Witamy wszystkich podróżników na platformie cro.pl© Chorwacja online™ – Witamy wszystkich podróżników na słonecznej stronie Chorwacji

Zima da o sobie przypomnieć także w Chorwacji

22.01.2014
Po najcieplejszej od 150 lat pierwszej połowie stycznia, także do Chorwacji zawita zima. Chorwackie służby meteo zapowiadają silny północno-wschodni wiatr, który ma przynieść znaczne ochłodzenie oraz opady śniegu.
Pod koniec bieżącego tygodnia spodziewane są opady od 10 do 20 cm śniegu, a w Gorskim Kotarze nawet ponad 30 cm. Śnieg może pojawić się także nad samym Adriatykiem, w Rijece, a być może także w północnej Dalmacji. Prawdopodobnie jednak nie sprawdzą się wcześniejsze prognozy, zapowiadające śnieg nawet w Dubrowniku.

Starsze aktualności:
cron
Zima da o sobie przypomnieć także w Chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone