Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Rzeszów/croatia

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
blackwild
Globtroter
Rzeszów/croatia

Nieprzeczytany postnapisał(a) blackwild » 01.03.2003 03:20

Planujemy wyjazd na przełomie maja/czerwca :)
miejsca w samochodach się znajdą (na dzień obecny jadą 2-3 samochody - cały tył wolny w każdym)
Jeżeli ktoś jest z Rzeszowa lub okolic to chętnie zorganizujemy wyprawę.
Wyjazd jest pewny - ilość osób - dowolna (ale bez przesady) - koszty - co samochody spalą + opłaty za autostrady itp - resta już na miejscy [ typu zakwaterowanie i tym podobne to na miejscu załatwiamy]
Wyjazd jest w tzw "ciemno" czyli nic nie rezerwujemy wcześniej - zawsze tak jeżdżę i nie mam żadnych kłopotów.
gerry
Podróżnik
rzeszow-cro

Nieprzeczytany postnapisał(a) gerry » 01.07.2005 20:17

Witam! jestem z okolic rzeszowa, czy mozesz mi udzielic jakichs porad w związku z wyjazdem do chorwacji? Chce jechac w okolice splitu. Którędy jest najlepiej jechac? Pozdrawiam i dziękuję za info!!

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019