Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Zimą do chorwacji ??

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Seal
Podróżnik
Zimą do chorwacji ??

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seal » 21.09.2005 22:04

Czy jest jakas mozliwoścć wyjazdu do Chorwacji a konkretnie do Splitu w miesiącach listopad grudzien albo styczen?? moze jakis autobus, samolot?
platon
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 21.09.2005 22:42

Pewnie Lastovo ci podpowie,bo według mnie w zimie do Chorwacji to tylko sanie i renifery. :wink: ( czy taki zaprzęg obowiązuje go-box?)
bjur
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) bjur » 22.09.2005 12:33

platon zapomniałeś o ... psim zaprzęgu :D :lol:
platon
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 22.09.2005 14:04

bjur napisał(a):platon zapomniałeś o ... psim zaprzęgu :D :lol:

myślałem o jeżdzie autostradą ,a tam sprawdzają się tylko renifery :wink:
Plumek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 02.12.2005 20:25

Seal napisał(a):Czy jest jakas mozliwoścć wyjazdu do Chorwacji a konkretnie do Splitu w miesiącach listopad grudzien albo styczen?? moze jakis autobus, samolot?

A potrzebujesz się dostać? Bo ja jadę i mam 2 wolne miejsca ;)

Plumek
bjur
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) bjur » 04.12.2005 20:19

droga Plumko czy można by poprzez Ciebie :D zamówic zdalnie pewne produkta spożywcze wraz z transportem ?

konkretniej chodzi tu od ciacha z figami (smokva) ... takie zawijaki w figami w każdym razie ... bo ja no to miałem pewne śmiechowe powiedzonko ...
ciacha te występują w ... budżetowej edycji Konzum ... oraz oryginalnej produkowanej chyba w BiH ...
Plumek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 04.12.2005 23:27

bjur napisał(a):droga Plumko czy można by poprzez Ciebie :D zamówic zdalnie pewne produkta spożywcze wraz z transportem ?

konkretniej chodzi tu od ciacha z figami (smokva) ... takie zawijaki w figami w każdym razie ... bo ja no to miałem pewne śmiechowe powiedzonko ...
ciacha te występują w ... budżetowej edycji Konzum ... oraz oryginalnej produkowanej chyba w BiH ...

Można zamawiać, można ;) Już kilka zamówień zebrałam :) Proszę - napisz do mnie na priva - adres mam w profilu, to dogadamy szczegóły. Możesz też na GG.

Plumek
Plumek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 18.12.2005 19:58

Hejka! ;)
Przypominam się wszystkim, którzy mieli jakieś potrzeby zakupowe w cro - dzień wyjazdu się zbliża wielkimi krokami (zwłaszcza, że po drodze święta), więc jak to aktualne - piszta na priva!

Plumek

P.S. Działają nawet prywatne wiadomości na tym forum :)

Powrót do Alternatywne środki lokomocji

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019