Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak sobie radzicie z pieniążkami?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Karolo1
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 20.08.2003
Jak sobie radzicie z pieniążkami?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karolo1 » 20.08.2003 13:48

Czy wszędzie przemieszczacię się z "furą kasy" i kartami, czy lepiej poupychać w różne skrytki i zakamarki? Chyba lepiej zostawiać w apartamencie na czas wyjścia na plażę. Wiadomo liczba kradzieży w Chorwacji jest znikoma, ale licho nie śpi.
Pozdrowionka
krzyso
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 28.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzyso » 20.08.2003 13:58

Byłem co prawda tylko dwa razy w Cro , ale zostawialiśmy wszystko na kwaterze idac na plażę i nic nie ginęło . W zeszłym roku bardzo miła gospodyni spełniała praktycznie rolę dyskretnego portiera , gdy ktoś wchodził na teren posesji wykukiwała ze swego pokoiku. W tym roku gospodyni była mniej widoczna , ale tez miła . Oczywiście na wyjazdy ( wycieczki ) zabieralismy paszporty , karty i pieniądze . Moim zdaniem jest to super bezpieczny kraj , ale ...
Pozdrawiam
juli
Croentuzjasta
Posty: 373
Dołączył(a): 04.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 21.08.2003 11:23

Na kampach z paszportami nie ma kłopotu, bo i tak zostają w recepcji, a na kasę można dostać bardzo fajne wodoszcelne pojemniczki na szyję. Kosztują grosze, a nikt nie musi warować na brzegu, żeby pilnować portfela.

juli
Dyruni@
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 19.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dyruni@ » 28.08.2003 13:45

Ja zostawiałam w różnych miejscach w apartamencie, bo nosić wszystko to nie wygodnie.
maciogg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 26.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciogg » 28.08.2003 20:41

Ja zostawiałem wszystko w namiocie lub w samochodzie (kasę, dokumenty, karty, aparat)
SNIPER
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 675
Dołączył(a): 24.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) SNIPER » 28.08.2003 22:41

A ja zakupiłem takie coś na biodra do noszenia dobytku przy sobie i zawsze toto mam przy sobie. No..., ściągam do kąpieli, oczywista. Ale dobytek ciągle na oku 8O
Kupiłem w znojmie od Viet...za 3 Euro.
8)

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Jak sobie radzicie z pieniążkami?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone