Chorwacja Online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

Dubrownik zaprasza na walentynki

07.02.2014
Możecie dołączyć w walentynki do słynnych par, które odwiedziły Dubrownik, jak Elizabeth Taylor i Richard Burton, Carlo Ponti i Sophia Loren, Sir Roger Moore i Lady Christina, Beyonce i Jay-Z, Michael Douglas i Catherine Zeta Jones, Goldie Hawn i Kurt Russell czy Bon Jovi wraz z żoną Dorothe.
Z tej okazji dziesięć restauracji w Dubrowniku przygotowało specjalne walentynkowe menu dla par, które odwiedzą je pomiędzy 14 a 17 lutego. Natomiast w walentynkowy wieczór w Culture Club Revelin zagra doskonale znany czytelnikom cro.pl gwiazdor chorwackiej muzyki Goran Karan wraz z dubrownicką orkiestrą symfoniczną.

Jeśli chcecie zaprosić swoją drugą połowę na naprawdę romantyczny weekend, to na pewno powinniście rozważyć wypad do w tego pięknego dalmatyńskiego miasta. Warto bowiem wiedzieć, że w roku 2013 Chorwacja znalazła się wg Google w dziesiątce najczęściej wyszukiwanych miejsc, w których pary planują spędzić miesiąc miodowy.
Starsze aktualności:
cron
Dubrownik zaprasza na walentynki
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019