Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Polski reportaż o Chorwacji "Fjaka"

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
milanka21
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 18.04.2023
Polski reportaż o Chorwacji "Fjaka"

Nieprzeczytany postnapisał(a) milanka21 » 18.05.2023 16:10

Wydawnictwo Czarne właśnie wydało cały książkowy reportaż poświęcony Chorwacji - brzmi ciekawie. Ktoś planuje czytać albo już ma?

https://czarne.com.pl/katalog/ksiazki/fjaka
Załączniki:
fjaka.png
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 18.05.2023 17:24

Kilka fragmentów jest w necie... Warto poszukać...
vin
Croentuzjasta
Posty: 310
Dołączył(a): 12.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) vin » 18.05.2023 18:29

milanka21 napisał(a):Wydawnictwo Czarne właśnie wydało cały książkowy reportaż poświęcony Chorwacji - brzmi ciekawie. Ktoś planuje czytać albo już ma?

https://czarne.com.pl/katalog/ksiazki/fjaka

czekam, aż przyślą moje zamówienie do Empiku, w teorii dziś miało być, ale jeszcze cicho... będzie jak znalazł na za dwa tygodnie w Cro :)
milanka21
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 18.04.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) milanka21 » 21.05.2023 16:15

piekara114 napisał(a):Kilka fragmentów jest w necie... Warto poszukać...


Te w necie mi się jakoś poszarpane wydały. Kupiłam, jestem w połowie i na razie mi się bardzo podoba!
axlgks
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 19.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) axlgks » 23.08.2023 15:15

Słucham audiobook. Moim zdaniem warto kupić. Bardzo dużo przemyśleń autorki pokrywa się z moimi obserwacjami.
Ogólny mój wniosek jest taki ze mamy z Chorwatami dużo więcej wspólnego niż mogło by się wydawać.
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2181
Dołączył(a): 13.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 23.08.2023 21:10

Przeczytałem całą jakieś 2 miesiące temu. Warta polecenia, chociaż nie tak dobra jak "Błoto słodsze niż miód" z tego samego cyklu (to o Albanii)
axlgks
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 19.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) axlgks » 24.08.2023 13:59

To moja już któraś książka z tego wydawnictwa i póki co na żadnej się nie zawiodłem.
magicznewakacje
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 01.08.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) magicznewakacje » 24.08.2023 15:02


Powrót do Kultura chorwacka



cron
Polski reportaż o Chorwacji "Fjaka"
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone