Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wypożyczenie samochodu z Polski

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
yanek37
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 09.11.2017 21:04

Witam,

Podrzuci ktoś namiary na wynajem bus do Cro na sierpień 2018 ?

Pozdrawiam
Masterjam
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Masterjam » 10.11.2017 10:09

fish74 napisał(a):
Masterjam napisał(a):Witam.
Ja także po raz pierwszy chce wyjechać w większym gronie czyli 5 dorosłych + 2 dzieci (8 latków). Nie pogardzę kontaktem na wynajem pojazdu na 10 dni. Jeśli ktoś prowadzi taka usługę proszę o info na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Pozdrawiam

Proponuję podać z jakich okolic bo tak to cięzko pomóc ...

Faktycznie zapomniałem o tym - Warszawa i okolice
rkoim
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) rkoim » 19.11.2017 13:39

Witam Cro-maniaków:)
Potrzebuję wynająć 9-os busa z okolic Katowic w czerwcu:) Proszę o jakiś namiar. Z góry dziękuje :hut:
arek_sosnowiec
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_sosnowiec » 20.11.2017 08:34

rkoim napisał(a):Witam Cro-maniaków:)
Potrzebuję wynająć 9-os busa z okolic Katowic w czerwcu:) Proszę o jakiś namiar. Z góry dziękuje :hut:

Spróbuj tutaj: http://www.kangoor.pl/cennik-ogolny-net ... vwQAvD_BwE
Korzystałem, ale tylko do jazdy po kraju. Obsługa na wysokim poziomie. Ceny też wydawały mi się atrakcyjne.
mihookoz
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) mihookoz » 27.12.2017 13:41

Witam,

proszę o sprawdzoną wypożyczalnie w kujawsko-pomorskim. Potrzebujemy 2x bus na początku września na 10 dni. Oferty na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.

Pozdrawiam
badboytcz
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) badboytcz » 30.12.2017 11:18

Witam. Czy na forum są jeszcze osoby które mają busy do wypożyczenia na podróż do Chorwacji ? Przeglądałem temat i widziałem że jest kilka osób z rozsądnymi cenami. A lepiej dać zarobić "swoim" niż obcym :-) Jeśli jest ktoś tu proszę o odzew, poszukuje 9 osobowego busa na Sierpień/Wrzesień. Jestem z Gdańska, ale jest opcja byśmy dojechali aż do Katowic gdyż ewentualne Autokary i busy lecą z Katowic do Chorwacji.
angang
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) angang » 23.01.2018 20:40

Poszukuje Vana do wybajecia dla 7 osob z malopolski na Lipiec 2018. Prosze o propozycje
Poprzednia strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji

Wypożyczenie samochodu z Polski - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018