Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament bezpośrednio przy plaży...

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marock1
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 14.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) marock1 » 28.04.2016 16:48

Dziękuję Ci BachaG za informację. Czas na pewno będę z rodziną spędzać i na byczeniu się na plaży i na wycieczkach. Chcę pojechać do Trogiru i Splitu. Moje dzieciaki polubiły "kamyczkowe" plaże na Istrii, więc będziemy szukać takich właśnie do wypoczynku. Wiem, że w Rogoznicy mam zarezerwowaną miejscówkę blisko plaży Sepurinea (trochę bardziej w lewo stojąc plecami do morza), w Srimie apartament jest na wysokości SrimaIII. Jedziemy 6-14 sierpnia, więc pewnie nie ma co liczyć na pustki na plażach i w knajpach. Ale to mi zbytnio nie przeszkadza. Zawsze kiedy byliśmy w Chorwacji spotykaliśmy samych miłych i serdecznych ludzi. Obok pięknych widoków i ciepłego morza to chyba najbardziej lubię w Chorwacji :).
Co do Rogoznicy to pojawił się jedynie problem, że właściciel chce, żebyśmy zostali na 3 dni dłużej, bo mu się "dziura" w kalendarzu zrobiła, albo nie przyjmie od nas zaliczki. Nie wiem co z tym fantem zrobić :?.
BachaG
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 30.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) BachaG » 28.04.2016 17:32

Mi plaża Šepurine najbardziej się podobała - jest to jakby główna plaża publiczna, w sezonie pewnie będzie zatłoczona, ale jak wszytki inne. W okolicy Twojej kwatery są też małe zatoczki / plazyczki, ale często stoją tam małe łódki i nie wiem jak z opalaniem i kąpielą w tym miejscu. Ja zawsze jeżdżę poza sezonem więc nie mam żadnych problemów z kwaterami, ale słyszałam, że często chcą rezerwację od soboty do soboty.
Ja w samej Srimie nie byłam - tylko w Tribuniu - po drugiej stronie Vodic - ale wydaje mi się, że tam może być większy luz na plaży niż w Rogoznicy. W samych Vodicach sporo atrakcji dla dzieci - dmuchane zamki itp :)
mamaSamiego
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 30.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamaSamiego » 02.05.2016 14:36

Bardzo proszę pomóżcie, chcielibyśmy pojechać do tego pięknego kraju ale jestem zielona zupełnie
Wybieramy sie ze znajomymi oni (małżeństwo z jednym dzieckiem 6 lat) i my z naszą czwórką (11, 7, 4 i 1,5 roku)co nigdy jeszcze za granicą nie była.
Polećcie jakiś niedrogi domek niezbyt daleko od plaży niezbyt zatłoczonej z naciskiem na niedrogi :) . (Jeszcze 500+ nie wypłacili hihi )
Chcielibyśmy jechać na tydzień w pierwszej połowie lipca.
Będę bardzo wdzięczna
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
tomal72
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomal72 » 04.05.2016 17:06

Poszukuję apartamentu najlepiej przy plaży jedziemy na 2 rodziny jedni z 2 letnim dzieckiem i drudzy z dwojgiem 7 i 10 lat planowany wyjazd to 5 czerwiec może ktoś poda jakieś namiary na jakiś fajną miejscówkę jedziemy pierwszy raz i trochę boję się jechać w ciemno.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
agatka9082
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 05.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) agatka9082 » 04.05.2016 22:04

A teraz ja mam pytanko. Poprzedni rok w Rogoznicy 1 raz na Cro bna Put sepurine :) Bardzo zadowolona :)) Teraz jedziemy z małą córeczką i synkiem, termin początek czerwca, moje pytanie brzmi - czy 60e za noc apartament 2+2 to dużo ?? Pierwsza linia brzegowa Apartmani Jardin Zaostrog polecany przez znajomych ??
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.05.2016 22:53

agatka9082 napisał(a): jedziemy z małą córeczką i synkiem, termin początek czerwca, moje pytanie brzmi - czy 60e za noc apartament 2+2 to dużo ?? Pierwsza linia brzegowa Apartmani Jardin Zaostrog polecany przez znajomych ??

To właściwie w Kapciu jest.

Hmmm, apartamenty jak apartamenty - może fajne nawet, w pierwszej linii. Nie mniej jednak jest to dopiero początek czerwca, no i Zaostrog (choć formalnie Kapeć należy ponoć do Podacy) to zdecydowanie nie Brela, ceny tam bywają już niższe. Ja bym się targowała. Zdecydowanie.

Za 2+2 z dużym tarasem z widokiem na morze jakieś 100 - 150m od plaży w tej właśnie okolicy moi znajomi płacili 60E w drugiej połowie lipca.

Kamyczki na plażach w większości bardzo fajne dla dzieci. IMO lepsze niż w Rogoźnicy.

Zapytaj jeszcze człowieka, który był we wrześniu po sezonie:
zaostrog-makarska-banja-luka-zagrzeb-z-9mczna-coreczka-t47155.html#p1518579
zinc
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 09.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) zinc » 09.05.2016 16:14

OK widze ze to czego szukam jest do znalezienia... Plaza pod oknem, spokoj, dzieciaki sie bawia maja jakas atrakcje a i na wycieczke cos obejrzec... Hmm jesli ktos zyczliwy moglby podeslac konkretne namiary na tego typu miejsce... najlepiej zeby byly jeszcze jakies atrakcje dla dzieci typu zjezdzalnia, jakas trampolina itd. oczywiscie z gory dziekuje :D Mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
zinc
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 09.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) zinc » 09.05.2016 16:28

kemilia napisał(a):
sdolas napisał(a):...albo jak np. Mimice/Medici lub Marusici :wink:

proszę:
Marusici

Da rade poprosic o namiar :D adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
amator33
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 01.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) amator33 » 09.05.2016 16:33

Mikromir napisał(a):
agatka9082 napisał(a): jedziemy z małą córeczką i synkiem, termin początek czerwca, moje pytanie brzmi - czy 60e za noc apartament 2+2 to dużo ?? Pierwsza linia brzegowa Apartmani Jardin Zaostrog polecany przez znajomych ??

To właściwie w Kapciu jest.

Hmmm, apartamenty jak apartamenty - może fajne nawet, w pierwszej linii. Nie mniej jednak jest to dopiero początek czerwca, no i Zaostrog (choć formalnie Kapeć należy ponoć do Podacy) to zdecydowanie nie Brela, ceny tam bywają już niższe. Ja bym się targowała. Zdecydowanie.

Za 2+2 z dużym tarasem z widokiem na morze jakieś 100 - 150m od plaży w tej właśnie okolicy moi znajomi płacili 60E w drugiej połowie lipca.

Kamyczki na plażach w większości bardzo fajne dla dzieci. IMO lepsze niż w Rogoźnicy.

Zapytaj jeszcze człowieka, który był we wrześniu po sezonie:
zaostrog-makarska-banja-luka-zagrzeb-z-9mczna-coreczka-t47155.html#p1518579


ja w ubiegłym roku w lipcu, w pierwszej linii w Zaostrogu za apartament 2+3 płaciłam 75 e za dobę.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 09.05.2016 21:29

zinc napisał(a):
kemilia napisał(a):
sdolas napisał(a):...albo jak np. Mimice/Medici lub Marusici :wink:

proszę:
Marusici

Da rade poprosic o namiar :D adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Marusici malownicze, ale schodów jak dla mnie za dużo.
Jak szukałem to bardziej przypadło mi do gustu Medici, a dokładniej ten cypelek
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
jest tam kilka apartamentów łącznie z wielokrotnie opisywanymi apartamentami Mira
doctorwho
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 21.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) doctorwho » 17.05.2016 21:58

Czas nagli, więc zaśmiecam nadal forum :)
Poszukuję absolutnego odludzia z 1 sklepem i knajpką . Dla 5 dorosłych i dwójki poniżej 10 lat. w terminie 4-14 lipca. Peljesac .
Krótko i treściwie, ale nie chcę niepotrzebnie śmiecić.
Dziękuję za uwagę :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
donnelly
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) donnelly » 18.05.2016 14:05

kryniu1 napisał(a):podaj maila prześlę Ci namiary i cennik

czy rowniez moge prosic o namiary?
moj email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
19Gumis20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 08.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) 19Gumis20 » 21.05.2016 16:50

Mógł by ktoś polecić dać namiary na apartament blisko plaży, w zasadzie to prawie na niej ? :lol:
Byliśmy już w Chorwacji 4 razy i nocleg zawsze sam szukałem, w marcu powiększyła nam się rodzina moi chłopcy mają 4l, 2l a najmłodszy w sierpniu będzie 5,5 miesiąca. Więc z racji tego nie bardzo mi się widzi zasuwanie hektary z całymi tobołami na plażę, wiec może ktoś,coś, gdzieś :oczko_usmiech:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
:papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 21.05.2016 17:18

19Gumis20 napisał(a): w marcu powiększyła nam się rodzina moi chłopcy mają 4l, 2l a najmłodszy w sierpniu będzie 5,5 miesiąca

Gratulacje :!: :D
Jak widzę wąska specjalizacja... trzeci chłopak. :oczko_usmiech:

Ale konkretnie dokąd i w jakim terminie chcesz jechać?
19Gumis20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 08.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) 19Gumis20 » 21.05.2016 17:29

Wszystko jedno, w sumie jak najbliżej z racji dzieci. Dotychczas byliśmy w Podaca, Podgora, Baska Voda, Stari Grad Hvar, Malinska. Także miejscowość nie jest najważniejsza. Urlop mam w drugiej połowie sierpnia.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament bezpośrednio przy plaży... - strona 34
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone