Chorwacja online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

30 lipca 2016 roku spodziewane problemy na słoweńskich drogach

26.07.2016
W związku z wizytą w dniu 30 lipca 2016 roku (sobota) Prezydenta Rosji Władymira Putina w Słowenii, spodziewane są ogromne trudności w przejeździe przez północno-zachodnią i centralną część tego kraju, przez który prowadzi wiele szlaków z Polski do Chorwacji.
Jak informuje Chorwacki Auto klub (HAK), prawdopodobnie w tym dniu dojdzie do zamknięcia słoweńskiej autostrady A2 z Lublany na północ w kierunku tunelu Karavanke (na granicy z Austrią) oraz samego tunelu. Ruch zostanie skierowany na drogi alternatywne, które jednak nie są przystosowane do przeniesienia tak dużej liczby pojazdów. Dodatkowo sprawę pogorszy fakt, że w tym samym dniu w południowych Niemczech rozpoczynają się wakacje, co każdego roku i tak powoduje korki na tej trasie. Cześć kierowców wybierze zapewne także dłuższe objazdy, więc zwiększonego ruchu można spodziewać się również i na innych korytarzach tranzytowych przez Słowenię, czyli trasach Graz-Maribor-Zagrzeb oraz z Triestu na południe. Z pewnością trzeba brać to pod uwagę podczas planowania wyjazdu lub powrotu z Chorwacji w tym dniu.
Starsze aktualności:
cron
30 lipca 2016 roku spodziewane problemy na słoweńskich drogach
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2023 Wszystkie prawa zastrzeżone