Chorwacja Online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

Ultra Europe 2015

20.06.2015
W dniach od 9 do 15 lipca 2015 w Splicie oraz na wyspach Brač, Hvar i Vis odbędzie się festiwal Ultra Europe 2015. Zagrają światowe gwiazdy muzyki elektronicznej, m.in. Armin Van Buuren, Axwell & Ingrosso, The Chemical Brothers, David Guetta, Hardwell czy Tiësto.
Festiwal Ultra Europe to największa impreza muzyczna w Chorwacji, która oprócz wrażeń artystycznych i dobrej zabawy pozwala na typowo wakacyjne spędzenie czasu, korzystanie z plaż i kąpieli z Morzu Adriatyckim, a także zwiedzanie Splitu i okolicznych atrakcji. Organizatorzy tegorocznej edycji Ultra Europe spodziewają się 180 tysięcy gości ze 140 krajów świata. Główna część festiwalu odbędzie się 10, 11 i 12 lipca na stadionie w Splicie. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie www.ultraeurope.com .

Ultra Europe

A tak wyglądał festiwal Ultra Europe 2014:
Starsze aktualności:
cron
Ultra Europe 2015
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022