Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

PODACA 2014

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
VONPLES
V-ce Mistrz Świata 2014
PODACA 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 07.01.2014 08:56

Tradycyjnie jak co roku rozpoczynam wątek PODACA!!! My w tym roku na początku sierpnia wybieramy się do Podacy po raz 5 :lol: i mam nadzieję nie ostatni!! Zapraszam gorąco wszystkich do zamieszczania wpisów. Do zobaczenia na forum i w Podacy!!!
VONPLES
V-ce Mistrz Świata 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 07.01.2014 08:57

Obrazek
ipudlik
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) ipudlik » 07.01.2014 08:58

My bylismy w PODACY w 2012 roku grupą 12 osób.Apartament mielismy u Antoni Takać kolo Disco Fontana.:)
Marek358
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 07.01.2014 10:53

Masz zdrowie :)
KTomek
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) KTomek » 10.01.2014 12:30

Witam.

Właśnie siedzimy ze znajomymi i zastanawiamy się czy jechać do Podaca. Do tej pory byliśmy w Baśce Voda i w Makarskiej, czyli w większych miejscowościach. Z jednej strony fajnie bo jest gdzie wyjść, z drugiej człowiek na człowieku, gwar i tłok. Jedziemy w dwie rodziny z 3 dzieciakami w wieku od 3 do 5 lat, tak że raczej zależy nam bardziej na spokoju, ale bez przesady :) Mocno się zastanawiamy bo trafiliśmy fajną kwaterkę, mały domek letniskowy dosłownie przy samej plaży, jeszcze nie rezerwowalliśmy na 100% to nie powiem gdzie :)

Podsumowując:
- czy polecacie tą miejscowość,
- czy jest gdzie zjeść fajną kolację, wyjść wieczorem na piwko, pospacerować
- i najważniejsze - jakie są plaże, pod kątem dzieci

Dzięki za info.
Slawek65
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slawek65 » 10.01.2014 13:16

Witam
Właśnie jestem na etapie rezerwacji u pani Antonii Cvitanovic...myślę,że wszystko będzie ok...wyjazd od 5 lipca na 10 dni.
W Podacy będziemy pierwszy raz....w poprzednich latach Ciovo (Mastrinka) i Promajna....
VONPLES
V-ce Mistrz Świata 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 10.01.2014 13:25

Slawek65 napisał(a):Witam
Właśnie jestem na etapie rezerwacji u pani Antonii Cvitanovic...myślę,że wszystko będzie ok...wyjazd od 5 lipca na 10 dni.
W Podacy będziemy pierwszy raz....w poprzednich latach Ciovo (Mastrinka) i Promajna....

Gratuluję wyboru miejscowości. My w tym roku będziemy w Podacy po raz 5!!!
VONPLES
V-ce Mistrz Świata 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 10.01.2014 13:28

KTomek napisał(a):Witam.

Właśnie siedzimy ze znajomymi i zastanawiamy się czy jechać do Podaca. Do tej pory byliśmy w Baśce Voda i w Makarskiej, czyli w większych miejscowościach. Z jednej strony fajnie bo jest gdzie wyjść, z drugiej człowiek na człowieku, gwar i tłok. Jedziemy w dwie rodziny z 3 dzieciakami w wieku od 3 do 5 lat, tak że raczej zależy nam bardziej na spokoju, ale bez przesady :) Mocno się zastanawiamy bo trafiliśmy fajną kwaterkę, mały domek letniskowy dosłownie przy samej plaży, jeszcze nie rezerwowalliśmy na 100% to nie powiem gdzie :)

Podsumowując:
- czy polecacie tą miejscowość,

Dzięki za info.

Wszystkie interesujące Was informacje znajdziecie na podaca-2013-t40713.html?hilit=podaca%202013
Slawek65
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slawek65 » 10.01.2014 13:35

No to może będziemy się mijać...jeżeli oczywiście termin będzie się nakładał....my zamierzamy jak zwykle trochę pozwiedzać.Planujemy Dubrownik (choć już był zaliczony to Dubrownika nigdy dość) ,Korcula (koniecznie) , wodospady Kravica...może Blagaj...zobaczymy......znając żonę to na pewno nie odpuści plażowania na FKK....................w każdym razie życzę udanego urlopu

Pzdr
luks
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) luks » 10.01.2014 16:04

Witam
My w tym roku bierzemy pod uwagę 2 raz z rzędu wypoczynek w Podaca w 2 połowie lipca na 2 tygodnie. Jeżeli towarzystwo dopisze to tym razem w większej grupie.

pozdrawiam
ogvip
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogvip » 13.01.2014 21:28

Witam,
Czy mógłbym prosić o namiar na Promanjnę, chcemy się tam wybrać w tym roku 3+2
Pozdrawiam
Marek358
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 13.01.2014 22:30

KTomek napisał(a):- czy polecacie tą miejscowość,

Tak.

Jest kilka knajp.Najlepsza chyba jest pizzeria na Zagrebackiej.
Pospacerować można w lewo (do Bristu i Gradaca), w prawo (do Zaostroga), albo do góry (do starej Podacy i jeszcze dalej...).

Bezpieczne, żwirkowe, powoli opadające, trochę tłoczne jak to na riwierze makarskiej, ale ta tłoczność jest do zniesienia. W Gradacu jest gorzej, w centrum Zaostroga jest gorzej.

Dzięki za info.

Nie ma za co.
Slawek65
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slawek65 » 14.01.2014 22:21

ogvip napisał(a):

Witam,
Czy mógłbym prosić o namiar na Promanjnę, chcemy się tam wybrać w tym roku 3+2
Pozdrawiam

Namiary wysłane na priv
luks
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) luks » 23.01.2014 08:19

Witam
W Podacy meldujemy się w tym roku od 19 lipca na 14 dni. Apartmanet zarezerwowany. Pozostaje odliczać czas... i kasę odkładać :D
iriss
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) iriss » 24.01.2014 11:11

Witam się i ja :)
Po wielu godzinach spędzonych w sieci, po przeczytaniu mnóstwa informacji, obejrzeniu sporej ilości zdjęć a przede wszystkim po radach rodziny i Waszych opiniach z zeszłorocznego wątku zdecydowaliśmy się na wakacje w Podacy. Rezerwacja zrobiona już jakiś czas temu, zaliczka wpłacona, teraz pozostało cierpliwie :wink: czekać do sierpnia. Na miejscu będziemy w terminie
18-29.08.2014 :)
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne