Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament bezpośrednio przy plaży...

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jacek28
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 28.02.2016

Postnapisał(a) jacek28 » 29.02.2016 16:59

Ok juz dziekuje, zarezerwowalem u Dario ;-)
BachaG
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 30.05.2013

Postnapisał(a) BachaG » 29.02.2016 17:05

Rozpoczęłam poszukiwania apartamentu na wrzesień 2016, 2 dorosłe osoby + jedno Maleństwo (które jeszcze jest w brzuszku) i ceny mnie zaszokowały. Najtaniej to 50 euro! To już mój kolejny wypad do Cro i zawsze udawało się coś znaleźć po ok 30 euro. Gdzieś przeczytałam, że od tego roku obowiązuje nowy podatek i ceny mają być wyższe... Nie wiem czy to prawda? Jakie są Wasze doświadczenia? Odczuliście jakąś różnicę? Dodam tylko, że szukam w pierwszej linii brzegowej - ale np. w tamtym roku miałam taki właśnie apartament po 28 euro w Baska Voda. Może ktoś ma coś do polecenia w rozsądnej cenie?
kryniu1
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 12.01.2016

Postnapisał(a) kryniu1 » 29.02.2016 20:06

Witam wszystkich !
W tym roku zaliczę Chorwację po raz pierwszy. Jedziemy w dwie rodziny 2+1. Zależało nam na jednym dużym apartamencie z dwiema sypialniami, najlepiej aby przy każdej sypialni była łazienka. Padło na Stanici Apartaments Delfin. Wiele ogłoszeń przeglądałem ale bliskość morza, przepiękny widok z dużego tarasu, kameranla plaża zdecydowały, że jedziemy do Stanici ;)
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9129
Dołączył(a): 20.08.2015

Postnapisał(a) elka21 » 29.02.2016 20:32

kryniu1 napisał(a):Witam wszystkich !
W tym roku zaliczę Chorwację po raz pierwszy. Jedziemy w dwie rodziny 2+1. Zależało nam na jednym dużym apartamencie z dwiema sypialniami, najlepiej aby przy każdej sypialni była łazienka. Padło na Stanici Apartaments Delfin. Wiele ogłoszeń przeglądałem ale bliskość morza, przepiękny widok z dużego tarasu, kameranla plaża zdecydowały, że jedziemy do Stanici ;)


Nie chcę straszyć, ale przygotujcie się na dużą ilość schodów do pokonani na plażę lub na miasto i na ewentualny brak dojazdu pod kwaterę. Widziałam jak ludzie swoje bagaże, do apartamentów znajdujących się nad samym morzem, rozładowywali z głównej drogi i spuszczali w dół na czymś przypominającym własnej roboty windę. Działa to tylko w dół siłą grawitacji, ale do góry niestety walizki trzeba już wnosić samemu. Nie jest to regułą, może będziecie mogli podjechać pod sam apartman, czego Wam życzę.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107739
Dołączył(a): 10.09.2004

Postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.02.2016 20:40

Na mapach google jest dróżka do Delfina :wink:
kryniu1
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 12.01.2016

Postnapisał(a) kryniu1 » 29.02.2016 21:10

Zanim zarezerwowaliśmy wszystko było dopytane. Dojazd samochodem jest pod samo wejście domu. Zejście do praży ma sporo schodów jednak coś za coś :)
Ogólnie wszyscy zaakceptowali. więcej było argumentów za niż przeciw :)
Kilka fotek w załączeniu.
Załączniki:
A5.JPG
taras
plaža isprid kuće m.jpg
widok z tarasu
k5.jpg
plaża
3.jpg
widok na schody
k11.jpg
schody cd
k10.jpg
parking
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107739
Dołączył(a): 10.09.2004

Postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.02.2016 21:27

Jakieś 100 schodków :wink: a więc nie jest źle :lol: :idea:
Widok z tarasu rewelka :lol: :idea:
kryniu1
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 12.01.2016

Postnapisał(a) kryniu1 » 29.02.2016 22:02

dokładnie, ten widok nas KUPIŁ :)
klerjeser
zbanowany
Posty: 426
Dołączył(a): 21.09.2015

Postnapisał(a) klerjeser » 29.02.2016 22:31

kryniu1 napisał(a):dokładnie, ten widok nas KUPIŁ :)


Widok piękny. Ale czy taras jest wyposażony w jakaś markizę/parasol/inne zadaszenie? Jeśli nie to w ciągu dnia, od samego rana do 19-20 wieczorem tam nie wysiedzicie bo będzie to patelnia. Nasz taras w Mimicach miał identyczną ekspozycję i częściowo sytuację ratował balkon powyżej, ale rano i od 2 po południu do zachodu słońca mieliśmy piekarnik.

Parking też nie jest zacieniony. Warto zainwestować w lekki pokrowiec na samochód.
kryniu1
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 12.01.2016

Postnapisał(a) kryniu1 » 29.02.2016 22:42

są parasole na tarasie, markizy nie ma
klerjeser
zbanowany
Posty: 426
Dołączył(a): 21.09.2015

Postnapisał(a) klerjeser » 29.02.2016 23:14

kryniu1 napisał(a):są parasole na tarasie, markizy nie ma


No to starajcie się je trzymać stale otwarte, tak aby zacieniały okolice stolika i wejście do środka. Może trochę pomoże, bo płytki z tarasu będą oddawały żar.
stalowy.mis
Odkrywca
Posty: 94
Dołączył(a): 24.02.2013

Postnapisał(a) stalowy.mis » 29.02.2016 23:15

ma ktoś cennik na ten sezon na apartamenty ze zdjęć powyżej ?
kryniu1
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 12.01.2016

Postnapisał(a) kryniu1 » 29.02.2016 23:19

podaj maila prześlę Ci namiary i cennik
kryniu1
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 12.01.2016

Postnapisał(a) kryniu1 » 29.02.2016 23:22

klerjeser napisał(a):
kryniu1 napisał(a):są parasole na tarasie, markizy nie ma


No to starajcie się je trzymać stale otwarte, tak aby zacieniały okolice stolika i wejście do środka. Może trochę pomoże, bo płytki z tarasu będą oddawały żar.



Będę pisał zapytanie do właściciela, ma coś nowego oddawać na ten sezon, może będą to markizy ? :)
kryniu1
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 12.01.2016

Postnapisał(a) kryniu1 » 29.02.2016 23:23

klerjeser napisał(a):
kryniu1 napisał(a):dokładnie, ten widok nas KUPIŁ :)


Widok piękny. Ale czy taras jest wyposażony w jakaś markizę/parasol/inne zadaszenie? Jeśli nie to w ciągu dnia, od samego rana do 19-20 wieczorem tam nie wysiedzicie bo będzie to patelnia. Nasz taras w Mimicach miał identyczną ekspozycję i częściowo sytuację ratował balkon powyżej, ale rano i od 2 po południu do zachodu słońca mieliśmy piekarnik.

Parking też nie jest zacieniony. Warto zainwestować w lekki pokrowiec na samochód.


cenna uwaga z miejscem parkingowym, zaopatrzymy się w pokrowce przeciwsłoneczne.
Dzięki :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament bezpośrednio przy plaży... - strona 31
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone