Chorwacja Online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

Pochód karnawałowy 2014 w Rijece

26.02.2014
Już w najbliższą niedzielę, 2 marca 2014, ulicami Rijeki przemaszeruje pochód karnawałowy. Parada będzie stanowiła zakończenie tegorocznego karnawału w Kwarnerze. Swój udział zapowiedziało ponad 100 grup z 7 krajów europejskich.
Do tradycji pochodów karnawałowych powrócono w Rijece w roku 1982 i wówczas mało kto przypuszczał, że skromna parada złożona z trzech grup, z biegiem lat przeistoczy się w wielką imprezę, która może stawiać Rijekę w czołówce europejskich miast karnawałowych i każdego roku przyciąga coraz większą liczbę uczestników i widzów z kraju i zagranicy, a sam przemarsz będzie jedynie kulminacją wielotygodniowej zabawy na ulicach miasta. Podczas całego karnawału odbyło się bowiem wiele różnych wydarzeń kulturalnych, a tydzień przed wielkim finałem miał miejsce karnawałowy przemarsz dzieci i młodzieży.

Jeśli jeszcze nie czujecie się przekonani, zapraszamy do obejrzenia spotu reklamowego tegorocznego finału riječkiego karnawału:Więcej informacji na http://www.rijecki-karneval.hr/
Starsze aktualności:
cron
Pochód karnawałowy w Rijece
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019