Witamy wszystkich podróżników na platformie cro.pl© Chorwacja online™ – Witamy wszystkich podróżników na słonecznej stronie Chorwacji

Pochód karnawałowy 2014 w Rijece

26.02.2014
Już w najbliższą niedzielę, 2 marca 2014, ulicami Rijeki przemaszeruje pochód karnawałowy. Parada będzie stanowiła zakończenie tegorocznego karnawału w Kwarnerze. Swój udział zapowiedziało ponad 100 grup z 7 krajów europejskich.
Do tradycji pochodów karnawałowych powrócono w Rijece w roku 1982 i wówczas mało kto przypuszczał, że skromna parada złożona z trzech grup, z biegiem lat przeistoczy się w wielką imprezę, która może stawiać Rijekę w czołówce europejskich miast karnawałowych i każdego roku przyciąga coraz większą liczbę uczestników i widzów z kraju i zagranicy, a sam przemarsz będzie jedynie kulminacją wielotygodniowej zabawy na ulicach miasta. Podczas całego karnawału odbyło się bowiem wiele różnych wydarzeń kulturalnych, a tydzień przed wielkim finałem miał miejsce karnawałowy przemarsz dzieci i młodzieży.

Jeśli jeszcze nie czujecie się przekonani, zapraszamy do obejrzenia spotu reklamowego tegorocznego finału riječkiego karnawału:Więcej informacji na http://www.rijecki-karneval.hr/
Starsze aktualności:
cron
Pochód karnawałowy w Rijece
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone