Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brač 2013 - czyli powrót do korzeni

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Czesiek63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 658
Dołączył(a): 20.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czesiek63 » 15.07.2013 20:22

ja czekam jak zwykle na Sutivan ciekawy jestem co tam słychac :D
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10877
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 15.07.2013 20:47

no dids , nareszcie; jo wiedziołek, że z Ciebia żoden borok nie jest i piknie nom napiszesz... bardzo ładnie i ciekawie, ze szczegółami...
ja w tym roku też pierwszy raz jazda na dzień, zobaczymy jak będzie...
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 15.07.2013 21:02

No kurde co jest? Nikt nie wołał na relację z Brać? Ja pitole. Siadam w pierwszym rzędzie. hehehhe...toż to za 3 tyg.też tam będę :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 15.07.2013 21:30

Czesiek63 napisał(a):ja czekam jak zwykle na Sutivan ciekawy jestem co tam słychac :D

Na Sutivan muszę zarezerwować trochę więcej czasu, więc będzie dopiero jutro :wink:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 15.07.2013 21:33

te kiero napisał(a):no dids , nareszcie; jo wiedziołek, że z Ciebia żoden borok nie jest i piknie nom napiszesz... bardzo ładnie i ciekawie, ze szczegółami...
ja w tym roku też pierwszy raz jazda na dzień, zobaczymy jak będzie...


te kiero Tyz dzieni Ciebie żech wybroł tako a nie inno droga przez Austria. Na bez rok tyż chyba tak zaś pojada ;)
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 15.07.2013 21:34

niedzwiad jak wrócisz to też liczę na relację :mrgreen:
DamianM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 483
Dołączył(a): 16.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) DamianM » 15.07.2013 21:40

Aż piwo mi się wylało.Super dawaj dalej :papa:
Ostatnio edytowano 19.01.2014 21:00 przez DamianM, łącznie edytowano 1 raz
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 15.07.2013 21:59

Jest chwila czasu no to jeszcze coś szkryfnymy dzisio :mrgreen:

Z Pučiščy wyjechaliśmy kierując się w stronę Postiry i tu muszę zasmucić część Bračiowej braci, a szczególnie Myszę i Tonego :wink: , niestety nie zatrzymaliśmy się ani w Postirze ani w Splickiej :(. Czas uciekał a chciałem porządnie zwiedzić Sutivan i jeszcze gdzieś doopę w Jadranie zamoczyć. Przez Postirę tylko przejechaliśmy, jeszcze nawigacja trochę mi w niej zwariowała i zaprowadziła na parking fabryki konserw. Może Chołek miał smaka na "pancernika" z Postiry.
Trasa łącząca miasteczka na wybrzeżu od strony stałego lądu (szkoda że od strony Hvaru drogi niema) jest bardzo malownicza i kręta :wink: . Jedzie się przez gaje oliwne i winnice rozsiane po zboczach gór.
winnica.jpg
winnica

widok na ląd.jpg
widok na ląd


Po chwili na dosyć stromym stoku patrzę " o ja pierdziu kunie!!" jak one tam wlazły?? 8O 8O
konie.jpg
konie


Po jakimś czasie, już praktycznie przed Postirą, za oknem samochodu mignęło nam coś takiego
Lovrecina.jpg
Lovrecina

Żonka zaraz "dyć tam je piosek!!!!" myśla se "no zajebiście, piosek. Ni po to spiepszoł żech z nad Bałtyku żeby lyźć na plażą ze pioskiem :evil: " . Tak nawiasem mówiąc to nienawidzę piasku na plażach, zawszę opalałem się "na czerwono" i każde ziarenko czułem jak wbijającą się igłę, teraz używam faktora 50+ i parasola :wink: co i tak nie zmniejszyło mojej niechęci do piachu. Dziad włazi wszędzie, jesz kanapki z piaskiem, lody z piaskiem , nawet piwo z piaskiem, o obtarciach niektórych miejsc nie wspomnę :wink:
No ale jak ta tyn piosek zobaczyła to żech wiedzioł że bydymy musiali zjechać tam na dół. Powiedzioł zech ok ale jak bydymy jechali nazod (dyć nie byda łaził po Sutivanie ze pioskiem pomiedzy ... znaczy się wszędzie :mrgreen:
wikusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 190
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikusia » 15.07.2013 22:09

:lol: mom tak samo ze pioskiem;P i dzięki za Pucisca, bo my tam jadymy właśnie, a o schodki sie nie starom za bardzo, bo momy apartmana zaroski za kościołym więc bydzie spoczko :papa:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13060
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 15.07.2013 22:15

dids76 napisał(a):
Z Pučiščy wyjechaliśmy kierując się w stronę Postiry i tu muszę zasmucić część Bračiowej braci, a szczególnie Myszę i Tonego :wink: , niestety nie zatrzymaliśmy się ani w Postirze ani w Splickiej :(.


Wybaczam :wink: ,
ale tylko dlatego, że za 5 dni będę w Splitskiej i się nią nacieszę :P .
arabesqa74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 26.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arabesqa74 » 15.07.2013 22:30

Kapitalnie piszesz. Przysiadam się i czekam na ciąg dalszy :mrgreen:
Pozdrawiam serdecznie z Povlji - jeszcze prawie 2 tygodnie w raju :papa:
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 16.07.2013 08:16

OMG 8O 8O w Lovrecinie byłeś :D :D :D :D no i jak tam zjazd w dół? Jest gdzie zaparkować? Ludzi duży? Warto?Daleko trzeba iść żeby ponurkować? Woda ile ma stopni na tej płyciznie?? Opowiadaj kolego , opowiadaj wszystko ze szczegółami. Będę żonkę przestawiał z Hvaru na Brać :D :D :D rewelacja tym bardziej że już za chwilę też tam mamy być. Dobra czekam na dalszą relację hehehhehe.. :D :D
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10877
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 16.07.2013 12:12

dids76 napisał(a):niedzwiad jak wrócisz to też liczę na relację :mrgreen:


oj tam, ze mnie żaden pisarz, zobaczymy...

Niedzwiad napisał(a):OMG 8O 8O w Lovrecinie byłeś :D :D :D :D no i jak tam zjazd w dół? Jest gdzie zaparkować? Ludzi duży? Warto?Daleko trzeba iść żeby ponurkować? Woda ile ma stopni na tej płyciznie?? Opowiadaj kolego , opowiadaj wszystko ze szczegółami. Będę żonkę przestawiał z Hvaru na Brać :D :D :D rewelacja tym bardziej że już za chwilę też tam mamy być. Dobra czekam na dalszą relację hehehhehe.. :D :D


Niedźwiad, ale Ty się zawsze podniecasz :wink: daj chłopakowi chociaż przełknąć łyka, bo widzisz że cały czas popija :oczko_usmiech:
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 16.07.2013 13:03

Bo ja stary chorwacki podjaraniec jestem. A brac to juz w ogole. Zero spania tak ja wyko :D :) :) rzystam
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 16.07.2013 15:55

E, no Wy na serio tak się tą plażą podniecacie? :) Tak Wam się podoba? Kurcze, mnie jakoś nie szczególnie. Wygląda jakby woda była brudna...ale może to tylko kiepskie pierwsze wrażenie :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Brač 2013 - czyli powrót do korzeni - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone