Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2014

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 24.01.2014 10:17

iriss napisał(a):Witam się i ja :)
Na miejscu będziemy w terminie 18-29.08.2014 :)


Cześć :papa:

Niezły termin, bo może już największego tłoku nie będzie pod koniec sierpnia. Miłego wypoczynku. :)

Pozdrowienia dla miłośników Podacy. W tym sezonie będę do Was machać z Hvaru. :papa:
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 24.01.2014 22:28

witam
mam ofertę z Villa Jelena
czy ktoś coś wie w temacie?
i czy polecacie Podaca?
inka 777
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 25.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) inka 777 » 24.01.2014 22:37

Czy ja mogę prosić o namiary 2+2 adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 24.01.2014 23:00

inka 777 napisał(a):Czy ja mogę prosić o namiary 2+2 adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

wysłałem na PW
omoz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 28.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) omoz » 25.01.2014 08:19

iriss napisał(a):Witam się i ja :)
Po wielu godzinach spędzonych w sieci, po przeczytaniu mnóstwa informacji, obejrzeniu sporej ilości zdjęć a przede wszystkim po radach rodziny i Waszych opiniach z zeszłorocznego wątku zdecydowaliśmy się na wakacje w Podacy. Rezerwacja zrobiona już jakiś czas temu, zaliczka wpłacona, teraz pozostało cierpliwie :wink: czekać do sierpnia. Na miejscu będziemy w terminie
18-29.08.2014 :)

Witam! W zeszłym roku byłem w tym terminie, ludzi trochę mniej, ale pod koniec pobytu pogoda się popsuła więc pewnie dlatego ten termin pobytu nie bardzo mi pasuje. Życzę dużo słońca i polecam powrót do kraju trasą przez BiH /Livno, Jajce - obowiązkowy przystanek przy wodospadzie, Banja Luka, Nova Gradiška i dalej na Węgry/. Droga widokowo piękna, mały ruch, jakość dróg dobra, polecam.
luks
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) luks » 25.01.2014 10:19

maniusc napisał(a):witam
mam ofertę z Villa Jelena
czy ktoś coś wie w temacie?
i czy polecacie Podaca?

Witaj
Ten budynek znajduje się przy wejściu na plażę północną, niestety nie wiem jakie oferuje warunki. Jeśli jedziesz z dziećmi i nie zależy ci na imprezach i rozrywkach to wszystko pozostałe masz na miejscu. Grubsze zakupy można zrobić w Lidlu w Ploce (30 km), bankomat i rozrywki w Gradacu, spacerem przy morzu ok godzinka drogi. Na miejscu jest Konzum, kilka knajp, kantor, kilka budek z owocami, piekarnia i codziennie rano przed Konzumem mini targ rybny.
iriss
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) iriss » 25.01.2014 18:02

omoz napisał(a):Witam! W zeszłym roku byłem w tym terminie, ludzi trochę mniej, ale pod koniec pobytu pogoda się popsuła więc pewnie dlatego ten termin pobytu nie bardzo mi pasuje. Życzę dużo słońca i polecam powrót do kraju trasą przez BiH /Livno, Jajce - obowiązkowy przystanek przy wodospadzie, Banja Luka, Nova Gradiška i dalej na Węgry/. Droga widokowo piękna, mały ruch, jakość dróg dobra, polecam.


Oj, oby pogoda dopisała ;) W każdym razie i tak powinno być lepiej niż nad naszym morzem, gdzie 2 lata temu pogoda trafiła nam się delikatnie mówiąc średnia. Co do trasy to chcielibyśmy dojechać tam i z powrotem jak najszybciej, czyli pewnie Czechy-Austria-Słowenia-Chorwacja. Jedziemy z dwójką małych dzieci i jak zaczną mi jęczęć w aucie ze znudzenia to już żadne widoki nie będą nas interesowały ;) W każdym razie dziękuję za sugestię i pozdrawiam.
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 25.01.2014 18:26

iriss napisał(a):Co do trasy to chcielibyśmy dojechać tam i z powrotem jak najszybciej, czyli pewnie Czechy-Austria-Słowenia-Chorwacja.


Jak pojedziecie w sobotę to nie ma szans na "najszybciej". Utkniecie pewnie na granicy słoweńsko-chorwackiej i na obwodnicy Zagrzebia. Optymistyczna wersja - dalej nie będzie korków. Pesymistyczna - będą.
iriss
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) iriss » 25.01.2014 20:24

Jedziemy z niedzieli na poniedziałek, więc liczę na to, że nie będzie tak źle.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 25.01.2014 20:36

maniusc napisał(a):witam
mam ofertę z Villa Jelena
czy ktoś coś wie w temacie?
i czy polecacie Podaca?


Villę Jelenę widać w głębi po lewej:
Obrazek
Budynek przylega ściśle do drogi prowadzącej na plażę (spokojna uliczka), ale to nie jest pierwszy rząd od morza, raczej trzeci, a wliczając jedną ruderę obok nawet czwarty. Tu link ze zdjęciami lotniczymi, zrób sobie zbliżenie tego wysokiego budynku z tarasem na dachu:
https://marinas.com/view/marina/14646_P ... r__Croatia
Zastanawiałam się nad nim w zeszłym roku, ale wtedy akurat podnieśli ceny. Powiem tak - jeśli zabukujesz apartman na wyższym piętrze, to ok, będziesz miał fajny widok na morze i Hvar (i kawałek jadranki). Jeśli jednak zarezerwujesz na niższym piętrze od strony Primorski Put albo Guvno, to ludzie idący na plażę będą Ci zaglądać do talerza (albo kieliszka :wink: ) i nie będziesz miał klimy. Wokół budynku brak ogrodu, miejsca parkingowe tylko (od ul. Guvno), ale mają fajny taras na dachu, tyle że bez cienia. Jeśli cena jest jak na stronce (czyli 60-65, jak widzę), to szału ni ma, bo w tych okolicach dostaniesz apartament - zwłaszcza taki jak na niższych piętrach, czyli bez widoków i klimy - za dużo niższą cenę. Ja nie dalej niż 50m w górę ulicy płaciłam za 5-osobowy apartament 3+2 z osobną sypialnią 40m2, bez widoku na morze, z klimą (po negocjacjach) i taksem, 50E. Patrząc na zdjęcia, wyposażenie podobne. No chyba, że zaproponowali ciekawszą cenę, niż na ich stronie.
Pozdrawiam.
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 25.01.2014 22:10

Mikromir napisał(a):
maniusc napisał(a):witam
mam ofertę z Villa Jelena
czy ktoś coś wie w temacie?
i czy polecacie Podaca?


Villę Jelenę widać w głębi po lewej:
Obrazek
Budynek przylega ściśle do drogi prowadzącej na plażę (spokojna uliczka), ale to nie jest pierwszy rząd od morza, raczej trzeci, a wliczając jedną ruderę obok nawet czwarty. Tu link ze zdjęciami lotniczymi, zrób sobie zbliżenie tego wysokiego budynku z tarasem na dachu:
https://marinas.com/view/marina/14646_P ... r__Croatia
Zastanawiałam się nad nim w zeszłym roku, ale wtedy akurat podnieśli ceny. Powiem tak - jeśli zabukujesz apartman na wyższym piętrze, to ok, będziesz miał fajny widok na morze i Hvar (i kawałek jadranki). Jeśli jednak zarezerwujesz na niższym piętrze od strony Primorski Put albo Guvno, to ludzie idący na plażę będą Ci zaglądać do talerza (albo kieliszka :wink: ) i nie będziesz miał klimy. Wokół budynku brak ogrodu, miejsca parkingowe tylko (od ul. Guvno), ale mają fajny taras na dachu, tyle że bez cienia. Jeśli cena jest jak na stronce (czyli 60-65, jak widzę), to szału ni ma, bo w tych okolicach dostaniesz apartament - zwłaszcza taki jak na niższych piętrach, czyli bez widoków i klimy - za dużo niższą cenę. Ja nie dalej niż 50m w górę ulicy płaciłam za 5-osobowy apartament 3+2 z osobną sypialnią 40m2, bez widoku na morze, z klimą (po negocjacjach) i taksem, 50E. Patrząc na zdjęcia, wyposażenie podobne. No chyba, że zaproponowali ciekawszą cenę, niż na ich stronie.
Pozdrawiam.


dzięki za cenne info
pozdrawiam ;)
macias_14
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 29.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) macias_14 » 29.01.2014 14:33

czy mogę prosić również namiary na kwaterę dwie rodzinki 2+2, z tym , że dzieci 1,5-5 lat więc jedno i tak śpi na pewno z rodzicami. Z góry dziękuje i pozdrawiam serdecznie. Maciej

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 29.01.2014 14:35

Chciałbym i ja namiar. Szukanie jest czasochłonne a ja zarobiony jestem :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
signum69
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 03.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) signum69 » 10.02.2014 15:15

:papa: :papa: Witam wszystkich, jak co roku melduję się w Podaca. To juz 9 raz z rzędu. Czekam niecierpliwie do 9 sierpnia kiedy będziemy na miejscu.
Vonples- tak jak obiecałeś tak zrobiłes, zakładam że post "Podaca 2015" ukaże się chyba w 2014 :) Rekordy trzeba poprawiać
:hut:
luks
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) luks » 12.02.2014 07:17

8O 9 raz!!!
Już status rezydenta powinieneś mieć w Podaca :lol:
Jeśli można zapytać u kogo spędzasz wakacje i jaka cena kwater?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone