Witamy wszystkich podróżników na platformie cro.pl© Chorwacja online™ – Witamy wszystkich podróżników na słonecznej stronie Chorwacji

Zawieszone szczegółowe kontrole na granicach Chorwacji ze Słowenią i Węgrami

10.04.2017
7 i 8 kwietnia 2017 były ciężkie dla podróżujących do i z Chorwacji. Na szczęście, po dwóch dniach problemów na granicach, sytuacja wróciła do normy.
W związku z korkami na przejściach granicznych, na których czas oczekiwania wynosił nawet ponad pięć godzin, chorwacki rząd zwrócił się do Unii Europejskiej o tymczasowe zawieszenie przepisów o szczegółowej kontroli podróżnych na granicach wewnątrzwspólnotowych. Wniosek został uwzględniony i kontrole na granicy Chorwacji ze Słowenią i Węgrami nie muszą już obejmować skanowania wszystkich dokumentów. Tym samym czas oczekiwania na przejściach granicznych wrócił do normy.

[Kolejna zmiana: na granicy w Węgrami szczegółowe kontrole nadal są zawieszone, natomiast Słowenia czeka na oficjalne stanowisko UE i kontrole są prowadzone, ale kolejki nie są już tak dokuczliwe, jak na początku].
Starsze aktualności:
cron
Zawieszone szczegółowe kontrole graniczne
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone