Chorwacja Online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

30 lipca 2016 roku spodziewane problemy na słoweńskich drogach

26.07.2016
W związku z wizytą w dniu 30 lipca 2016 roku (sobota) Prezydenta Rosji Władymira Putina w Słowenii, spodziewane są ogromne trudności w przejeździe przez północno-zachodnią i centralną część tego kraju, przez który prowadzi wiele szlaków z Polski do Chorwacji.
Jak informuje Chorwacki Auto klub (HAK), prawdopodobnie w tym dniu dojdzie do zamknięcia słoweńskiej autostrady A2 z Lublany na północ w kierunku tunelu Karavanke (na granicy z Austrią) oraz samego tunelu. Ruch zostanie skierowany na drogi alternatywne, które jednak nie są przystosowane do przeniesienia tak dużej liczby pojazdów. Dodatkowo sprawę pogorszy fakt, że w tym samym dniu w południowych Niemczech rozpoczynają się wakacje, co każdego roku i tak powoduje korki na tej trasie. Cześć kierowców wybierze zapewne także dłuższe objazdy, więc zwiększonego ruchu można spodziewać się również i na innych korytarzach tranzytowych przez Słowenię, czyli trasach Graz-Maribor-Zagrzeb oraz z Triestu na południe. Z pewnością trzeba brać to pod uwagę podczas planowania wyjazdu lub powrotu z Chorwacji w tym dniu.
Starsze aktualności:
cron
30 lipca 2016 roku spodziewane problemy na słoweńskich drogach
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022