Chorwacja Online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

Wybrano Królową karnawału w Rijece

27.01.2014
Riječki karnawał ma już dziewiętnastą z rzędu królową. Została nią Vedrana Šegulja z grupy "Jakovarske krabulje" (jakowarskie maski) z Jadranova.
W zaciętej rywalizacji 11 dziewcząt Vedrana zdobyła uznanie jury i została dziewiętnastą z kolei Królową karnawału w Rijece. Oceniano wiedzę o tradycjach karnawałowych, urok osobisty i poczucie humoru, a przede wszystkim kandydatki musiały wykazać swoje umiejętności w zakresie sztuki tańca oraz muzyki. Nowa Królowa, która zaszczytny tytuł będzie nosiła przez cały następny rok, otrzymała koronę od swojej poprzedniczki, a także złotą pelerynę, symbol królewskiego panowania. Natomiast wszyscy uczestnicy karnawału otrzymali symboliczny klucz do miasta, dzięki któremu będą mogli aż do początku marca uczynić z Rijeki miasto tańca i zabawy, na co gospodarze imprezy serdecznie zapraszają wszystkich gości.Więcej informacji znajdziecie na temat karnawału w Rijece znajdziecie na stronie http://www.rijecki-karneval.hr/

Zdjęcia: http://www.rijecki-karneval.hr/

Starsze aktualności:
cron
Wybrano Królową karnawału w Rijece
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019