemu?

Brela też pewnie odwiedzimy bo blisko to zobaczymy co rozumiesz bez byle jak :P
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 02.04.2013 14:58

remik2106 napisał(a):Nie bezludne, ale z opalaniem w stroju Adama chyba nie ma problemu?

Brela też pewnie odwiedzimy bo blisko to zobaczymy co rozumiesz bez byle jak :P


Tylko uważajcie jak będziecie schodzić z wzniesienia ku brzegowi :)
Wg nas nie bylo tam "byle jak" :) może jedyunie kiepskie wrazenie pozostawiała po sobie droga DO i Z plązy (w tym wspomniane zejście). Poza tym hmm całkeim fajnie. Wystarczająco długa plaża z wieloma mniejszymi wiekszymi zatoczkami w ktorych mozna sie schować przez wzrokiem wścibskich Czechów, ktorych tam bywa sporo :)
Jedynym większym mankamentem jest samo wejscie do morza - szybko robiło sie bardzo głeboko - przynajmniej w
miejscu w którym my bywalismy :)

Reasumując- mając kwaterkę w Breli nie trzeba iść do Baska Voda czy też do Makarskiej by znaleźć miejsce, gdzie można wystawić do słoneczka całe ciałko :)

Pozdrawiamy
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 04.04.2013 12:46

cronaturki napisał(a):
remik2106 napisał(a):Nie bezludne, ale z opalaniem w stroju Adama chyba nie ma problemu?

Brela też pewnie odwiedzimy bo blisko to zobaczymy co rozumiesz bez byle jak :P


Tylko uważajcie jak będziecie schodzić z wzniesienia ku brzegowi :)
Wg nas nie bylo tam "byle jak" :) może jedyunie kiepskie wrazenie pozostawiała po sobie droga DO i Z plązy (w tym wspomniane zejście). Poza tym hmm całkeim fajnie. Wystarczająco długa plaża z wieloma mniejszymi wiekszymi zatoczkami w ktorych mozna sie schować przez wzrokiem wścibskich Czechów, ktorych tam bywa sporo :)
Jedynym większym mankamentem jest samo wejscie do morza - szybko robiło sie bardzo głeboko - przynajmniej w
miejscu w którym my bywalismy :)

Reasumując- mając kwaterkę w Breli nie trzeba iść do Baska Voda czy też do Makarskiej by znaleźć miejsce, gdzie można wystawić do słoneczka całe ciałko :)

Pozdrawiamy



Wszystko się zgadza
Szkoda że Brela nie ma takiej wydzielonej plaży :(
W Baśko Polje plaża zaczyna się po lewej stronie idąc od plaży głównej do Promajnej
https://maps.google.pl/maps?saddr=Niezn ... sz=16&z=16
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 12.04.2013 21:03

jak już znajdziecie fajnie miejsca napiszcie ;) przydadzą się na przyszły rok , by my niestety te wakacje w domku :(:(:(
Następna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone