Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2014

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
signum69
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 03.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) signum69 » 12.02.2014 11:06

Hehe, może dostanę honorowe obywatelstwo :)
Jesteśmy zawsze w willi Nikolic, cenowo w zależności od apartamentów to 45-55 z klimą. Wpisz w google Podaca Nikolic i wyskoczą Ci wszelkie informacje.
luks
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) luks » 12.02.2014 11:18

signum69 napisał(a):Hehe, może dostanę honorowe obywatelstwo :)
Jesteśmy zawsze w willi Nikolic, cenowo w zależności od apartamentów to 45-55 z klimą. Wpisz w google Podaca Nikolic i wyskoczą Ci wszelkie informacje.


My w tym roku 2 raz z rzędu. Mamy apartament 3 domy dalej przy tej ulicy (bliżej linii brzegowej) W willi Nikolic kupowaliśmy często wino domowe od miłego starszego pana :oczko_usmiech:
omoz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 28.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) omoz » 12.02.2014 22:37

Wino jest naprawdę niezłe. Polecam również pomidory, które mają zupełnie inny smak niż nasze.

Podaca jest super!
macias_14
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 29.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) macias_14 » 16.02.2014 16:17

Witam. Czy ktoś z tu obecnych miał okazję przebywać w apartmani Jelena przy Put Sela 2? Nie chodzi o Villę Jelena. Będę wdzięczny o opinie i czy bliskość Jadranki i Disco Fontany nie będzie zbyt uciążliwe. Pozdrawiam.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 19.02.2014 19:54

luks napisał(a):
signum69 napisał(a):Hehe, może dostanę honorowe obywatelstwo :)
Jesteśmy zawsze w willi Nikolic, cenowo w zależności od apartamentów to 45-55 z klimą. Wpisz w google Podaca Nikolic i wyskoczą Ci wszelkie informacje.


My w tym roku 2 raz z rzędu. Mamy apartament 3 domy dalej przy tej ulicy (bliżej linii brzegowej) W willi Nikolic kupowaliśmy często wino domowe od miłego starszego pana :oczko_usmiech:


A ja będę w tym roku po raz 5-ty z rzędu w Podacy!!! Za rok mam nadzieję wystartować na stanowisko "burmistrza" Podacy!! :D
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 19.02.2014 20:01

signum69 napisał(a)::papa: :papa: Witam wszystkich, jak co roku melduję się w Podaca. To juz 9 raz z rzędu. Czekam niecierpliwie do 9 sierpnia kiedy będziemy na miejscu.
Vonples- tak jak obiecałeś tak zrobiłes, zakładam że post "Podaca 2015" ukaże się chyba w 2014 :) Rekordy trzeba poprawiać
:hut:

Signum69....powiedzmy na przełomie 2014/15.... czuję , że za rok będziesz miał 10 jubileuszowy Podacowy pobyt!! Już dziś gratuluję i mam nadzieję uczestniczyć w jubileuszowej imprezce :D !!
edenka
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 05.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) edenka » 19.02.2014 23:10

Witam, zarezerwowaliśmy w 7 osób apartament Pjer Viskovic apartament Niko, z Waszych forumowych opini wynika że Podaca jest OK.!!
oby, :) bo jak prosiłam o opinię na maila znawcę tej miejscowości to jakoś się wykręcił, mam nadzieję że mnie znajomi nie przeklną :D:D:D
moze ma ktoś z obserwacji przynajmniej jakąś opinie na temat tych "aparmanów "?!:)
luks
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) luks » 21.02.2014 08:23

edenka napisał(a):Witam, zarezerwowaliśmy w 7 osób apartament Pjer Viskovic apartament Niko, z Waszych forumowych opini wynika że Podaca jest OK.!!
oby, :) bo jak prosiłam o opinię na maila znawcę tej miejscowości to jakoś się wykręcił, mam nadzieję że mnie znajomi nie przeklną :D:D:D
moze ma ktoś z obserwacji przynajmniej jakąś opinie na temat tych "aparmanów "?!:)


Witaj
Jak lubicie małe miejscowości to Cię nie przeklną :wink:

W kwestii apartamentu niestety nie pomogę.

pozdrawiam
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 21.02.2014 21:35

edenka napisał(a):Witam, zarezerwowaliśmy w 7 osób apartament Pjer Viskovic apartament Niko, z Waszych forumowych opini wynika że Podaca jest OK.!!
oby, :) bo jak prosiłam o opinię na maila znawcę tej miejscowości to jakoś się wykręcił, mam nadzieję że mnie znajomi nie przeklną :D:D:D
moze ma ktoś z obserwacji przynajmniej jakąś opinie na temat tych "aparmanów "?!:)

No to jako wykręcony "znawca" tej miejscowości...odpisuję. Jeśli Ty i Twoi znajomi nie jesteście nastawieni na szaleństwa tylko na "cudowny spokojny wypoczynek" w Dalmacji, to trafiliście "idealnie"!! Apartament, który zarezerwowałaś znajduje się przy wejściu na północną plażę w Podacy (jest jeszcze południowa...warto na niej też się poopalać). Znajomi Cię nie przeklną....bo na internetowych fotkach te apartmany są super....my od 5 lat mieszkamy w Podacy w o wiele skromniejszych apartamentach i nikt nie narzeka!! W Podacy jest CUDOWNIE!! Pozdrav i vidim se!! :)
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 21.02.2014 21:38

VONPLES napisał(a):
signum69 napisał(a)::papa: :papa: Witam wszystkich, jak co roku melduję się w Podaca. To juz 9 raz z rzędu. Czekam niecierpliwie do 9 sierpnia kiedy będziemy na miejscu.
Vonples- tak jak obiecałeś tak zrobiłes, zakładam że post "Podaca 2015" ukaże się chyba w 2014 :) Rekordy trzeba poprawiać
:hut:

Signum69....powiedzmy na przełomie 2014/15.... czuję , że za rok będziesz miał 10 jubileuszowy Podacowy pobyt!! Już dziś gratuluję i mam nadzieję uczestniczyć w jubileuszowej imprezce :D !!

Cholera....to w końcu musimy się spotkać!! My tradycyjnie...między 3 a 15 sierpnia mamy zamiar BYĆ!!
edenka
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 05.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) edenka » 23.02.2014 00:19

VONPLES ....ooo widzę że rozszyfrowałeś kim jest ten "wykręcony znawca' hahahhah, dziekuję Wam za wypowiedzi na temat Podacy.Z dnia na dzień przekonuję się że to będą super wczasy i bardzo dobry wybór miejscowości,lubimy spokojne miejscowości, które są dobra baza wypadową...gdzieś tam.Mamy w ekipie dwóch chłopaków(nastolatków) i obawiam sie tylko że nie maja tam miejsca na ich ulubione skoki do wody, ale jakos to będzie.VONPLES niestety ne uvidim se , ponieważ my jesteśmy do 2 sierpnia.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.02.2014 00:40

edenka napisał(a): obawiam sie tylko że nie maja tam miejsca na ich ulubione skoki do wody, ale jakos to będzie.

Sprawdźcie na dzikich plażach przy deptaku w stronę Zaostroga, może coś się znajdzie. :wink:
macias_14
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 29.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) macias_14 » 23.02.2014 21:21

macias_14 napisał(a):Witam. Czy ktoś z tu obecnych miał okazję przebywać w apartmani Jelena przy Put Sela 2? Nie chodzi o Villę Jelena. Będę wdzięczny o opinie i czy bliskość Jadranki i Disco Fontany nie będzie zbyt uciążliwa. Pozdrawiam.



Podbijam pytanie :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.02.2014 22:00

macias_14 napisał(a):
macias_14 napisał(a):Witam. Czy ktoś z tu obecnych miał okazję przebywać w apartmani Jelena przy Put Sela 2? Nie chodzi o Villę Jelena. Będę wdzięczny o opinie i czy bliskość Jadranki i Disco Fontany nie będzie zbyt uciążliwa. Pozdrawiam.



Podbijam pytanie :wink:


Jakby Ci to powiedzieć delikatnie a szczerze... jadranka jest zawsze uciążliwa, chyba że chcesz przesiedzieć urlop zamknięty w apatmanie z włączoną klimą. Wyobraź sobie, że siedzisz na tarasie, pod którym stale przejeżdżają samochody... Nic ciekawego. Co do disco Fontana, nie mam pojęcia czy w ogóle działa.
W Podacy znajdziesz lepsze miejsca, zwłaszcza jeśli cena jest taka jak podali w ogłoszeniu, czyli 15E od łebka w sezonie. Spróbuj raczej poniżej jadranki, na oko w trzecim rzędzie od niej np. powinno już być dużo lepiej. Jeśli już musi być nad magistralą, to dalej od niej; jeżeli tak czy siak musisz przez nią przechodzić idąc na plażę, to niech przynajmniej wieczorami hałas od niej nie przeszkadza.
Jakiego apartamentu szukasz?
macias_14
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 29.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) macias_14 » 24.02.2014 10:53

Dzięki za szczerą odpowiedź.
Szukam miejscówki dla czterech rodzin, a znalezienie tylu pokoi w wysokim sezonie graniczy z cudem. Cena jest niższa niż piszą na stronie 12e od osoby, małe dzieci nie płacą. Chyba będziemy zmuszeni zaryzykować, bo tydzień pisania z Chorwatami i wysłane z 200 maili do różnych miejscowości nie przyniosło rezultatu. A jechanie z małymi dziećmi w ciemno nie dla wszystkich uczestników podróży wchodzi w rachubę :wink:
pozdrawiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone