Chorwacja Online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

Mecz Polska - Chorwacja w piłce ręcznej (ME 2014)

21.01.2014
W meczu rozegranym 21 stycznia 2014 reprezentacja polskich szczypiornistów pokonała Szwecję 35:25 i tym samym następnego dnia rozegra mecz z Chorwacją o udział w półfinale Mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych rozgrywanych w Danii.
Chorwacja oraz Polska zajmują w swojej grupie odpowiednio drugie i trzecie miejsce, gromadząc po 6 punktów. Wyższa lokata Chorwatów wynika jednak z lepszego bilansu bramkowego (odpowiednio 116:78 oraz 117:105) i dlatego w przypadku remisu to drużyna Chorwacji awansuje do półfinału. Zajmująca pierwsze miejsce w grupie reprezentacja Francji zapewniła już sobie awans, a żadna z pozostałych drużyn (Szwecja, Rosja, Białoruś) nie jest w stanie zagrozić zespołom Polski lub Chorwacji. Zwycięzca (bratobójczego z punktu widzenia cro.pl) pojedynku spotka się w półfinale z Danią, która ma zapewnione pierwsze miejsce w swojej grupie.

My stawiamy na dobre widowisko, a Wy komu kibicujecie?

Zapraszamy do dyskusji na forum!

Znamy juz wynik meczu, Chorwacja pokonała reprezentację Polski 31:28.

Starsze aktualności:
cron
Mecz Polska - Chorwacja w piłce ręcznej (ME 2014)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019