Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Makarska Cały autokar 20.07.2014-26.07-2014

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MariuszL
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 06.04.2014
Makarska Cały autokar 20.07.2014-26.07-2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MariuszL » 07.04.2014 00:41

Witam wszystkich
W Lipcu organizuję wypad rodzinny do Chorwacji.
Wybór padł na Makarską (ewentualnie Baska Voda)
Jedziemy całym autokarem, potrzebuję 26 pokoi 2-osobowych i dwa większe dla dzieci (4-osobowe)
Zakwaterowanie na 6 dni, od niedzieli 20.07 do soboty 26.07
Szukam apartamentów. Nie znajdę pewnie tylu miejsc w jednym domu, ale musi to być bardzo blisko siebie, najlepiej ze dwa, maksymalnie trzy domy obok siebie.
Jeżeli macie jakieś namiary na takie apartamenty to proszę o info na maila:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Cena jaka mnie interesuje to max 10 Euro za osobę za dobę.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 07.04.2014 00:55

Powiem CI szczerze, że ja tego nie widzę...
a/ za późno!
b/ nie za wiele jest pokojów, więcej jest apartamentów (4os i więcej)
c/ 10 E to niewiele jak na ten czas i miejsce
d/ tyle ludzi w kupie, w max 3 domach ?
MariuszL
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 06.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MariuszL » 07.04.2014 01:20

b/ oczywiście pomyliłem się, interesują mnie apartamenty. Jeżeli apartament jest 4-osobowy to czy wszystkie łóżka są w jednym pomieszczeniu?
c/ nie wiem czy ceny rosną co rok, ale znajomy który ze mną jedzie był dwa lata temu w Makarskiej w 6 osób i płacił 10 Euro od osoby. Wyjściowa cena była oczywiście wyższa ale targował się. Wtedy był w 6 osób teraz jedziemy w 59
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 07.04.2014 01:35

Apartament w zależności jak jest oznaczony, ale rzadko te 4 osoby są w jednym pokoju.
Ceny od 2 lat zmieniły się zasadniczo, ale chodzi mi, że do wynajmu zostały już resztówki i takie "zamówienie" dostarcza organizatorowi i właścicielom apartamentów więcej kłopotów. Ja na Twoim miejscu porzuciłbym ten szaleńczy pomysł. Duża grupa to paradoksalnie większe wyzwanie logistyczne, pamiętaj jest już kwiecień. w 2012 organizowałem dla 22 osób ale to było załatwiane w styczniu kiedy można poprzebierać. Zgłoś ewentualnie swoje potrzeby dużej lokalnej agencji, ale o bliskości domów i cenie możesz pomarzyć.
MariuszL
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 06.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MariuszL » 08.04.2014 00:25

Doba, więc kolejne pytanie:
Czy jest szansa że ktoś z Was zna jakąś lokalną agencję turystyczną na miejscu, która mogła by mi zarezerwować tyle miejsc. Zależy mi żeby to było na Riwierze Makarskiej. Niech to będą apartamenty, nieważne ilu osobowe, jakoś się podzielimy.
Bardzo proszę o podesłanie mi numerów telefonów, mailowo bardzo długo się ustala szczegóły. Mam kolegę Serba który bez problemu dogada się z miejscowymi
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dzięki i pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.04.2014 01:48

Masz link w PW - reszta należy do Ciebie. :wink: :idea:
Omisfan
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 08.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Omisfan » 18.05.2014 20:17

OMIŚ cie interesuje?

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Makarska Cały autokar 20.07.2014-26.07-2014
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone