Chorwacja Online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

Wybrano Królową karnawału w Rijece

27.01.2014
Riječki karnawał ma już dziewiętnastą z rzędu królową. Została nią Vedrana Šegulja z grupy "Jakovarske krabulje" (jakowarskie maski) z Jadranova.
W zaciętej rywalizacji 11 dziewcząt Vedrana zdobyła uznanie jury i została dziewiętnastą z kolei Królową karnawału w Rijece. Oceniano wiedzę o tradycjach karnawałowych, urok osobisty i poczucie humoru, a przede wszystkim kandydatki musiały wykazać swoje umiejętności w zakresie sztuki tańca oraz muzyki. Nowa Królowa, która zaszczytny tytuł będzie nosiła przez cały następny rok, otrzymała koronę od swojej poprzedniczki, a także złotą pelerynę, symbol królewskiego panowania. Natomiast wszyscy uczestnicy karnawału otrzymali symboliczny klucz do miasta, dzięki któremu będą mogli aż do początku marca uczynić z Rijeki miasto tańca i zabawy, na co gospodarze imprezy serdecznie zapraszają wszystkich gości.Więcej informacji znajdziecie na temat karnawału w Rijece znajdziecie na stronie http://www.rijecki-karneval.hr/

Zdjęcia: http://www.rijecki-karneval.hr/

Starsze aktualności:
cron
Wybrano Królową karnawału w Rijece
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019