Chorwacja Online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

Dubrownik zaprasza na walentynki

07.02.2014
Możecie dołączyć w walentynki do słynnych par, które odwiedziły Dubrownik, jak Elizabeth Taylor i Richard Burton, Carlo Ponti i Sophia Loren, Sir Roger Moore i Lady Christina, Beyonce i Jay-Z, Michael Douglas i Catherine Zeta Jones, Goldie Hawn i Kurt Russell czy Bon Jovi wraz z żoną Dorothe.
Z tej okazji dziesięć restauracji w Dubrowniku przygotowało specjalne walentynkowe menu dla par, które odwiedzą je pomiędzy 14 a 17 lutego. Natomiast w walentynkowy wieczór w Culture Club Revelin zagra doskonale znany czytelnikom cro.pl gwiazdor chorwackiej muzyki Goran Karan wraz z dubrownicką orkiestrą symfoniczną.

Jeśli chcecie zaprosić swoją drugą połowę na naprawdę romantyczny weekend, to na pewno powinniście rozważyć wypad do w tego pięknego dalmatyńskiego miasta. Warto bowiem wiedzieć, że w roku 2013 Chorwacja znalazła się wg Google w dziesiątce najczęściej wyszukiwanych miejsc, w których pary planują spędzić miesiąc miodowy.
Starsze aktualności:
cron
Dubrownik zaprasza na walentynki
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019