Witamy wszystkich podróżników na platformie cro.pl© Chorwacja online™ – Witamy wszystkich podróżników na słonecznej stronie Chorwacji

Mecz Polska - Chorwacja w piłce ręcznej (ME 2014)

21.01.2014
W meczu rozegranym 21 stycznia 2014 reprezentacja polskich szczypiornistów pokonała Szwecję 35:25 i tym samym następnego dnia rozegra mecz z Chorwacją o udział w półfinale Mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych rozgrywanych w Danii.
Chorwacja oraz Polska zajmują w swojej grupie odpowiednio drugie i trzecie miejsce, gromadząc po 6 punktów. Wyższa lokata Chorwatów wynika jednak z lepszego bilansu bramkowego (odpowiednio 116:78 oraz 117:105) i dlatego w przypadku remisu to drużyna Chorwacji awansuje do półfinału. Zajmująca pierwsze miejsce w grupie reprezentacja Francji zapewniła już sobie awans, a żadna z pozostałych drużyn (Szwecja, Rosja, Białoruś) nie jest w stanie zagrozić zespołom Polski lub Chorwacji. Zwycięzca (bratobójczego z punktu widzenia cro.pl) pojedynku spotka się w półfinale z Danią, która ma zapewnione pierwsze miejsce w swojej grupie.

My stawiamy na dobre widowisko, a Wy komu kibicujecie?

Zapraszamy do dyskusji na forum!

Znamy juz wynik meczu, Chorwacja pokonała reprezentację Polski 31:28.

Starsze aktualności:
cron
Mecz Polska - Chorwacja w piłce ręcznej (ME 2014)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone