Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baśka pogoda

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
asiamoj
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 18.06.2010
Baśka pogoda

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiamoj » 17.06.2011 19:29

Hej mam mały problem wybieramy sie na wakacje do Baśki od 23 czerwca na 2 tygodnie . A wiec mam do was pytanie jak myslicie czy bedzie dobra pogoda ?? bywamy co roku w Chorwacji tylko ze w rejonach makarskiej wiec jestesmy przyzwyczajeni do duzych temperatur . Czy teraz sie nie zawiedziemy ?? Sledzac prognozy pogody to jest tak sobie ... Nie wiem moze ktos był w czerwsu w Basce i cos mi podpowie ...
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 18.06.2011 15:24

W chorawacji bylem 7 razy i w tym roku wybieram się też 8. W Baska Voda bylem dwa razy w czerwcu 3lata temu i 4lata temu. Raz byly bardzo duze fale i mozna bylo poszaleć a raz spokojna woda, zaś pogoda zawsze dopisywała, słoneczko i upał.
tomasz781
Croentuzjasta
Posty: 257
Dołączył(a): 22.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz781 » 18.06.2011 15:58

Jedziemy w tym samym czasie do Breli i w "mojej" pogodzie wygląda wszystko całkiem ładnie.Nie ma się co martwić będzie dobrze. :D
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 18.06.2011 15:58

Asi chyba chodzi o inną Baśkę :)
tomasz781
Croentuzjasta
Posty: 257
Dołączył(a): 22.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz781 » 18.06.2011 16:07

Oj.chyba masz racje.To o tamtej Baśce nic nie powiem.Nie znam dziewczyny :lol:
bronks
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 31.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bronks » 19.06.2011 08:37

asiamoj
Byłem w Baśce od 05.06 do 15.06. Temperatury w dzień od 26 do ~29 stC.
W nocy ok. 18-22 C. Temp. wody 20-22 C. W jedną noc padał deszcz ale w dzień już była pogoda. Jeszcze chyba jeden ranek był nieco deszczowy ale po 3 godzinach wyszło słońce.
Ogólnie to były dni gdzie niebo nie było zbyt czyste i słońce nie prażyło aż tak mocno.
Pozdrawiam
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 19.06.2011 10:03

asiamoj napisał(a):Hej mam mały problem wybieramy sie na wakacje do Baśki od 23 czerwca na 2 tygodnie . A wiec mam do was pytanie jak myslicie czy bedzie dobra pogoda ??


Byłam w Basce w tamtym roku na przełomie maja/czerwca pogodę mieliśmy wymarzoną. Temperatura powietrza ok.25. stopni, wody 19 - 21 stopni, tylko raz padało. Jak dla mnie pogoda była idealna. :D

Nie martw się, będzie pogoda, nie ma innej opcji. :lol:

Udanych wakacji, a my startujemy 25.06 w okolice Trogiru i nawet nie zaglądam na portale pogodowe, bo wiem, że będzie słońce. :papa:
asiamoj
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 18.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiamoj » 19.06.2011 17:20

Tak tak chodzi mi o Baśke na KRK :) Bardzo wam dziekuje za dodanie otuchy mam nadzieje ze bedzie wysmienita pogoda do smarzenia sie na słońcu :P
asiamoj
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 18.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiamoj » 19.06.2011 18:44

Jeszcze mam pytanie skoro byliście na Baśce to czy tam jest miejsce jakies do zabawy dla dzieci np jakies dmuchańce czy cos takiego. Czy jest jakis duzy hotel gdzie sa urzadzane jakies tance .... ???
Mariusz_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 502
Dołączył(a): 15.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz_M » 20.06.2011 09:00

Nie dotyczy to Twojej Baski - ale Riviery Makarskiej:
Nigdy nie możesz mieć pewnej pogody. Nawet w Chorwacji. Mój najgorszy przypadek (zawsze jeździmy na 10, raz na 12 dni) to pierwsze 5 dni pobytu deszcz (i taka wkurzająca mżawka), temperatura w południe 16'C. Ale mieliśmy doła. Tyle kilometrów po pogodę, a tu człowiek marznie. Co prawda z każdym kolejnym dniem było coraz lepiej, ale człowiek był przyzwyczajony do innej pogody w Chorwacji. Łacznie spędziliśmy 62 dni - i na te 62 dni trafiliśmy te 5 brzydkiej pogody.
Natomiast dwa lata temu (wyjazd 22 czerwca) mieliśmy codziennie opad deszczu Trwał on kilkanaście minut do pół godziny. Był dosyć intensywny, ale czasami nawet nie wracaliśmy do apartamentu, bo za chwilę było słońce. Temperatury wysokie. Najgorzej było jak się pakowaliśmy do auta. Urwanie chmury. bardzo obfite opady, robiące się bańki na licznych kałużach.
Ale jednak częsciej były to pobyty, gdzie przez 10 dni ani jednej chmurki po horyzont (dosłownie, nie w przenośni) - i takiej pogody Wam zycze i na taką się nastawiajcie.
Dayana
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dayana » 20.06.2011 13:33

W Chorwacji jest gorący klimat, lecz teraz z tego co wiem jest tam deszczowo. :( Nie wiem jak pogoda w tym pięknym kraju potoczy się dalej, ale mam nadzieję, że te zimne fronty są przejściowe, tak jak u nas obecnie. :evil: Miejmy nadzieję, że tegoroczne wakacje w Chorwacji będą gorące, a nie zaskakująco chłodne jak na ten kraj. :x
Życzę miłego wypadu i udanej pogody. :D
Andre7
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 28.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andre7 » 20.06.2011 13:59

Deszczowo? Skąd takie informacje? Od kilku dni sprawdzam prognozy i jest cały czas tak:

http://www.weatheronline.pl/weather/map ... H&TOFD=tag
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 20.06.2011 14:07

asiamoj napisał(a): czy tam jest miejsce jakies do zabawy dla dzieci np jakies dmuchańce czy cos takiego


Widziałam kompleks zjeżdżalni do morza na plaży blisko dzielnicy Zarok
Gokarty przy hotelu Corinthia.


.
asiamoj napisał(a): Czy jest jakis duzy hotel gdzie sa urzadzane jakies tance .... ???


W tamtym roku byłam w hotelu Corinthia i organizowano program przez cały dzień dla gości. Zabawy dla dzieci i dorosłych łącznie z tańcami odbywały się ok.21.00 tańce dla najmłodszych, a dla dorosłych ok.22.00.
Cała impreza była na dworze, w letniej kawiarni. :)
asiamoj
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 18.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiamoj » 21.06.2011 09:15

Dzieki za pomoc :)
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 21.06.2011 12:41

Dayana napisał(a):W Chorwacji jest gorący klimat, lecz teraz z tego co wiem jest tam deszczowo.

Skąd te informacje? 8O
Upały w Dalmacji się rozkręcają..
Następna strona

Powrót do Pogoda i klimat

cron
Baśka pogoda
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone