Witamy wszystkich podróżników na platformie cro.pl© Chorwacja online™ – Witamy wszystkich podróżników na słonecznej stronie Chorwacji

Istria w gronie top 10 destynacji winiarskich na świecie w 2015 roku

26.01.2015
Branżowy katalog Wine Enthusiast uznał Istrię za jeden z 10 najlepszych celów podróży dla wielbicieli wina.
Nagrodę przyznali Mike DeSimone and Jeff Jenssen, zwani World Wine Guys, którzy po raz ostatni gościli na Istrii w roku 2013 i mieli wówczas okazję degustować lokalne trunki. Istria znalazła się w gronie 10 regionów na świecie słynących z produkcji wina, jak Finger Lakes (USA), Piemont (Włochy), Zatoka Hawkes (Nowa Zelandia), Dolina Rodanu (Francja), Orlando (USA), Galicja (Hiszpania), Okanagan (Kanada), Dolina Loary (Francja) oraz Mendocino (USA).  Wine Enthusiast jest wydawany od 1979 roku i jest uznawany za rzetelne źródło informacji o rynku winarskim na świecie.
Starsze aktualności:
cron
Istria w gronie 10 top winnych destynacji na świecie w 2015 roku
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone