Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BAŁKANY 2007 & 2008 & 2019 & 2020 & 2021 & 2022 ...

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 28.04.2008 16:48

Wzór do naśladowania po wsze czasy, pod każdym względem.Wielkie dzięki za fajną opowieść,już czekam na kolejne,pozdrawiam serdecznie :D

ps. test zdany :wink: więc mogę planować
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 28.04.2008 17:10

Ja też dziękuję bardzo za mile spędzony czas i poznanie nowych zakątków na bałkanach :wink:
Parę pomysłów napewno sie w przyszłości przyda...
A test zdany na NIE, czyli na TAK, co mnie cieszy, bo są szanse że kiedyś się tam wybiorę z mężem, dzieciakiem no i psem...

PAP napisał(a):Dla jasności dodam, że Jasiowe prawie dwa lata, to konkretnie 1 rok i 7 miesięcy ... i że rok temu, mając zatem jedynie 7 miesięcy, dzielnie odbył z nami 3 tygodniową wyprawę do Rumunii, Bułgarii i Turcji ... kiedyś i o tym napiszę słów kilka :)


Może teraz PAP-ie nadeszła ta pora????????
To pewnie też niezła trasa i niezapomniane wrażenia, więc jakby co - czekamy :oczko_usmiech:
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 28.04.2008 17:11

Leszek Skupin napisał(a):I też mam nadzieję, że jeśli nie serwery CRO.PL to przynajmniej wasz "serwer" dmowy, na którym przechowujecie kopię tej fantastycznej relacji z gigantycznej wyprawy jest dobrze zabezpieczony, lub w inny sposób ta relacja jest zarchiwizowana ;)


dobrym pomysłem jest Foto książka.....
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 28.04.2008 19:05

Miło było Was poznać na Bałkanach :)
Czytałem Waszą relację bardzo osobiście.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że nie raz się jeszcze spotkamy.
Piotr
P.S. Wszystkie odpowiedzi na NIE . Do zobaczenia na szlaku 8)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.04.2008 20:12

PAP napisał(a):K O N I E C

No cóż wszystko kiedyś się kończy :roll:
Dzięki jeszcze raz za miłą zimową lekturę :wink:
I pewnie przyjdzie poczekać na coś nowego, chyba, że......kiedyś "odgrażałeś" się, że popiszesz coś o Waszym pobycie m.in. w Istambule, miło by było powspominać stare "śmiecie" :wink:
Pozdrawiam - Piotrek :papa:

PS.
WIELKI SZACUN ZA ORGANIZACJĘ WYJAZDU 8) :!: :idea: :!:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 28.04.2008 20:38

Mimo tego,że rzadko się odzywałem :D przejechałem z Wami całą trasę :D
Dzięki piękne za towarzystwo :!:
Pozdrawiam.
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 29.04.2008 06:54

Witam
Też przeczytałem waszą relację, była bardzo ciekawa.
Pozdrawiam
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 30.04.2008 10:09

Ostatnio się nie odzywałem, ale relację śledziłem uważnie, czekając na zakończenie i oto jest......

1. Dzięki za Waszą długą bałkańską objazdówkę.
2. Dzięki, że chciało się Wam poświęcić czas i podzielić się swoimi przeżyciami z nami.
3. Dzięki za samą niesamowitą treść - wasze przygody i dobre rady, pięknę zdjęcia itd.

A teraz (jako, że PAP też bawił się w ocenianie :wink: ) moja OCENA relacji :D :

Relacja jest NAJ, NAJ, NAJ - ...bo jest dobrze zbalansowa - jest to "złoty środek" - wszystkiego po trochu - i informacji i przygód i humoru i (miłych memu sercu) wątków dziecięcych - a wszystko we właściwych proporcjach i wybornie podane :) .

Pozdrawiam i czekam na następne teksty w tym typie.
walczy
Croentuzjasta
Posty: 167
Dołączył(a): 23.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walczy » 30.04.2008 12:41

Relacja PAP-a i MAP-y to niedościgniony wzór relacji z niedoścignionej wyprawy.
To epickie dzieło należy zachować dla potomności !! ;)
A poważnie, to przeczytałem z wielką przyjemnością, czekałem na kolejne odcinki i na pewno będę do niej wracał.
Pozdrawiam Autorów :)
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 30.04.2008 15:00

Co tu dużo mówić - pełen profesjonalizm 8) .
I to pod każdym względem.

Dziękuję za możliwość uczestniczenia w tej "uczcie" :)
Jestem "za" publikacją (wydawnictwo, które zajęłoby się "tą sprawą" ma wszystko podane jak na tacy :D )

Pozdraviam serdecznie
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1376
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 30.04.2008 17:00

zygi napisał(a):PAP-ie, wielkie dzięki

Zima była dużo cieplejsza, dzięki Twojej i MAP-y opowieści, a gdyby mnie ktoś pytał o Bałkany, to po prostu dam mu linka do tej relacji.
Mam też nadzieję, że serwery cro.pl są dobrze zabezpieczone przed utratą tak ważnych danych. Ktoś już to wcześniej proponował i miał sporo racji, żeby zastanowić się nad wydaniem Waszej relacji w formie jakiegoś przewodnika.

Pozdrawiam ciepło i życzę dużej porcji wrażeń (głównie estetycznych) w rozpoczynającym się sezonie.

Zygmunt Szelech


zygi,

Dzięki. Linka możesz podawać bez ograniczeń :D, ja nie Paszczaki :lol: :lol: :lol: Tekst w wersji źródłowej mam zapisany w kilku miejscach, więc nie powinien się zatracić :roll: :wink: :D. W kwestii wydania będę działał, a jak coś się ruszy to dam znać :) .

Udanego żeglowania życzę ...

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1376
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 30.04.2008 17:02

Janusz Bajcer napisał(a):Ja też dziękuję za przybliżenie tak wielu krajów, w tak obszernej relacji.
Podziwiam całą Rodzinkę za za eskapadę, ja nie odważyłbym się na taką podróż.

Pozdrawiam Janusz :papa:


Januszu,

To jak dziękuję za te wszystkie 'wtręty', które wzbogacały całość przekazu :) :) ... Odwaga tu to rzecz wtórna, podstawa to LOGISTYKA :wink: :roll: :D :lol: :lol: ...

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1376
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 30.04.2008 17:04

dangol napisał(a):Moje zachwyty były już wcześniej - teraz je podtrzymuję i jeszcze raz gorąco Waszej rodzince DZIĘKUJĘ.


dangolko,

My też dziękujemy za wierne, od samego początku, towarzyszenie nam w tej wirtualnej podróży :D ...

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1376
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 30.04.2008 17:11

kulka53 napisał(a): A z jednym niestety muszę się zgodzić :( niestety musi być tanio...............:(
Ale z pozostałymi elementami testu jest już lepiej :D
Możemy jechać :D :D :D

PAP-o :!:
DZIĘKUJEMY :!: :D

PS. Prosimy o 'nie zniknięcie' z CRO.PL............. i w przyszłości podobne relacje 8)

Pozdrawiam
Paweł


Kulka,

Z tym tanio to ja się zgadzam :). Ja też zawsze szukam najbardziej ekonomicznego rozwiązania . W teście chodziło bardziej o to, że ktoś jest chorobliwą sknerą i przeżywa, że w tej knajpie piwo jest 5 groszy droższe niż we wczorajaszej, itp. klikmaty :) ... w takim wypadku taki wyjazd nie ma sensu, bo wiadomo jest, że taniej będzie leżeć plackiem na plaży niż przemieszczać się przez kilka tygodni po takim dużym obszarze :roll: ...

Znikać nie znikniemy ... a relacje będą i to różne :roll: :D :D ...

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1376
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 30.04.2008 17:13

Lidia K napisał(a):A już miałam się upomnieć o zapowiedziany epilog PAPa. :?

W trakcie Twojej relacji wiekrotnie wyrażałam swoją opinię o Waszej niezwyczajnej wyprawie po również przez nas ulubionych Bałkanach. Kulka napisał już i za mnie kilka zdań, a ja dołączę swoje osobiste pozdrowienia i życzenia powodzenia w realizacji kolejnych wypraw dla Ciebie i żony, Lenki i Jasia :D :D :D .

Cieszę się, że przez pół roku mogliśmy towarzyszyć Wam w tej wyprawie, przeżywać ją razem z Wami i mieć szansę 'zobaczenia' jeszcze wielu miejsc dla nas miejsc nieznanych pomimo czterokrotnych dwutygodniowych wyjazdów w te strony :D :D :D .

No i też proszę nie zapomnij o tym forum, odezwij się czasem.


:papa: :papa: :papa:
Lidia


Lidia,

Dzięki za ciepłe słowa ... teraz i w przeszłości :D ... nie zapomnimy, SŁOWO :!: ...

Pozdrawiam,

PAP
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
BAŁKANY 2007 & 2008 & 2019 & 2020 & 2021 & 2022 .....
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone