Chorwacja online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

Ultra Europe 2015

20.06.2015
W dniach od 9 do 15 lipca 2015 w Splicie oraz na wyspach Brač, Hvar i Vis odbędzie się festiwal Ultra Europe 2015. Zagrają światowe gwiazdy muzyki elektronicznej, m.in. Armin Van Buuren, Axwell & Ingrosso, The Chemical Brothers, David Guetta, Hardwell czy Tiësto.
Festiwal Ultra Europe to największa impreza muzyczna w Chorwacji, która oprócz wrażeń artystycznych i dobrej zabawy pozwala na typowo wakacyjne spędzenie czasu, korzystanie z plaż i kąpieli z Morzu Adriatyckim, a także zwiedzanie Splitu i okolicznych atrakcji. Organizatorzy tegorocznej edycji Ultra Europe spodziewają się 180 tysięcy gości ze 140 krajów świata. Główna część festiwalu odbędzie się 10, 11 i 12 lipca na stadionie w Splicie. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie www.ultraeurope.com .

Ultra Europe

A tak wyglądał festiwal Ultra Europe 2014:
Starsze aktualności:
cron
Ultra Europe 2015
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

© Copyright: cro.pl 1999-2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.