Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BAŁKANY 2007 & 2008 & 2019 & 2020 & 2021 & 2022 ...

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1376
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 30.04.2008 17:18

shtriga napisał(a):Dzięki raz jeszcze za opowieść! I oczywiście dołączam się do prośby Kulki - nie zniknijcie nam stąd :D

PS. Jasiu - jak masz ochotę jeszcze na albański dżem figowy, to ciocia z południa czeka :lol: :lol: :lol: Jeszcze nie zjadłam - trzymam nietknięty na wszelki wypadek :lol:

PS.2 Lenka - o słodkich, słonecznych arbuzach póki co pewnie możemy pomarzyć, ale już niedługo, już niedługo - będziem się OBŻERAĆ!!! :lol:


shtriga,

W tym roku to będą rumuńskie i bułgarskie arbuzy ... ale też smaczne :wink: :D ... a dżem figowy to muszę zbadać, czy tam produkują :?: :roll: ...

Dzięki za towarzyszenie w podróży :D :D ...

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1376
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 30.04.2008 17:21

zawodowiec napisał(a):Zrobiłem test PAPa :D
W moim przypadku praktycznie same odpowiedzi NIE, no może się zastanowiłem przy przedostatnim punkcie bo trochę siedzi we mnie sknera ;)
Moja lepsza połówka - niestety pierwsze 3 odpowiedzi by wyszły TAK, poza jakimiś wyjątkowymi przypadkami :(

PAPy, jeszcze raz wielkie dzięki za wysiłek opisania Waszej wspaniałej wyprawy!!! :D


zawodowiec,

To ja dziękuję za zainspirowanie mnie do pisania relacji i danie wzorca jak to robić, aby ludziska nie zasypiali podczas lektury :wink: :D

A połówce to może podawać melisę, aby lepiej znosiła podróże :wink: :lol: :lol: ...

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1376
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 30.04.2008 17:24

Jolanta Michno napisał(a):Patrząc na wyniki testu zdawać by się mogło, że nie ma przeciwskazań. :D
Ale póki co pozostaniemy przy czymś mniejszym. :lol:
Na szczęście małe też cieszy. :D

PAPoMAPy - jeszcze raz dzięki za relację!!! :)

Pozdrav
Jola


Jolanto,

Dokładnie, małe formy wyjazdowe, że tak to nazwę, też cieszą i mogą być bardzo fajne. Postaram się dać temu wyraz już niebawem ... ale więcej teraz nie napiszę, bo to ma być swoista niespodzianka :roll: :roll: ...

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1376
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 30.04.2008 17:25

Tymona napisał(a):
PAP napisał(a):
* Jako dzieciata rodzina nie potraficie wyjechać bez jednej z babć, branej głównie do opieki nad waszym potomstwem


I tu sie ubawiłam :D - dobrze się dowiedzieć, że nie tylko mnie to dziwi :D

A tak poza tym - to dołączam się do podziękowań za mile spędzone chwile przed komputerem :D
:papa:


Tymona,

Cała przyjemność po naszej stronie :D ...

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1376
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 30.04.2008 17:28

Leszek Skupin napisał(a):
PAP napisał(a):K O N I E C

Nie wierzę ;) będziecie odpowiadać jeszcze razem z MAPĄ na dziesiątki pytań co będzie suplementem do Waszej relacji.

I też mam nadzieję, że jeśli nie serwery CRO.PL to przynajmniej wasz "serwer" dmowy, na którym przechowujecie kopię tej fantastycznej relacji z gigantycznej wyprawy jest dobrze zabezpieczony, lub w inny sposób ta relacja jest zarchiwizowana ;)

Jeśli wyjdzie forma książkowa to poproszę jeden egzemplarz z autografami współautorów :!: BEZ ŻARTÓW :!:

Myślę, że Tony Halik i Elżbieta Dzikowska byliby zadowoleni z tak przygotowanej relacji

Pozdrav :papa:

P.S. DZIĘKUJĘ


Leszku,

Jak już pisałem, materiał jest zabezpieczony, więc spoko ...

Co się tyczy wydanie, to o ile nastąpi, to dostaniesz egzemplarz z wpisem ... na zielono :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1376
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 30.04.2008 17:30

AnetaA napisał(a):Wzór do naśladowania po wsze czasy, pod każdym względem.Wielkie dzięki za fajną opowieść,już czekam na kolejne,pozdrawiam serdecznie :D

ps. test zdany :wink: więc mogę planować


Aneto,

Wzór jak wzór, ale dowód że MOŻNA :D ...

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1376
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 30.04.2008 17:36

witki napisał(a):Ja też dziękuję bardzo za mile spędzony czas i poznanie nowych zakątków na bałkanach :wink:
Parę pomysłów napewno sie w przyszłości przyda...
A test zdany na NIE, czyli na TAK, co mnie cieszy, bo są szanse że kiedyś się tam wybiorę z mężem, dzieciakiem no i psem...

PAP napisał(a):Dla jasności dodam, że Jasiowe prawie dwa lata, to konkretnie 1 rok i 7 miesięcy ... i że rok temu, mając zatem jedynie 7 miesięcy, dzielnie odbył z nami 3 tygodniową wyprawę do Rumunii, Bułgarii i Turcji ... kiedyś i o tym napiszę słów kilka :)


Może teraz PAP-ie nadeszła ta pora????????
To pewnie też niezła trasa i niezapomniane wrażenia, więc jakby co - czekamy :oczko_usmiech:


witki,

Teraz to ja bardziej muszę się skupić na planowaniu i przygotowywaniu tegorocznej wyprawy, bo inaczej będzie, że szewc bez butów chodzi :wink: :lol: :lol: ... ale ponieważ w tym roku też będzie BG i RO, to mam już pomysła, że jesienno-zimowa relacja będzie coś na wzór CzarnoGÓRSKIEJ relacji Kulków, czyli opis tegorocznej trasy z wtrętami i aluzjami do tego, co było dwa lata wcześniej :) ... jeżeli to wyjdzie tak jak mi się układa w głowie, to powinniście być zadowoleni z lektury :) :) ...

Udanego powiekszania się rodziny życzymy ... zwłaszcza, że początki są zawsze najtrudniejsze :roll: ...

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1376
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 30.04.2008 17:39

plavac napisał(a):Miło było Was poznać na Bałkanach :)
Czytałem Waszą relację bardzo osobiście.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że nie raz się jeszcze spotkamy.
Piotr
P.S. Wszystkie odpowiedzi na NIE . Do zobaczenia na szlaku 8)


plavac,

I vice versa :D ...

Dzięki za twoje impresje ... niedościgniony wzór piśmiennictwa relacyjnego, bynajmniej dla mnie :) ...

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1376
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 30.04.2008 17:43

Piotrek_B napisał(a):
PAP napisał(a):K O N I E C

No cóż wszystko kiedyś się kończy :roll:
Dzięki jeszcze raz za miłą zimową lekturę :wink:
I pewnie przyjdzie poczekać na coś nowego, chyba, że......kiedyś "odgrażałeś" się, że popiszesz coś o Waszym pobycie m.in. w Istambule, miło by było powspominać stare "śmiecie" :wink:
Pozdrawiam - Piotrek :papa:

PS.
WIELKI SZACUN ZA ORGANIZACJĘ WYJAZDU 8) :!: :idea: :!:


Piotrze,

Jak już pisałem witkom, jesienią będę rozpalał emocje na tym forum relacją z BG :wink: :wink: :lol: :lol: , więc i o Istanbul z 2006 nie omieszkam zahaczyć ... a prawdziwa Turcja jest też już w planach ale, to za jakieś 2 - 3 lata :roll: ...

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1376
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 30.04.2008 17:45

wojan napisał(a):Mimo tego,że rzadko się odzywałem :D przejechałem z Wami całą trasę :D
Dzięki piękne za towarzystwo :!:
Pozdrawiam.


wojan,

Nie liczy się ilość, a jakość zaangażowania w czytanie relacji :) :) ...

My też dziękujemy ...

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1376
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 30.04.2008 17:46

-Yaro- napisał(a):Witam
Też przeczytałem waszą relację, była bardzo ciekawa.
Pozdrawiam


Yaro,

Cieszymy się, że się podobało :) ...

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1376
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 30.04.2008 17:50

Buber napisał(a):Ostatnio się nie odzywałem, ale relację śledziłem uważnie, czekając na zakończenie i oto jest......

1. Dzięki za Waszą długą bałkańską objazdówkę.
2. Dzięki, że chciało się Wam poświęcić czas i podzielić się swoimi przeżyciami z nami.
3. Dzięki za samą niesamowitą treść - wasze przygody i dobre rady, pięknę zdjęcia itd.

A teraz (jako, że PAP też bawił się w ocenianie :wink: ) moja OCENA relacji :D :

Relacja jest NAJ, NAJ, NAJ - ...bo jest dobrze zbalansowa - jest to "złoty środek" - wszystkiego po trochu - i informacji i przygód i humoru i (miłych memu sercu) wątków dziecięcych - a wszystko we właściwych proporcjach i wybornie podane :) .

Pozdrawiam i czekam na następne teksty w tym typie.


Bubrze,

To brzmi prawie jak cytat z mojej oceny twej relacji z przed kilku miesięcy :lol: :lol: :lol: ... ale dzięki za ciepłe słowa uznania ... jak teraz patrzę na całość, to sam nie wierzę kiedy i jak to wszystko napisałem :roll: :roll: 8O 8O :) :) ...

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1376
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 30.04.2008 17:52

walczy napisał(a):Relacja PAP-a i MAP-y to niedościgniony wzór relacji z niedoścignionej wyprawy.
To epickie dzieło należy zachować dla potomności !! ;)
A poważnie, to przeczytałem z wielką przyjemnością, czekałem na kolejne odcinki i na pewno będę do niej wracał.
Pozdrawiam Autorów :)


walczy,

No, jak Lenka kiedyś to przeczyta (o tych ślmakach i innych haftach), to mi da, że dla potomności te chwile zachiwałem :lol: :lol: :lol:

Dziękujemy za lekturę ...

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1376
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 30.04.2008 17:56

a to ja napisał(a):Co tu dużo mówić - pełen profesjonalizm 8) .
I to pod każdym względem.

Dziękuję za możliwość uczestniczenia w tej "uczcie" :)
Jestem "za" publikacją (wydawnictwo, które zajęłoby się "tą sprawą" ma wszystko podane jak na tacy :D )

Pozdraviam serdecznie


atojko,

Dzięki za te komplementy :) ... rozumiem, że to kierowane do MAPY :D ...

Kiedyś próbowałem coś działać na polskim rynku fonograficznym i przekonałem się, jak jest porąbany i opętany siatką układów i układzików ... teraz czas zagłębić się w rynek wydawniczy ... zobaczymy jak tu się sprawy mają :roll: 8O :wink: :D ...

Pozdrawiam,

PAP
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 30.04.2008 22:13

Cha cha :)
PAPie !
Tak się składa, że jestem akurat w trakcie rozmów z ... kilkunastoma.
(szukam sponsorów konkursu wiedzy o ... literaturze dziecięcej :D)

I choć to całkiem inna beczka, to już widzę :oczko_usmiech: , że .. do otworzenia !

Powodzenia!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
BAŁKANY 2007 & 2008 & 2019 & 2020 & 2021 & 2022 .....
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone