Chorwacja online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

Off Festival Jazz & Blues Šibenik 2014

30.06.2014
W dniach 17-19 lipca 2014 roku w chorwackim Šibeniku zagości muzyka jazzowa oraz bluesowa. Będzie to już ósma edycja Off Festival Jazz & Blues, która po raz kolejny odbędzie się w centrum tego nadmorskiego miasta, na placu Kovačića, pod murami klasztoru św. Franciszka.
O godz. 22:00 wystąpią: Amira Medunjanin trio oraz Ian Siegal & Mike Sponza (17 lipca), Big Band Požega oraz Apollo 4 (18 lipca), DalMotion jazz project by Jan Pele oraz Vlatko Stefanovski trio (19 lipca). Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki!

Off Festival Jazz & Blues Šibenik 2014
Starsze aktualności:
cron
Off Festival Jazz Blues Šibenik 2014
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

© Copyright: cro.pl 1999-2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.