Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Byłem na ciovo gdzie teraz??

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fryzjer007
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 02.06.2007
Byłem na ciovo gdzie teraz??

Nieprzeczytany postnapisał(a) fryzjer007 » 06.01.2008 22:15

Witam wszystkich serdecznie.W zeszłym roku po raz pierwszy i nie ostatni:) byłem na wyspie ciovo Okrug Gorni.W tym roku chce pojechac tez w te rejony ale nie mam pomysły gdzie.Prosze o jakies propozycje.Nie koniecznie ciovo.prosze o pomoc.
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 07.01.2008 08:26

Jeśli w te rejony to może makarska riwiera . Też byłam na Ciovo - Okrug Gornji w 2006 roku , a w 2007 nastawiłam się na północ (Krk) . Ale teraz jednak wracam też w te rejony i będzie to Tucepi . Chociaż moi współurlopowicze marudzą , że chcieliby znów na Ciovo - przyznam , że mnie też Ciovo się podobało i kto wie czy kiedyś tam jeszcze nie wrócę .
No ale Chorwacja jest duża ( raczej długa) i wszystko przed nami .
Pozdrawiam - Ewa
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 10.01.2008 23:51

To może jednak trochę niżej?Omis, Makarska-te okolice?
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 13.01.2008 02:58

Mi się Ciovo nie za bardzo podoba;/

Pięknie jest na Riwierze Makarskiej(Tucepi, Brela itd..), na płw.peljesac (Orebic) i w okolicach Dubrovnika.
keruj7
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 430
Dołączył(a): 23.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) keruj7 » 13.01.2008 11:40

Kolejna dyskusja o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiejnocy. :la:
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 13.01.2008 13:17

Witam

A ja właśnie w I połowie czerwca wybieram sie na wyspę Ciovo, by przekonać się co do uroków tej wyspy.

Co wybrać, gdzie sie ulokować, jestem na etapie wstępnej korespondencji i mam do wyboru: Slatine, Arbanija czy Okrug Gornji?

pozdrav :papa: :hut:
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 13.01.2008 16:38

Ja zdecydowanie na wypoczynek wolę Okrug Gornji w rejonie zatoki Movarstica, czy też nieopodal plaży Copacabany. Ale Slatina też jest bardzo urokliwa.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 13.01.2008 17:58

fryzjer007 napisał(a):Witam wszystkich serdecznie.W zeszłym roku po raz pierwszy i nie ostatni:) byłem na wyspie ciovo Okrug Gorni.W tym roku chce pojechac tez w te rejony ale nie mam pomysły gdzie.Prosze o jakies propozycje.Nie koniecznie ciovo.prosze o pomoc.


Zupa Dubrovacka :D :D :papa:
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 13.01.2008 20:50

Hvar :!: :!: :!:Wierz mi, nie będziesz żałować... :papa:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 13.01.2008 21:39

Witam,
Zupa Dubrovacka (Srebreno) ladna i blisko Dubrovnika-bardzo dobra baza wypadowa na zwiedzanie pobliskich miast i Czarnogory,
jednak o wiele pięknej na Peljesacu(dziko:) czy Riwierze-piekne krajobrazy (wg. mnie;)
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 13.01.2008 22:39

wojan napisał(a):
fryzjer007 napisał(a):Witam wszystkich serdecznie.W zeszłym roku po raz pierwszy i nie ostatni:) byłem na wyspie ciovo Okrug Gorni.W tym roku chce pojechac tez w te rejony ale nie mam pomysły gdzie.Prosze o jakies propozycje.Nie koniecznie ciovo.prosze o pomoc.[/quote
Zupa Dubrovacka :D :D :papa:

A" propos Wojan, czy telefon do Vlaho Brcić jest nadal aktualny? :papa:
No i w zasadzie, czy jest to apartament dla 4 osób? Niestety muszę mieć dwa oddzielne pokoje, ponieważ gdy wchodzę do pokoju moich dzieci, od razu mogłabym wyjść, lub ewentualnie nie wchodzić...Pozdrawiam m... :papa:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 13.01.2008 22:41

Popieram koleżankę Ines. Najpiekniejsza jest riwiera nastepnie okolice Dubrownika chociaż też fajnie jest na Ciovo ale za tłoczno. Och jak ja nie lubię tłumów obcojezycznych tyrystów. Natomiast lubię Ines :D z postu na post coraz bardziej :?
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 13.01.2008 23:25

majeczka napisał(a):A" propos Wojan, czy telefon do Vlaho Brcić jest nadal aktualny? :papa:
No i w zasadzie, czy jest to apartament dla 4 osób? Niestety muszę mieć dwa oddzielne pokoje, ponieważ gdy wchodzę do pokoju moich dzieci, od razu mogłabym wyjść, lub ewentualnie nie wchodzić...Pozdrawiam m... :papa:


Majeczko - nie wiem,od pobytu u Vlaha w 2005 nie dzwoniłem do niego.
Co do "osobowości" :D apartamentów to w domu było ich kilka,można wybierać od 3- 4 osobowych (my mieszkalismy w piątkę i nie narzekaliśmy),a gospodarz budował alejkę wyżej prwadziwy pensjonat z chyba siedmioma,czy ośmioma apartamentami z przepieknym widokiem na zatokę.Być może jest on juz gotowy :D :papa:
fryzjer007
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 02.06.2007
A jednak Makarska!

Nieprzeczytany postnapisał(a) fryzjer007 » 16.01.2008 09:45

Decyzja zapadła.Szukamy czegos w oklolicach makarskiej!I teraz prosba!! Macie moze namiary na jakies sprawdzone apartamenty??Jedzie nas spora grupa tj,4 rodziny i oczywiscie chcemy zamieszkac w jednym apartamentowcu.Jesli mozecie cos podpowiedziec to bardzo prosze!! Będę bardzo wdieczny! Pozdrawiam!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.01.2008 10:20

darek1 napisał(a):Och jak ja nie lubię tłumów obcojezycznych tyrystów.


Chorwacja (jak i każdy inny 'turystyczny" kraj) jest dla wszystkich turystów. :lol: :hut: :papa:
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Byłem na ciovo gdzie teraz??
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone