Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Jak sobie radzicie z pieniążkami?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Karolo1
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karolo1 » 20.08.2003 13:48

Czy wszędzie przemieszczacię się z "furą kasy" i kartami, czy lepiej poupychać w różne skrytki i zakamarki? Chyba lepiej zostawiać w apartamencie na czas wyjścia na plażę. Wiadomo liczba kradzieży w Chorwacji jest znikoma, ale licho nie śpi.
Pozdrowionka
krzyso
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzyso » 20.08.2003 13:58

Byłem co prawda tylko dwa razy w Cro , ale zostawialiśmy wszystko na kwaterze idac na plażę i nic nie ginęło . W zeszłym roku bardzo miła gospodyni spełniała praktycznie rolę dyskretnego portiera , gdy ktoś wchodził na teren posesji wykukiwała ze swego pokoiku. W tym roku gospodyni była mniej widoczna , ale tez miła . Oczywiście na wyjazdy ( wycieczki ) zabieralismy paszporty , karty i pieniądze . Moim zdaniem jest to super bezpieczny kraj , ale ...
Pozdrawiam
juli
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 21.08.2003 11:23

Na kampach z paszportami nie ma kłopotu, bo i tak zostają w recepcji, a na kasę można dostać bardzo fajne wodoszcelne pojemniczki na szyję. Kosztują grosze, a nikt nie musi warować na brzegu, żeby pilnować portfela.

juli
Dyruni@
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dyruni@ » 28.08.2003 13:45

Ja zostawiałam w różnych miejscach w apartamencie, bo nosić wszystko to nie wygodnie.
maciogg
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciogg » 28.08.2003 20:41

Ja zostawiałem wszystko w namiocie lub w samochodzie (kasę, dokumenty, karty, aparat)
SNIPER
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) SNIPER » 28.08.2003 22:41

A ja zakupiłem takie coś na biodra do noszenia dobytku przy sobie i zawsze toto mam przy sobie. No..., ściągam do kąpieli, oczywista. Ale dobytek ciągle na oku 8O
Kupiłem w znojmie od Viet...za 3 Euro.
8)

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019