Chorwacja Online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

Croatia Boat Show 2014

12.05.2014
W dniach od 21 do 25 maja 2014 roku w Splicie odbędą się 16. Międzynarodowe Targi Żeglarskie „Croatia Boat Show”. W tym roku impreza odbędzie się w nowym miejscu, w Zachodniej Zatoce (Zapadna Obala), na przedłużeniu miejskiej promenady.
Croatia Boat Show

Croatia Boat Show po raz kolejny otworzy swoje podwoje dla najważniejszych nazwisk przemysłu żeglarskiego oraz dla najpiękniejszych jachtów w basenie Morza Śródziemnego. Udział w targach wezmą producenci jachtów, łodzi, silników i artykułów wyposażenia jednostek pływających, a także firmy zajmujące się szeroko pojętą turystyką żeglarską i wynajmowaniem jednostek pływających.
Starsze aktualności:
cron
Croatia Boat Show 2014
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022