Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2014

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 18.03.2014 18:22

Mikromir napisał(a):
maniusc napisał(a):...dlatego łaknę wszelkich informacji o PODACA i o okolicy! :)

A co Cię konkretnie interesuje?

Prawdę mówiąc, to wszystko na temat Podacy (knajpy, plaża, sklepy, targ, ryby, owoce morza....) :)
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 21.03.2014 21:11

A tutaj jest wszystko "prawie" o mojej Cudownej Podacy....podaca-2013-t40713.html
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 23.03.2014 12:07

VONPLES napisał(a):A tutaj jest wszystko "prawie" o mojej Cudownej Podacy....podaca-2013-t40713.html

Dzięki :)
PS. zabierasz z Polski KUNY, czy wymieniasz na miejscu, czy korzystasz z bankomatu?
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 23.03.2014 23:32

maniusc napisał(a):zabierasz z Polski KUNY, czy wymieniasz na miejscu, czy korzystasz z bankomatu?

Nie zabiera się kun z Polski. Nieopłacalne.
Można:
1-płacić kartą
2-wymieniać euro w kantorze
3-wypłacać z bankomatu
Ja korzystam z opcji 1 i 2.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 24.03.2014 09:33

Marek358 napisał(a):
maniusc napisał(a):zabierasz z Polski KUNY, czy wymieniasz na miejscu, czy korzystasz z bankomatu?

Nie zabiera się kun z Polski. Nieopłacalne.
Można:
1-płacić kartą
2-wymieniać euro w kantorze
3-wypłacać z bankomatu
Ja korzystam z opcji 1 i 2.

.....a ja z opcji 1,3!! :D
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 24.03.2014 15:14

OK :)
jeszcze 2 pytanka:
- czy w tym markecie w Podacy jest możliwość płatności kartą?
- najbliższy bankomat to w Gradacu?
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 25.03.2014 08:30

maniusc napisał(a):OK :)
jeszcze 2 pytanka:
- czy w tym markecie w Podacy jest możliwość płatności kartą?
- najbliższy bankomat to w Gradacu?


1.Nie ma żadnego problemu z płaceniem kartą w markecie Studenac w Podacy!!
2.Najbliższy bankomat jaet w Gradacu -Splitska Banka! :D
Pozdrawiam :papa:
fleischman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 20.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fleischman » 25.03.2014 16:23

Cześć Wam!
My ostatnie lata jeździliśmy do Nemiry - polecam. Cisza spokój.
W tym roku postanowiliśmy "obadać" coś nowego i chyba będzie to (dzięki Waszym zdjęciom i relacjom) Podaca właśnie :)
I tutaj pojawia się pytanie: da się na miejscu namierzyć w miarę fajny apartman poniżej Jadranki (2 os + dziecko 6 lat) w okolicy 35-4- euro /doba? Druga połowa sierpnia. Pytam bo "wieść niesie", że ceny na południu są wyższe niż w środkowej Dalmacji..
Pozdrawiam
fleisch
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 25.03.2014 19:36

fleischman napisał(a):Cześć Wam!
...Podaca właśnie :)
I tutaj pojawia się pytanie: da się na miejscu namierzyć w miarę fajny apartman poniżej Jadranki (2 os + dziecko 6 lat) w okolicy 35-4- euro /doba? Druga połowa sierpnia. Pytam bo "wieść niesie", że ceny na południu są wyższe niż w środkowej Dalmacji..

Podaca jest już na końcu Riwiery Makarskiej. Moim zdaniem jest tańsza niż pozostałe miejscowości riwiery. W zeszłym roku właśnie ze względów ekonomicznych tam zrobiliśmy sobie bazę wypadową po okolicy. Myślę, że spokojnie w tej cenie coś znajdziesz, oczywiście niekoniecznie nad samym morzem. My znaleźliśmy nawet ap. dla naszej piątki za 50E z klimą i taksem poniżej jadranki, jakieś 100m od plaży, w szczycie sezonu. Tylko nie wiem, co to według Ciebie "w miarę fajny apartman" - możesz uściślić? To może coś podeślę.
fleischman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 20.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fleischman » 25.03.2014 21:20

Dzięki Danka!
Wiesz co, miałem na myśli najnormalniejsze studio/apartman - sypialnia, aneks, łazienka. Żeby było czysto, nie przy Jadrance i w miarę możliwości blisko do morza/plaży. Bez wodotrysków, drinków, tańców hula itp. ;-)
To, co dla nas jest najcenniejsze w "apartmanach" to i tak dobre relacje z właścicielami - jak do tej pory trafialiśmy w 10 i dobry kontakt mamy do dziś.
Pozdrawiam
Michał
annkos
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) annkos » 26.03.2014 10:21

Witam szukam informacji dotyczącej noclegów z wyżywieniem czy jest taka możliwość w miejscowości Podaca? W zasadzie interesują mnie śniadania! Może ktoś ze stałych bywalców posiada takie informacje! Z góry dzieki za info! Anka
sylvia.sol
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 18.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylvia.sol » 26.03.2014 11:30

Podaca !!!!!!!!!!! od 24 lipca HURRAAA:)))
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 26.03.2014 21:10

Witam
Dotychczas spędzałem wakacje na północy Chorwacji...
Napiszcie jak wygląda :) autostrada na południe?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 26.03.2014 21:22

Bardzo ładna. Pełny zachwyt. Jedziesz jednym ciurkiem aż do Zagvozd, gdzie jest zjazd do nowego tunelu Sv. Ilija (20 kun), potem skręcasz w jadrankę na Makarską.
marcin_es
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_es » 27.03.2014 15:31

Plaże - może ktoś pomoże?
Czy plaża północna to ta bliżej Makarskiej?
Czy jest tam większa szansa na znalezienie cienia niż na innych plażach np. południowej?
Jak wygląda dno w tej okolicy (głównie na plaży pn.) tzn. czy są jakieś spore kamole i czy opada łagodnie (czyli dobre tereny do nauki pływania). Pozdrawiam, wszystkich planujących wakacje i tych już 'zaplanowanych'.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone