Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament bezpośrednio przy plaży...

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
loker23
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 10.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) loker23 » 10.01.2017 15:12

Cześć,

wybieram się pierwszy raz do Chorwacji z rodzinką - żoną i dwójka dzieci (4,5l + 1,5r). Czy możecie polecić mi jakieś fajne kwatery z bliskim dostępem do morza i warunkami nadającymi się do zamieszkania przez 2 tygodnie z dziećmi? Chce zacząć urlop od 14.08.2017, miejscowość jaką sobie obraliśmy za cel to Pakostane. Za wszelkie adresy tel i ceny będę bardzo wdzięczny.
Mój mail : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub PW

Z góry dziękuję za pomoc.
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 10.01.2017 15:58

loker23 napisał(a):Cześć,

wybieram się pierwszy raz do Chorwacji z rodzinką - żoną i dwójka dzieci (4,5l + 1,5r). Czy możecie polecić mi jakieś fajne kwatery z bliskim dostępem do morza i warunkami nadającymi się do zamieszkania przez 2 tygodnie z dziećmi? Chce zacząć urlop od 14.08.2017, miejscowość jaką sobie obraliśmy za cel to Pakostane. Za wszelkie adresy tel i ceny będę bardzo wdzięczny.
Mój mail : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub PW

Z góry dziękuję za pomoc.

Przy samej plazy sa apartamenty Pauk , lecz moim zdaniem b.drogie - okolo 120 Euro na dobe, najlepiej "pojezdzic na google earth" i upatrzyc sobie jakis dom. Sa tabliczki z nazwami apartamentow, i mozna poszukac w necie. My np. na ul. Brune Brusica placimy 55 euro za 4 osoby. do plazy mamy okolo 100m.
tyger
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 25.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyger » 10.01.2017 23:13

Witam w sierpniu 2017 wybieramy się do CRO w 5 osób. Czy może ktoś polecić fajne miejsce. Interesuje mnie przede wszystkim apartament położony jak najbliżej morza żeby w każdej chwili można było szybko zejść do domku. Dobrze by było aby apartament posiadał balkon z widokiem na morze:) oraz klimatyzację.Jeśli będzie parking to też by było super :)
Pozdrawiam
loker23
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 10.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) loker23 » 11.01.2017 12:11

[/quote] przy samej plazy sa apartamenty Pauk , lecz moim zdaniem b.drogie - okolo 120 Euro na dobe, najlepiej "pojezdzic na google earth" i upatrzyc sobie jakis dom. Sa tabliczki z nazwami apartamentow, i mozna poszukac w necie. My np. na ul. Brune Brusica placimy 55 euro za 4 osoby. do plazy mamy okolo 100m.[/quote]

Masz moze jakis nr tel badz adres mailowy aby dokonac rezerwacji? Chodzi mi aby nie jechać w ciemno z dziećmi...
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 11.01.2017 14:50

loker23 napisał(a):
przy samej plazy sa apartamenty Pauk , lecz moim zdaniem b.drogie - okolo 120 Euro na dobe, najlepiej "pojezdzic na google earth" i upatrzyc sobie jakis dom. Sa tabliczki z nazwami apartamentow, i mozna poszukac w necie. My np. na ul. Brune Brusica placimy 55 euro za 4 osoby. do plazy mamy okolo 100m.[/quote]

Masz moze jakis nr tel badz adres mailowy aby dokonac rezerwacji? Chodzi mi aby nie jechać w ciemno z dziećmi...[/quote]
poszukaj na necie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
tyger
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 25.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyger » 11.01.2017 17:54

kobrat napisał(a):
loker23 napisał(a):Cześć,

wybieram się pierwszy raz do Chorwacji z rodzinką - żoną i dwójka dzieci (4,5l + 1,5r). Czy możecie polecić mi jakieś fajne kwatery z bliskim dostępem do morza i warunkami nadającymi się do zamieszkania przez 2 tygodnie z dziećmi? Chce zacząć urlop od 14.08.2017, miejscowość jaką sobie obraliśmy za cel to Pakostane. Za wszelkie adresy tel i ceny będę bardzo wdzięczny.
Mój mail : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub PW

Z góry dziękuję za pomoc.

Przy samej plazy sa apartamenty Pauk , lecz moim zdaniem b.drogie - okolo 120 Euro na dobe, najlepiej "pojezdzic na google earth" i upatrzyc sobie jakis dom. Sa tabliczki z nazwami apartamentow, i mozna poszukac w necie. My np. na ul. Brune Brusica placimy 55 euro za 4 osoby. do plazy mamy okolo 100m.


Zainstalowałem sobie w/w program bardzo jest fajny z tym że oprócz kamer zdjęć i widoku 360 nie mogę dostrzec tych tabliczek apartamentów. No chyba że jest ich jak na lekarstwo.
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 11.01.2017 18:24

tyger napisał(a):
kobrat napisał(a):
loker23 napisał(a):Cześć,

wybieram się pierwszy raz do Chorwacji z rodzinką - żoną i dwójka dzieci (4,5l + 1,5r). Czy możecie polecić mi jakieś fajne kwatery z bliskim dostępem do morza i warunkami nadającymi się do zamieszkania przez 2 tygodnie z dziećmi? Chce zacząć urlop od 14.08.2017, miejscowość jaką sobie obraliśmy za cel to Pakostane. Za wszelkie adresy tel i ceny będę bardzo wdzięczny.
Mój mail : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub PW

Z góry dziękuję za pomoc.

Przy samej plazy sa apartamenty Pauk , lecz moim zdaniem b.drogie - okolo 120 Euro na dobe, najlepiej "pojezdzic na google earth" i upatrzyc sobie jakis dom. Sa tabliczki z nazwami apartamentow, i mozna poszukac w necie. My np. na ul. Brune Brusica placimy 55 euro za 4 osoby. do plazy mamy okolo 100m.


Zainstalowałem sobie w/w program bardzo jest fajny z tym że oprócz kamer zdjęć i widoku 360 nie mogę dostrzec tych tabliczek apartamentów. No chyba że jest ich jak na lekarstwo.

jak nie ma tabliczek , to sa nr domow , i wtedy wpisuje ulice i nr domu na necie i znajduje strone badz namiary na dany apartament
tyger
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 25.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyger » 11.01.2017 21:51

Tak sobie wyszukuje ofert od paru dni i stwierdzam ze trzeba się spieszyć. Większość apartamentów z bardzo dobra lokalizacją i blisko położonych przy morzu jest już zarezerwowane na lipiec i sierpień. Widocznie są już zarezerwowane przez stałych bywalców :/
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 12.01.2017 12:13

Tyger, ja od 7 lat rezerwuję zawsze na początku stycznia, ponieważ jeszcze wtedy jestem w stanie dostać apartament przy samym morzu. Chyba z 3 lata temu "zaspałem" i na początku marca dostałem 300m. od morza, a uwierz mi, jest to ogromna różnica 300, a 30m od morza :-)
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 12.01.2017 20:42

Teraz jest idealny okres. Rok temu rezerwować Rambo udało się blisko plaży. Później już coraz gorzej :lol:
loker23
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 10.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) loker23 » 18.01.2017 14:41

już teraz jest większość apartamentów zarezerwowana, ciężko o coś fajnego. Jedyny minus tego że apartament jest przy plaży to to że jest drogi :/
artjur
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 15.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) artjur » 18.01.2017 16:39

Koledzy, Koleżanki
może ktoś zaproponować sprawdzony apartament 2+2, okolice - od Zadaru po Szybenik.
zuzia11
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) zuzia11 » 19.01.2017 10:42

sdolas napisał(a):Dario ma apartament z basenem w Srimie, napisz do niego :wink:
dscf0151.jpg


Dwie lokalizacje blisko plaży możne też znaleźć w mojej relacji :wink:



Hej mogę prosić o namiar
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Wolfik_511
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wolfik_511 » 19.01.2017 15:27

Szukam apartamentu dla 5 osób dorosłych + 1 dziecko w terminie 02/07 - 15/07. (lub 2 małe apartamenty w tym samym budynku)
Najlepiej 3 sypialnie + 2 łazienki.
Blisko morza, do 100m.
Raczej północna i środkowa Dalmacja, bez wysyp (prom).
Jeśli możecie coś polecić to proszę o info na: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
piterekg27
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.01.2017
Szukam Apartamentu przy samej plaży.

Nieprzeczytany postnapisał(a) piterekg27 » 02.02.2017 17:25

Szukam Apartamentu dla 2+2 przy samej plaży.Termin sierpien 2017. Cała Chorwcja.
email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Apartament bezpośrednio przy plaży... - strona 37
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone