Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela 2020

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 15.08.2020 08:13

Super zasiadam do lektury
Bartek81
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 347
Dołączył(a): 25.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek81 » 15.08.2020 13:12

W zeszłym roku byliśmy w Baška Voda i spacerowaliśmy do Breli...potwierdzam, ładnie tam.
button
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 25.03.2007
Re: Brela 2020 cd

Nieprzeczytany postnapisał(a) button » 16.08.2020 11:04

Dwa dni spędziliśmy z rodzinką na kempingu Galeb w Omis.
Obrazek
Fajnie dla dzieci ze względu na dodatkowe atrakcje i płytki basen.
Obrazek
Mi osobiście nie pasowała plaża - żwirowa, płytka woda o małej przejrzystości.
Obrazek
Tak czy inaczej kolejne dwa dni relaksu :)
Obrazek
Obrazek
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 16.08.2020 20:29

piekara114 napisał(a):
button napisał(a):Przed Brelą robimy maly postój i sesje w pięknym miejscu
Co to za miejsce?

maslinka napisał(a):W Breli nigdy nie byliśmy 8O
My też 8O


No nie wierzę, że w Koleżanki w Breli nie były... :wink:
A wydawało mi się, że nie ma takiego miejsca w Chorwacji, w którym Piekara114 nie postawila stópki... :wink:
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 16.08.2020 21:09

Dołączam do czytających i do tych, którzy w Breli jeszcze nie byli. Ale widze zapowiada się ciekawie :)

pozdrawiam, Michał
lakizak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lakizak » 16.08.2020 21:49

Ja też, poczytam choć jestem na miejscu 5 raz :hut: :D
IMG_20200816_214528.jpg
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 17.08.2020 16:46

Hej :) Też jeszcze w Breli nie byłam. Ale jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to możę zajrzę tam w przyszłym tygodniu. I mam w związku z tym pytanie: jak wygląda sytuacja z parkingami dla turystów jednodniowych? Tzn. ja wiem, że jest drogo, tylko chodzi mi o to czy te parkingi są wzdłuż drogi czy jakoś bardziej sensownie? I jak wygląda poziom ich zatłoczenia?
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 17.08.2020 19:48

Hej :papa: Dołączam do relacji. Piękne zdjęcia Breli, bajeczne. :D Byłam tam na chwilę

ruzica napisał(a):Hej :) Też jeszcze w Breli nie byłam. Ale jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to możę zajrzę tam w przyszłym tygodniu. I mam w związku z tym pytanie: jak wygląda sytuacja z parkingami dla turystów jednodniowych? Tzn. ja wiem, że jest drogo, tylko chodzi mi o to czy te parkingi są wzdłuż drogi czy jakoś bardziej sensownie? I jak wygląda poziom ich zatłoczenia?


Jako właśnie jednodniowy turysta mogę odpowiedzieć, że widziałam parkingi po 70kn za cały dzień albo 20 kn za godzinę. Ponieważ interesował nas kamień, parkowaliśmy przy ul.Filipińskiej , jest tam cały zorganizowany ciąg parkingów i jeżeli jest się dość wcześnie, najlepiej wjechać najdalej jak się da, to będzie blisko do deptaku (czego oczywiście nie zrobiliśmy :roll: :P) Przepraszam, że się wtrącam.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 18.08.2020 08:21

Nie pamiętam, kiedy ostatnio wakacje w Cro spędziliśmy nie na wyspie, więc z chęcią zobaczę co tam na lądzie słychać. :roll:
Fajny camp i cudowne zdjęcia.
button
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 25.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) button » 18.08.2020 15:08

Z parkingami jest różnie, im bardziej w dól od głownej drogi, tym gorzej. Koło Punta Rata beach jest duży parking, ale ostatnio wyglądał na pełen.

Przedwczoraj siostry odwiedziły nas.
Było dużo kąpania, zabaw w wodzie, skoków ze skał. Na koniec dnia pyszna kolacja w Plime.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wczoraj siostra z mężem zakomunikowali, że bardzo źle się czują. Cały dzień spędzili w łóżku, pod kocem, niezdolni do jakiegokolwiek działania.
W obecnych czasach strach popodowiada różne scenariusze. A co jeśli to gówniany Covid ?
Dziś byli u lekarza, "na szczęście" to angina ropna. Eh cóż za czasy.
button
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 25.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) button » 18.08.2020 15:11

Dziś od gospodarzy dostaliśmy świeże ciasto do kawy. Co ciekawe ci sami gospodarze dostali złe opinie od innych Polaków. Nie mam pojęcia dlaczego.
Właścicielka jest po prostu super. Na urodziny córki przyniosła jej prezent. Co chwila pyta czy czegoś nam trzeba. Zawsze miła i uśmiechnięta.
Ja ze swojej strony mocno polecam to miejsce.
Obrazek

Pogoda dziś burzowa, dynamiczna, czekamy aż się rozpogodzi, dzieci bawią się w apartamencie, na tarasie.
Ja robię zakupy, szukam dobrej rakiji żeby zrealizować zamówienia.
Spacer wzdłuż plaży + obecna pogoda daje szanse na kilka fajnych fotek.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No a teraz mamy porządną burzę :)
button
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 25.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) button » 18.08.2020 17:14

Burza się skończyła, czas na małą wycieczkę

Obrazek
Obrazek

Po drodze zaglądam do uroczej kapliczki Sv Roko
Obrazek
Obrazek

I piękną ścieżką wracam do apartamentu, zgarnąć moje kobitki na spacer
Obrazek
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 18.08.2020 20:30

button napisał(a):Dziś od gospodarzy dostaliśmy świeże ciasto do kawy. Co ciekawe ci sami gospodarze dostali złe opinie od innych Polaków. Nie mam pojęcia dlaczego.
Właścicielka jest po prostu super. Na urodziny córki przyniosła jej prezent. Co chwila pyta czy czegoś nam trzeba. Zawsze miła i uśmiechnięta.


Wiesz, może wzięła sobie do serca te uwagi to "dzięki" innym macie teraz tak miło ... :wink:

pozdrawiam, Michał
lakizak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lakizak » 18.08.2020 22:01

Wtrące tylko, że burza była przednia a po burzy spacer do centrum Breli. Naprawdę mało ludzi. O tej porze co roku nie było miejsca w knajpach, czy innych restauracjach w centrum, teraz pustki o godz. 19:00
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 19.08.2020 22:54

Fajnie tu. Pozwolisz, że się przysiadę i poczytam i pooglądam zdjęcia.
Pozdrawiam. Karina
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Brela 2020 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone