Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co wybrać na pierwszy wyjazd

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.04.2014 23:11

Ja proponuję Osijek. Świetna baza wypadowa na zwiedzanie okolicy a i samo miasto niczego sobie. Świetnia smakuje Osijecko nad Dravą...
NadiaP1
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 11.03.2014
okolice Zadaru - Bibijne czy Privlaka? Co wybrać?

Nieprzeczytany postnapisał(a) NadiaP1 » 18.04.2014 14:27

Kochani pomóżcie! Pierwszy raz jedziemy do Chorwacji. Najpierw tydzień spędzamy nad Balatonem, a drugi tydzień chcemy skoczyć w okolice Zadaru. I tu dylemat - mam do wyboru Privlaka lub Bibinje. Apartamenty wstępnie zarezerwowane tylko nie wiem, którą miejscowość wybrać. Jedziemy w dwie rodziny z 5 dzieciaków w wieku 6-11 lat. Może ktoś z was ma porównanie? Liczę na pomoc. Aneta
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: okolice Zadaru - Bibijne czy Privlaka? Co wybrać?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 18.04.2014 14:43

Zanim ktoś, kto tam był, znajdzie Twój wątek, przeszukaj to forum przy pomocy wyszukiwarki. Np. znajdziesz człowieka, który przedstawił taką opinię:
co-wybrac-na-pierwszy-wyjazd-t44031-105.html#p1361615
Może on Ci pomoże?
NadiaP1
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 11.03.2014
Re: okolice Zadaru - Bibijne czy Privlaka? Co wybrać?

Nieprzeczytany postnapisał(a) NadiaP1 » 19.04.2014 18:00

Dzięki, ale ja już całe forum i inne strony przestudiowałam i nadal ciężko się zdecydować. Chyba jednak zadecyduje cena. 15 eur różnicy na dobie to chyba jednak nie ma co się zastanawiać. Jakby co, będę prawdopodobnie zwalniać 2 apt w Bibinje w terminie 2-9 sierpnia. Jeśli ktoś reflektuje podam namiar. 150 m od morza, jeden dla 4 os drugi dla 5 os. Odpowiednio 50 i 60 EUR za dobę. Pierwszy z klimatyzacją, drugi bez ale północny kierunek i właściciel zapewnia że nie nagrzewa sie. Widok na morze, grill w podwórku, blisko do sklepów, centrum. Jakby co info na priv.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: okolice Zadaru - Bibijne czy Privlaka? Co wybrać?

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 19.04.2014 18:07

NadiaP1 napisał(a):Dzięki, ale ja już całe forum przestudiowałam

8O Hmmm to gratuluję , mi się nie udało przez 5 lat odkąd zacząłem tu zaglądać i pierwszego zalogowania.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: okolice Zadaru - Bibijne czy Privlaka? Co wybrać?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 19.04.2014 18:15

NadiaP1 napisał(a):15 eur różnicy na dobie to chyba jednak nie ma co się zastanawiać.


Myślę, że Privlaka też będzie ok. Maluchom może się spodobać, bo tam miejscami są większe szanse na coś w rodzaju piasku. Do Zadaru też niezbyt daleko na wycieczkę, a Nin w pobliżu jest bardzo klimatycznym miejscem na spędzenie wieczoru. No i oczywiście polecam wycieczkę na Pag do Pagu i na którąś z bardzo urokliwych plaż nad zatoką od Dubravy przez Sv. Mariję po Sv. Marko - mają niezapomniany klimat.
NadiaP1
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 11.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) NadiaP1 » 19.04.2014 20:20

Dzieki wielkie, PS. maniust - nie należy czytać wprost, chodziło mi o przestudiowanie tematów dot. tych miejscowości.
adek80
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) adek80 » 11.08.2015 14:04

Agulina76 napisał(a):
ralf1974 napisał(a):Witam
Jeśli można poproszę o namiary na kwatery w Breli lub ewentualnie w innych miejscowościach Riwiery Makarskiej najlepiej w ustronnych niezatłoczonych miejscach w niedalekiej okolicy od plaży oczywiście w rozsądnych pieniądzach (chociaż zauważam, że Chorwaci wiedzą co " w trawie piszczy" i zaczynają co rok podkręcać ceny...)
Ze swojej strony mogę podesłać sprawdzone namiary na kwatery w wynajmie których pośredniczy pokazująca się co jakiś na tym forum Bozena Kljakovic - pół Polka pół Chorwatka - kontakt bardzo miły pewny...
Pozdrawiam

Bardzo proszę o te namiary na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Byłabym wdzięczna także za informację, w jakich okolicach Pani ta oferuje kwatery. Pozdrawiam i z góry dziękuję!


Ja również mogę śmiało polecić poszukiwania apartamentu w okolicy Trogiru z pomocą Pani Bożeny Kljakovic.

W tym roku po raz pierwszy wybrałem się z rodziną do Cro, na cel obrane zostały okolice Trogiru.
W 2gim tygodniu lipca skontaktowałem się z Panią Bożeną Kljakovic z wyspy Ciovo z willi Maja, niestety nie było miejsc ale Pani Bożena wykazała się dużą pomocą i znalazła dla nas apartament w Kalebovej Luce koło Rogoznicy.
Miejsce zaciszne w pierwszej linii brzegowej z betonową plaża ale nasza 3 letnia córka bez problemów sobie radziła z wchodzeniem do wody i szaleństwem.
Miejsce przyjemne i zaciszne.
Pani Bożena również nas odwiedziła i mieliśmy okazję wymienić swoje opinie oraz dostać liczne porady od stałej mieszkanki Chorwacji polskiego pochodzenia, które okazały się bardzo pomocne.

pozdrawiam wszystkich, Adam
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Co wybrać na pierwszy wyjazd - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone