Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwaci na AIR SHOW Radom 2011

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
J@dranka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 28.06.2006
Chorwaci na AIR SHOW Radom 2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) J@dranka » 24.08.2011 09:47

Przeglądając program tegorocznych pokazów lotniczych w Radomiu natknęłam się na ... Chorwatów :D W ten weekend po raz pierwszy w Polsce na AIR SHOW - "Krila Oluje" (Skrzydła Burzy) Chorwackich Sił Powietrznych i Obrony Przeciwlotniczej.
Szczegóły na http://www.airshow.sp.mil.pl/pl/program-pokazow
A do pooglądania i do poczytania stronka internetowa pilotów: http://www.krilaoluje.com

Nie wiedziałam, że Chorwacja ma swój zespół akrobatyczny i miło się zaskoczyłam :)

Może ktoś z forumowiczów będzie miał szansę zobaczyć ich w akcji :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 24.08.2011 10:43

Kunszt tych pilotów podziwiałem będąc...na plaży w Razanac. :D
Na kilka dni przed pokazami Adria Race Air zaplanowanymi na 20 lipca w Zadarze panowie codziennie trenowali różne ewolucje powietrzne włącznie z przelotami na bardzo niskim pułapie - ciekawie było.





Pzdr

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Chorwaci na AIR SHOW Radom 2011
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone