Chorwacja online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

Croatia Boat Show 2014

12.05.2014
W dniach od 21 do 25 maja 2014 roku w Splicie odbędą się 16. Międzynarodowe Targi Żeglarskie „Croatia Boat Show”. W tym roku impreza odbędzie się w nowym miejscu, w Zachodniej Zatoce (Zapadna Obala), na przedłużeniu miejskiej promenady.
Croatia Boat Show

Croatia Boat Show po raz kolejny otworzy swoje podwoje dla najważniejszych nazwisk przemysłu żeglarskiego oraz dla najpiękniejszych jachtów w basenie Morza Śródziemnego. Udział w targach wezmą producenci jachtów, łodzi, silników i artykułów wyposażenia jednostek pływających, a także firmy zajmujące się szeroko pojętą turystyką żeglarską i wynajmowaniem jednostek pływających.
Starsze aktualności:
cron
Croatia Boat Show 2014
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

© Copyright: cro.pl 1999-2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.