Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Air Show Radom 27-28.08.2005.

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
darek1
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 22.08.2005 21:30

W imieniu wszystkich lotników zapraszam wszystkich członków croforum, którzy nie wybierają się pod koniec sierpnia do Chorwacji na międzynarodowe pokazy Lotnicze Air Show W Radomiu w dniach 27-28.08.2005.

Bedzie tam pokazywane lotnictwo przedwojenne jak i współczene cywilne i wojskowe (samoloty F-16, 18, Mirage, Su, Mig itp), pokazy akrobacji, pokazy statyczne itp. Program i zasady wejscia okreslone są na stronie air show, najlepiej wpisać w "googlach" "Air Show" , występuje kilka linek

Nie jest to reklama z mojej strony lecz hołd złożony
tragicznie zmarłemu (w sobotę) w katastrofie lotniczej pod Lublinem, mojemu koledze w służbie, nowo awansowanemu na stopień generała
(15 sierpnia - zaledwie kilka dni temu)
44 letniemu gen. bryg. pil. Jackowi Bartoszcze (asowi polskiego lotnictwa z wielogodzinnym nalotem na SU-22)
Pierwszemu polakowi przeszkolonemu w USA na samolocie wielozadaniowym F-16 a także Mirage III i F-18 Falcon, bardzo zdolnemu , skromnemu i wybitnemu byłemu dowódcy pułku i brygady lotnictwa taktycznego .
To on miał byc za tydzień dyrektorem pokazów w Radomiu ale nie zostało mu to dane przez Pana Boga.
Jeszcze 16 wrzesnia składałem mu osobiscie w gabinecie gratulacje po mianowaniu w Belwederze, pozostała tylko pustka i opuszczona rodzina , żona i trzy córki.
Myslę, że wolno mi było taki przerywnik poczynić na tej stronie.
Teraz najchętniej wybrał bym się do Dubrownika, na 2 tygodnie.
art 7
Odkrywca
air

Nieprzeczytany postnapisał(a) art 7 » 22.08.2005 22:35

latam tylko na paralotni ale wybieram sie na Air show radom.wyrazy wspólczucia i wiem jak to jest tez stracilem kolege latającego.cześć pamięci jednego z nalepszych polskich lotników

art
platon
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 22.08.2005 23:09

ludzie giną!!!cześć ich pamięci !!!
i cisza

W kopalni Budryk 900 metrów pod ziemią zginął górnik

14:37 W kopalni Budryk w Ornontowicach zginął górnik. Do tragedii doszło na poziomie 900 metrów.

48-letni górnik został przysypany, zginął na miejscu. Pracował w Przedsiębiorstwie Robót Górniczych w Gliwicach. Dokładne okoliczości wypadku bada Okręgowy Urząd Górniczy w Katowicach.

To już drugi w tym roku śmiertelny wypadek w polskim górnictwie węgla kamiennego. Wczoraj w kopalni Bielszowice w Rudzie Śląskiej zginął 41-letni górnik a 2 innych zostało rannych. Do zdarzenia doszło 840 metrów pod ziemią, przyczyną wypadku był silny wstrząs górotworu, który spowodował zawał skał stropowych.
krakuscity
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 22.08.2005 23:39

Dziękuję w swoim imieniu za zaproszenie ,ale chyba się nie wybiorę.
A Ty na czym będziesz latał? Uważaj bo są tu chyba chętni Cię ustrzelić . :lol:

O katastrofie słyszałem, zginął zdolny , młody generał.

Pozdrawiam
binkowskig
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 24.08.2005 20:58

W sobotę będę ...wszak mieszkam w Radomiu blisko lotniska a samoloty juz od paru dni trenują nasze uszy...ale w niedziele kierunek IGRANE na Makarskiej. Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 08.06.2010 18:14 przez binkowskig, łącznie edytowano 1 raz
darek1
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 26.08.2005 22:27

Do Krakuscity:
Nie będę czynnie latał w pokazach Air Show. Pomimo , że posiadam duże doswiadczenie lotnicze (Mig-21, Su-20 i SU-22), a wcześniej inne przedszkolne samolociki (bardzo sympatyczne w pilotażu). Wystarczy mi spoglądanie na młodszych kolegów w czasie wykonywania ewolucji indywidualnych i zespołowych.
Pozdrawiam i ponownie zapraszam wszystkich , którzy dysponują wolnym czasem i Ciebie art 7 na paralotni (na tym nie latałem :D ).
gripen
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) gripen » 27.08.2005 00:04

Szkoda że nie będzie Gripen - ów.
Ale ja będe.

pzdr

gripen

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019