Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2014

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 03.04.2014 19:49

Boya napisał(a):Sylvia.sol widzę że jedziemy do Podacy w podobnym terminie ;) skąd wyjeżdżacie? my wyjeżdżamy 24 lipca spod Krakowa.

A my 3 sierpnia spod Rzeszowa!!Może się spotkamy w cudownej Podacy :lol: !!
luks
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) luks » 04.04.2014 07:13

My niestety 3 sierpnia będziemy w drodze powrotnej z Podacy... :/
Boya
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 26.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Boya » 07.04.2014 10:11

My 3 sierpnia też będziemy już w drodze powrotnej do domu, niestety 9 dni pobytu w cudownej Chorwacji musi nam wystarczyć.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 07.04.2014 19:33

Boya napisał(a):My 3 sierpnia też będziemy już w drodze powrotnej do domu, niestety 9 dni pobytu w cudownej Chorwacji musi nam wystarczyć.

Boya....poczytaj wątek podaca-2013-t40713.html i o Podacy dowiesz się wszystkiego!! :D
Boya
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 26.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Boya » 08.04.2014 08:41

Dzięki VONPLES, już zabieram się do czytania :) w tym roku interesuje mnie bardzo Podaca :))
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 08.04.2014 13:25

Boya napisał(a):Dzięki VONPLES, już zabieram się do czytania :) w tym roku interesuje mnie bardzo Podaca :))

Przyjemnej "lektury" :wink:
signum69
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 03.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) signum69 » 08.04.2014 13:52

VONPLES napisał(a):
Boya napisał(a):Sylvia.sol widzę że jedziemy do Podacy w podobnym terminie ;) skąd wyjeżdżacie? my wyjeżdżamy 24 lipca spod Krakowa.

A my 3 sierpnia spod Rzeszowa!!Może się spotkamy w cudownej Podacy :lol: !!

VONPLES...
My się meldujemy 9 sierpnia więc myślę,że w końcu wypadało by się spotkać- tyle lat się mijamy na plaży czy nic nie ujmując na GUWNIE :) skoro masz zamiar startowac na burmistrza :hut:
na moim liczniku jeszcze tylko 4 miesiące i ruszamy...
Pozdrawiam wszystkich co byli , są lub będą w Podaca :papa: :papa: :papa:
beakarp
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 11.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beakarp » 08.04.2014 14:27

Narobiliście mi smaku na tą Podacę ;)
Może jakiś namiar na przyzwoitą kwaterę 2+1 /pięciolatek/ do 40E w lipcu by jakaś dobra dusza zapodała? PLZ! Wyposażenie może być podstawowe, byle nie jakaś maleńka klitka...
beakarp
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 11.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beakarp » 10.04.2014 00:06

A czy sąsiedni Brist jest dużo gorszy od Podacy? Znalazłam tam niezłą kwaterę, i teraz nie wiem, co wybrać :/
I gdzie w Podacy jest ulica Ribarska?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 10.04.2014 00:25

beakarp napisał(a):A czy sąsiedni Brist jest dużo gorszy od Podacy? Znalazłam tam niezłą kwaterę, i teraz nie wiem, co wybrać :/

Moim skromnym zdaniem wcale nie jest gorszy. Jest nieco mniejszy, a w sezonie także mniej zatłoczony, choć generalnie plaże są odrobinę ładniejsze w Podacy bo bardziej ocienione piniami, ale też zależy w którym miejscu. Jedna plaża w Briście mi się podobała bardzo, przy takim zielonym fragmencie brzegu od strony Podacy. W sklepiku trochę drożej, ale przecież na większe zakupy można dojechać. Mniej knajp. Jedna piekarnia. Za to bliżej do Gradaca nadmorską promenadą, a tam uciech wybór większy. Jeśli mieszkanie Ci odpowiada, nie wahałabym się. Brist dla mnie jest bardzo OK.
https://marinas.com/view/marina/14251_Brist_Harbour
Gdzie w Briście znalazłaś kwaterę? Bo tam trzeba uważać, żeby nie zamieszkać przypadkiem przy magistrali.
I gdzie w Podacy jest ulica Ribarska?

To mała boczna uliczka od Primorski Put w stronę morza, mniej więcej na początku tej drogi patrząc od strony magistrali. W którymś wątku o Podacy była mapka ulic, nie umiem znaleźć, może Vonples wklei.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 10.04.2014 00:34

O, dokładnie tutaj jest mapka :wink: :
podaca-2014-t44135.html#p1323066
Ale ulicy Ribarskiej brak. Wydaje mi się, że była gdzieś między Miosica a Prvosvibanjską. Te strony.
beakarp
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 11.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beakarp » 15.04.2014 14:46

Mamy juz potwierdzenie rezerwacji od 30.06 do 11.07. Mieszkamy przy Ribarskiej 6. Mam nadzieję ze Podaca przypadnie mi do gustu:)))
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 15.04.2014 15:42

beakarp napisał(a):Mieszkamy przy Ribarskiej 6.


Czyli Vukoja wygrał przetarg... :wink:
beakarp
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 11.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beakarp » 15.04.2014 22:06

owszem, zwłaszcza że dostaliśmy zniżkę, także z 27e/doba grzech byłoby nie skorzystać ;) Na fotkach wygląda to na nowe, schludne i czyste miejsce...a gospodarze znają języki obce, co było dla mnie istotne

BTW, pięknie dziękuję Danusiu za pomoc, i zaangażowanie :)))
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 15.04.2014 22:21

beakarp napisał(a):owszem, zwłaszcza że dostaliśmy zniżkę, także z 27e/doba grzech byłoby nie skorzystać ;) Na fotkach wygląda to na nowe, schludne i czyste miejsce...a gospodarze znają języki obce, co było dla mnie istotne

BTW, pięknie dziękuję Danusiu za pomoc, i zaangażowanie :)))


Cała przyjemność po mojej stronie :D

Mam nadzieję, że urlop będzie udany.
Też wydaje mi się, że dom jest świeżo po remoncie. Korespondowałam z właścicielem rok temu szukając lokum dla znajomych - strona była dopiero w budowie, w mieszkaniach nie założono jeszcze klimy, więc wyposażenie pewnie też jest "spod igły". Z maila i telefonu wynika, że człowiek na stałe mieszka w Niemczech.
Ciekawa jestem, jak będzie na miejscu - daj znać po powrocie, proszę. :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone