Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja mistrzem olimpijskim w piłce ręcznej - Ateny 2004

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
waldemar
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 59
Dołączył(a): 07.07.2004
Chorwacja mistrzem olimpijskim w piłce ręcznej - Ateny 2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemar » 29.08.2004 17:20

Gratuluję Chorwatom zwyciestwa w finale olimpijskim piłki ręcznej i zdobycia złotego medalu. Już wysyłam gratulację e-mailem do kolegi w Chorwacji Milivoja z Szibenika.
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 29.08.2004 17:36

Przyłaczam się do gratulacji dla chorwatów za zdobycie złotego medalu olimpijskiegow piłce ręcznej-brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :hut:


pzdr :papa: :papa:

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylkocron
Chorwacja mistrzem olimpijskim w piłce ręcznej - Ateny 2004
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone