Chorwacja Online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

Zima da o sobie przypomnieć także w Chorwacji

22.01.2014
Po najcieplejszej od 150 lat pierwszej połowie stycznia, także do Chorwacji zawita zima. Chorwackie służby meteo zapowiadają silny północno-wschodni wiatr, który ma przynieść znaczne ochłodzenie oraz opady śniegu.
Pod koniec bieżącego tygodnia spodziewane są opady od 10 do 20 cm śniegu, a w Gorskim Kotarze nawet ponad 30 cm. Śnieg może pojawić się także nad samym Adriatykiem, w Rijece, a być może także w północnej Dalmacji. Prawdopodobnie jednak nie sprawdzą się wcześniejsze prognozy, zapowiadające śnieg nawet w Dubrowniku.

Starsze aktualności:
cron
Zima da o sobie przypomnieć także w Chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019