Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

PodajĘ TrasĘ SzczegÓŁowĘ Z Polski Do Chorwacji

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aniusiaczek1523
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniusiaczek1523 » 11.08.2007 16:13

Podaję trasę dla osób które po raz pierwszy wyjeżdżają do Chorwacji. Byłam w tym roku po raz pierwszy w Chorwacji (wyspa Ciovo, miejscowość Okrug Gornji), niedaleko Splitu.
Jestem z woj. śląskiego, 10 km od granicy z Czechami. Podaję trasę:
Czechy:
przejście graniczne Gołkowice, Karvina, Czeski Cieszyn, Jablunkov, Mosty(przejście graniczne ze Słowacją)
Słowacja:(przez Słowację cały czas nr drogi 64, nie trzeba wieniety kupywać)
Cadca, Zilina (nr drogi 64), Prievidza, Partizanskie, Topol Cany, Nitra, Nove Zamky, Komarno (przejście graniczne z Węgrami)
Węgry:
Z Komarno kierunek Kisber (nr drogi 13), Mor, Szekesfehervar, dalej na Siofok (kierunek Balatonu), Nagykanizsa, Letenye (przejście graniczne z Chorwacją)
Chorwacja:
nr drogi E65 (E71), Prelog, Sesvete, E71, kierunek Zagrzeb, kierunek Karlovac, droga E71,E59 kierunek Slunj, Plitvice (jeziora Plitvickie), E71 w kierunku Gracac, Knin, Sinj, Split, Trogir, Ciovo. I dalej według własnego uznanai, w zależności do jakiej miejscowości wyruszamy.
Droga została sprawdzona przeze mnie. Byłam w Chorwacji od21.07.2007-1.08.2007r. Wyjeżdżałam w pt 20.07 br. Nie stałam w żadnych korkach. :) Pozdrawiam, życze udanego pobytu ipodrózy w Chorwacji !!!
moto
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) moto » 26.08.2007 00:50

aniusiaczek1523 napisał(a):Podaję trasę .....

a jak to czasowo wygladalo?
pozdro
moto
aniusiaczek1523
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniusiaczek1523 » 26.08.2007 14:13

21 godzin z 2 godzinną przerwą (na odpoczynek, tzn spanie). Szczerze mówiąc, polecam tą trasę. Jak jechałam w lipcu do Cro to nie było korków.
Pozdrawiam, ANIA
mirek109
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek109 » 26.08.2007 14:30

aniusiaczek1523 napisał(a):21 godzin z 2 godzinną przerwą (na odpoczynek, tzn spanie).

Mam do granicy w Cieszynie 32 km.
Jadac przez Cieszyn, Brno, Wiedeń itd do zjazdu Biokovo zajmuje mi niecałe 14 godz z przerwą na sen 2 godz i maleńkimi przerwami na siusiu :)

Dla mnie siedem godzin różnicy to prawie wieczność :))))
Haweł
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 26.08.2007 19:04

Jechalem z Krakowa do Omisia 15 godzin,z powrotem bylo 14 godzin ??? Jechalem na Chyzne,Slowacja,Wegry-Budapeszt,Letenye,Chorwacja-Omis !!!
Grzegorz Ćwik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 27.08.2007 08:12

Haweł napisał(a):Jechalem z Krakowa do Omisia 15 godzin,z powrotem bylo 14 godzin ??? Jechalem na Chyzne,Slowacja,Wegry-Budapeszt,Letenye,Chorwacja-Omis !!!

Mam pytania. Jaki ruch na zakopiance, utrudnienia?
Czy na odcinku Chyżne Żylina są w dalszym ciagu prace drogowe i kolejne utrudnienia przejazdu, pezynajmniej tak było rok temu i na wiosnę???

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019